mamusia33

szukam męża

Polecane posty

damianos95    435

Ja nie mam zamiaru sie kłócić z nikim bo nie widze powodu.

Też radze sobie darowac te wypociny i tak nie zmieni to mojego zdania o Pani osobie.

A od moich problemów z czytaniem których notabene nie mam prosze sie odpierwiastkować.

A dyskusje w stosunku do mojej osoby uważam za zakończona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Wiecie co wiele ludzi twierdzi "pieniądze to nie wszystko" ale każdy chce je mieć. I kazdy z nas w głebi duszy jest jakimś tam materialistą nie ma co sie oszukiwać. A że interpretacji jest tyle ilu czytających żadna nowość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Nie no ludzie to mają problemy. Dajcie se po razie i będzie malinowo. Po h... dążyć temat. Napisała!, miała nadzieję na jakiś odzew i śruba od tego. Nie odpowiada anons: nie odpisuje. Proste logiczne. A i jeszcze jedno ,Damianos95 jeśli już czytasz to proszę rób to, ze zrozumieniem. Ewentualnie cegła i elemętarz...

Edytowano przez miglanc88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

he a ja weszłem w tak poważną dyskusje z TESTem :) 

 

ps. moja babcia miała wieksze poczucie humoru i dystans do siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

kurde to ja cały dzień latałem za airmaxami, a wy wypłoszyliście ptaszyne :lol:

A tak serio, dziewczyna się ładnie wytłumaczyła, a wy dalej po niej ciśniecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Artur, ptaszyna to ja!  Ty wcale nie lepszy  z tekstem "cały dzień..." ciśniesz tak jak wszyscy. @miglanc88 brawo Ty, popieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

oj sory, niech będzie, że spłoszyli czerwonego kapturka.

to był taki żarcik, co łatwo wywnioskować po początku następnego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

 

to był taki żarcik, co łatwo wywnioskować po początku następnego zdania

No wiem, ale w pierwszym zdaniu to taka mała szpileczka, potem niby żarcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

ja małą szpileczkę(żartem), a Ty mi nóż w plecy z tekstem "Ty wcale nie lepszy.........."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Przepraszam ale chyba z Pania wina ani wódki nie piłem a tym bardziej nie zostałem Pani kolega ale jak sie szuka kolegów i koleżanek w internecie to juz trzeba dosc nisko upasc wiec zalecam Pani wyjsc na miasto i poszukac swojego ksiecia.

Moje problemy sa moja sprawa i chyba nie powinny nikogo obchodzic ale jak sie ma nudne zycie to trzeba sie  czym zajać

Ale raczej Pani problem jest wiekszy skoro taka modna wie co to sa airmaxy itd a nie potrafi sobie faceta znalezc wiec raczej cos jest nie tak z Pani osoba skoro jescze nie znalazł sie taki co by chiciał zwiazku.

Moze tak otworzyc karty i powiedziec co jest na rzeczy ze nikt takiego diamentu nie chce ??

Nie wiem czy rozumiesz co pisze czy nie rozumiesz jeden kolega zadał ci bodajrze 3 pyt nwm czy w tym czy innym temacie ale odpowiedzi nie widze. 

Co do czytania ze zrozumieniem to jest na bardzo dobrym poziomie matura z polskiego na 90% ni napisała sie sama ale cuz chyba nigdy nie porozumieja sie osoby z róznych swiatów i odmiennych pogladach.

Przykro mi ale dla mnie Pani pozostanie tylko i wyłacznie powierzchowna osoba która leci na kase i wyglad a ponadto sama chyba nie dokonca wie czego chce i oczekuje od zycia i innych.

Kolego wyhamuj trochę ;) i sprostuję Cię jak mnie kiedyś sprostowali:tutaj na forum nie ma pań i panów,wszyscy jesteśmy koleżankami i kolegami :P

Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korjop    0

Nie no ludzie to mają problemy. Dajcie se po razie i będzie malinowo. Po h... dążyć temat. Napisała!, miała nadzieję na jakiś odzew i śruba od tego. Nie odpowiada anons: nie odpisuje. Proste logiczne. A i jeszcze jedno ,Damianos95 jeśli już czytasz to proszę rób to, ze zrozumieniem. Ewentualnie cegła i elemętarz...

 

Dokładnie tak ;) a co do tego wystraszenia to chyba nie o mnie chodziło ? :) Za mało mam czasu by tu częściej bywać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

kurde to ja cały dzień latałem za airmaxami, a wy wypłoszyliście ptaszyne :lol:

A tak serio, dziewczyna się ładnie wytłumaczyła, a wy dalej po niej ciśniecie ;)

Oj bardzo ładnie się wytłumaczyła tylko do tej pory nie ogarniam po jaki ch.. większości ludzi wiedza co to airmaxy, dla niej to jakaś dziedzina nauki? Zaproponował bym jej mimo wszystko zaprezentować jakiś poziom i zająć się czymkolwiek konkretnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15357

Gdybym wiedziała, że po moim poście nastąpi taki odzew na forum to nie kopiowałabym mojego postu i wklejała na 4 tematy... ;) No cóż odpisze tutaj jak ktoś będzie chciał przeczytać to i tak znajdzie :)

Widzę, że nie wszystkim było "po drodze" z maturą z j.polskiego a już szczególnie z czytaniem ze zrozumieniem ;) Dlatego też muszę "rozwinąć" mój poprzedni post, który i tak był już dość długi... Oczywiście żeby nie było nie zaprzeczam niczemu co wcześniej napisałam. Pisałam że szukam chłopaka, z którym mogłabym iść na wesele do koleżanki a w przyszłości może byśmy się bardziej "zakolegowali" (lub też nie....). Pisałam, że z hektarami bo sama interesuje się rolnictwem i w przyszłości też chciałabym prowadzić gospodarstwo tylko może trochę większe ;P z tego co pamiętam nigdzie nie pisałam, że ma to być 100ha (dla kogoś kto ma niecałe 4 to nawet 10 to dużo) przy czym oczywiście nie miałabym nic przeciwko ;P Jeśli chodzi o hodowle bydła to może dlatego że często miałam z bydłem do czynienia i umiem się z nim obchodzić :) Co do airmaxów i raybanów to też nie pisałam, że taki chłopak miałby je mieć (sama nie mam) raczej miałam na myśli to żeby w miarę "orientował" się w modzie i nie chodził w "spodniach po pachy" i "skarpetkach po kolana" :P A i co do wyglądu to napisałam tylko, żeby nie był gruby to chyba wszystko. Tak więc nie koniecznie książę na białym koniu ale i takim nie pogardzę :)

I tak jakby ktoś jeszcze nie wiedział te wszystkie "buźki" to dlatego żeby niektóre rzeczy brać trochę z przymrużeniem oka ;)

ps. do dziewczyn i nie tylko, ta która nie chciałaby przystojnego, mądrego i bogatego chłopaka zakochanego w nich po uszy niech pierwsza "rzuci kamień" :P (wiem,wiem mało prawdopodobne ale wszystko jest możliwe :) )

A z tego myślenia 15-latki to naprawdę się uśmiałam :D

A nie myślałaś o mężu germańcu? Napewno mniej problemowy i większy komFort życia zapewni, bo sama widzisz polskie to nie ma z czego wybrać tylko gs i robota w niedzielę a o miłości NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

No nie może być, Rolnik1973 na germańca namawia koleżankę a gdzież ten patriotyzm się podział co??? Zawsze mówiłeś że co germańskie to największe zło, dziadostwo itp. a tu nagle taki zwrot akcji  w Twoim wykonaniu?? Czyżby się kolega Rolnik w główkę uderzył?? :P  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

witam o co kaman szukam zony ale do kochania nie czyszczenia konta da sie dzis taka jeszcze znalesc

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie no jutro to poczytam bo jestem po % ja 6 nigdy w zyciu nietety nie gram w te gre bo to tylko strata kasy wygra ten co nie gra haha

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korjop    0

Zaproponował bym jej mimo wszystko zaprezentować jakiś poziom i zająć się czymkolwiek konkretnym

 

Tzn???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

jeszcze nie znalazłaś tego księcia? Chłopaków tutaj od groma, więc na brak wiadomości pewnie nie możesz narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Tzn???

Proponuję zdobywać wiedzę użyteczną zamiast typowej dla galerianek.

Tej drugiej raczej niewiele osoób doceni bo jest bezużyteczna a posiadanie jej chwały nie przynosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

O masz. A ty dalej tą bidulkę katujesz, bo napisała w prost czego chce i kogo z szuka. jest dużo portali z podobny anonsami,i do każdego kto ma inne upodobania, niż ty tak się przyp. ...asz? .i nie mów,że sam nie opisał byś osoby (chociaż w jakimś stopniu ) ,którą chciałbyś poznać. Ona zrobiła to poprostu bardzo dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korjop    0

Proponuję zdobywać wiedzę użyteczną zamiast typowej dla galerianek.

 

 

Wiedzę użyteczną....? To może jeszcze bardziej mnie oświecisz co masz na myśli? I co dla Ciebie jest "wiedzą użyteczną"??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj