Skocz do zawartości

Zdjęcie

szukam męża

2018 odpowiedzi na ten temat

#1341 Share inna

inna

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 24 styczeń 2016 - 23:20

szukam męża Aaa... już nic. Świat pełen wariatów. Chciałam tylko pokazać inny punkt widzenia na samotność na wsi. Poznam tu kogoś , to miło, ale nie liczę na to. Od kilku lat samotnie prowadzę gosp.rozwijam w miarę własnych możliwości,ale jest coraz trudniej i chyba gubię zapał.
Nie jestem szpetna,nie jestem całkiem głupia ale jednak macie rację,wieś utrudnia zawieranie związków. I teraz już wiem jak samemu trudno wykonuje się ten zawód. Dlatego poczytałam i wtrąciłam, tyle.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
szukam męża Dzisiaj, 09:42
  •  

#1342 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 24 styczeń 2016 - 23:23

szukam męża

i co szukasz kogoś byle nosił spodnie?

chyba czegoś oczekujesz?

#1343 Share szczypka

szczypka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 653 postów

Napisany 25 styczeń 2016 - 08:17

szukam męża

To że mieszkamy na wsi nie oznacza że mamy na starcie gorszą pozycję żeby kogoś poznać 

raczej problemem jest to że prowadzimy gospodarstwo samodzielnie po paru latach mentalnie robimy się samowystarczalni nie pytamy się o radę i przestajemy się liczyć z czyimś zdaniem,opinią bardzo szybko przenosi się to również na nasze podejście w życiu prywatnym a raczej nikt nie chce być z osobą która nie liczy się z naszym zdaniem i wszystko robi po swojemu 

#1344 Share Sylwekx25

Sylwekx25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA

Napisany 25 styczeń 2016 - 10:08

szukam męża

Kolega wyżej po części ma rację , ale niestety muszę przyznać ,że często zdarzają się dziewczyny której jeśli tylko wspomnisz jaki zawód wykonujesz to już jest koniec rozmowy. Tutaj też nie łatwo znaleźć choćby koleżankę bo raz ,że jednak znacząca przewaga użytkowników to mężczyźni a dwa , jeśli napiszesz post ,że chcesz kogoś poznać to cóż , daje to innym powód do drwin. No i tyle w temacie.

"Ziemia człowieka wydała i ziemia człowieka zje

#1345 Share AleksandraJulia

AleksandraJulia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:Włóczęga po Polsce. Wypady rowerowe. Fotografia. Architektura. Konie. Las.

Napisany 25 styczeń 2016 - 13:25

szukam męża

Może tak to wygląda, a może coś je innego odstrasza? Co do wypowiedzi wyżej, po związku potrzebuje się czasem odpocząć, pomyśleć. Też faktycznie pod pewnymi względami samemu też jest fajnie. Nie wszystko jest źle. 

Ważne by spotkać kogoś z kim można się dzielić - przyjaciela. A tego na siłę to się nie zrobi.

#1346 Share szczypka

szczypka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 653 postów

Napisany 25 styczeń 2016 - 14:43

szukam męża

Święte słowa nic na siłę

Sylwek niestety mi też się to zdarzało, wszystko ładnie pięknie dopóki dziewczyna się nie dowiedział że świnie hoduję dużo dziewczyn to odstrasza, żadna z moich sąsiadek,kuzynek, córek znajomych rolników nie spotyka się z rolnikiem wszystkie próbują uciec ze wsi 

#1347 Share Lechu001

Lechu001

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 25 styczeń 2016 - 14:55

szukam męża Ciężko znaleźć dziewczynę która chce zamieszkać na wsi a.co dopiero żeby pracowała na gospodarstwie. Teraz wszyscy studiują i jest moda na życie w mieście. Wynajmie sobie jakieś mieszkanie byle by zdala od wsi bo śmierdzi bo się kurzy itd.

#1348 Share Sylwekx25

Sylwekx25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 25 styczeń 2016 - 15:19

szukam męża

Masz rację cóż są takie co wolą mieszkać w obskurnej kamienicy , na podwórku pełno żuli i śmierdzi moczem z daleka , miasto tonie w smogu no ale mieszka w mieście a nie na wsi , ten prestiż chyba się liczy...

#1349 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 25 styczeń 2016 - 18:26

szukam męża

Ale wy marudzicie ;) jak jeździmy z kolegami po imprezach i czasami wywiąże się jakaś rozmowa z nowo poznanymi dziewczynami to z reguły prosto z mostu walimy że jesteśmy ze wsi i mamy gdzieś co pomyślą czy powiedzą, co najważniejsze nigdy nie spotkaliśmy się z jakimś odepchnięciem mimo że imprezy w większym mieście i teoretycznie powinno mieć to miejsce. zazwyczaj słyszymy teksty typu: ja też mieszkałam na wsi , moja babcia na wsi jest i tak lubię do niej jeździć... itp.

albo my tacy przystojni jesteśmy (jakoś mnie ta opcja nie przekonuje ;)) albo na prawdę wielu dziewczynom to nie przeszkadza.

większą przeszkodą być może często są nasze własne wymagania niż niechęć dziewczyn- sam do końca nie wiem jak to wszystko rozszyfrować, sam od jakiegoś czasu poznaję bardzo dużo dziewczyn w klubach i często same zagadują lecz na prawdę nie zauważyłem jakiejś specjalnej niechęci do rolników więc może na prawdę trzeba obniżyć pułap wymagań, czasami spotykam na prawdę sympatyczne dziewczyny które po prostu z wyglądu nie koniecznie w moim typie lecz rozmowa z nimi na prawdę klei się i jest wspólny temat no ale teoretycznie (chociaż zaczynam spostrzegać tą swoją subiektywną opinię) nie mój typ...

Ciężko znaleźć dziewczynę która chce zamieszkać na wsi a.co dopiero żeby pracowała na gospodarstwie. Teraz wszyscy studiują i jest moda na życie w mieście. Wynajmie sobie jakieś mieszkanie byle by zdala od wsi bo śmierdzi bo się kurzy itd.

jaka moda? u nas w okolicy z miasta uciekają ludzie i budują domy na wsi, co prawda nie w celu prowadzenia gospodarstwa ale jednak zaczynają doceniać wieś i uciekają z tych swoich 50 m2 na rzecz wsi gdzie mogą z dziećmi wyjść na swoje podwórko. w mieście zostaja albo bardzo bogaci którzy mają swoje domy albo na prawdę duże mieszkania lub ci których nie stać na kupno działki i budowę domu.

#1350 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 25 styczeń 2016 - 18:39

szukam męża Daremw ma 100% racji. Sam również nie spotkałem się z jakimiś uprzedzeniami co do tego z kąd pochodzę. Poprostu zależy to tylko i wyłącznie od stopnia komunikatywność , i czy potrafisz zainteresować sobą 2 osobę. Bo jeśli zaczynasz temat np: hej jestem ze wsi mam 20 świnek i 50 krów .to wybaczcie ale to nie tędy droga.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1351 Share AleksandraJulia

AleksandraJulia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:Włóczęga po Polsce. Wypady rowerowe. Fotografia. Architektura. Konie. Las.

Napisany 25 styczeń 2016 - 19:37

szukam męża

Może w ogóle ciężko w tych czasach spotkać osobę, która poważnie podchodzi do życia ;) co nie oznacza, że nudno musi być...

#1352 Share Sylwekx25

Sylwekx25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 25 styczeń 2016 - 19:49

szukam męża

Daremw ma 100% racji. Sam również nie spotkałem się z jakimiś uprzedzeniami co do tego z kąd pochodzę. Poprostu zależy to tylko i wyłącznie od stopnia komunikatywność , i czy potrafisz zainteresować sobą 2 osobę. Bo jeśli zaczynasz temat np: hej jestem ze wsi mam 20 świnek i 50 krów .to wybaczcie ale to nie tędy droga.

No raczej nikt normalny tak rozmowy nie zacznie;). Nie wiem może Wy macie po prostu coś takiego co dziewczyny przyciąga , albo w waszych stronach są inne dziewczyny.

#1353 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 25 styczeń 2016 - 20:16

szukam męża Sylwekx 25 jakie inne dziewczyny? Wszędzie są takie same. Faktycznie :Łódzkie a Lubelskie, bariera kulturowa nie do przeskoczenia. Ha ha jak będziecie siedzieć w domach to nigdy nikogo nie poznacie.swiat nie kończy się na gospodarce i internecie. .

#1354 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 25 styczeń 2016 - 20:26

szukam męża Uwierz kolego Sylwek że po prostu samemu trzeba się trochę zmienić, niby to podlasie typowo rolniczy teren a większość młodych zaczęło ze wsi uciekać i wstydzić się pochodzenia a tendencja do powrotów na wieś pojawia się po kilku latach dopiero.
Co do wspomnianych zmian to na prawdę nie trzeba tak wiele. Uwierz, że jeszcze pół roku temu jadąc do klubu nie wzbudzaliśmy żadnego zainteresowania, w chwili obecnej zmieniło się to zdecydowanie, właściwie już wchodząc do klubu pojawiają się pierwsze miłe uśmiechy, przez całą imprezę dziewczyny dosłownie podchodzą same żeby z nami się pobawić, zacytuję kolegę: "idę do baru odpocząć bo czuję się osaczony". Brzmi to trochę nieprawdopodobnie ale często dosłownie jesteśmy otoczeni przez dziewczyny- wiem brzmi to jak głupie przechwałki, podobnie myślał jeden znajomy aż zaproponowałem aby pojechał razem i przekonał się- był w ciężkim szoku.
Nie chodzi mi o świecenie kasą przed małolatkami bo to dla mnie jest dno, lecz ubiór, zadbanie o siebie poza ubiorem, uśmiech na twarzy i na prawdę dobra zabawa (bez przesiadywania w barze) we własnym gronie, umiejętność tańca- każdy z nas to samouk a zawsze słyszymy komplementy, to przyciąga jak magnes, jeśli w dodatku okaże się że potraficie wydusić z siebie kilka słów poza przedstawieniem się to na prawdę sumując nie mamy powodów do narzekań.

Edytowany przez daremw, 25 styczeń 2016 - 20:30.

#1355 Share szczypka

szczypka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 653 postów

Napisany 25 styczeń 2016 - 20:37

szukam męża

daremw zupełnie co innego "wyrwać" kobietę w klubie a zupełnie co innego być z kobietą 

#1356 Share Sylwekx25

Sylwekx25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 25 styczeń 2016 - 20:42

szukam męża

Dokładnie. Taki pogadać z laską jedną czy drugą to ja też potrafię jak każdy. Ale serio jak od słowa do słowa dojdzie do tego czym się zajmujesz i powiesz ,że rolnik to najczęściej nie jest to entuzjazm z ich strony.

#1357 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 25 styczeń 2016 - 20:47

szukam męża

To może ubrać to w bardziej atrakcyjne słowa typu...

Jestem sam sobie szefem, ......jestem niezależny, ....mam własną działalność gospodarczą...

Co Wy na to?

:rolleyes:

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#1358 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 25 styczeń 2016 - 20:52

szukam męża Dlatego nie trzeba się poddawać i poznawać nowe osoby. Na bank trafisz na taką z którą będziesz mógł śmiało porozmawiać o rolnictwie, i nie zrobi to na niej wrażenia. To jest tylko kwestią czasu.

#1359 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2188 postów

Napisany 25 styczeń 2016 - 20:54

szukam męża

Nie głupie Ywa ,tylko prędze czy później i tak ,sie dowie o tym że sie jest rolnikiem i co wtedy ,dobre to by było jak by znajomość przerodziła się w miłośc i wtedy powiedzieć prawde ,ale to oszustwo a i rozczarowanie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1360 Share Sylwekx25

Sylwekx25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 25 styczeń 2016 - 20:58

szukam męża

Hehe no można by powiedzieć że jestem producentem żywności :D ,ale po co kłamać ? lepiej mówić prawdę od początku a nie mydlić komuś oczy.