Skocz do zawartości

Zdjęcie

szukam męża

2018 odpowiedzi na ten temat

#1201 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1381 postów

Napisany 10 styczeń 2016 - 09:39

szukam męża

Co Wy z tym h - to godzina .

ZETOR TEAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
szukam męża Dzisiaj, 08:06
  •  

#1202 Share bambrzwlkp1

bambrzwlkp1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Zainteresowania:Trzoda,bydlo, roślinki itd.

Napisany 10 styczeń 2016 - 23:21

szukam męża Moj tato nie pił (od 15 lat ani kieliszka nawet na weselu) bo jak byłem mały to wolał mi kupić coś. I wiecie ja tez mam takie zdanie. Co da człowiekowi wódka? Głupote, awantury i niewiadomo co jeszcze. Jak to ja mowie : wole kupić coś użytecznego niż po tym mieć kaca.... Polecam pustej kieszeni nie będziecie mieli. :)
,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

#1203 Share Nataliaurawska

Nataliaurawska

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Zainteresowania:Hej ;) jestem spokojna dziewczyna z pasją rolniczą . Przyznam się ze posiadam zwariowany charakter Ale pozytywnie ;)

Napisany 10 styczeń 2016 - 23:36

szukam męża

no no pijaczki się znaleźli ale teraz tak tu cwaniakujecie że niby wszystko umiecie a tak naprawdę  to boicie się nas :D

#1204 Share LuckyLuke12345

LuckyLuke12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 11 styczeń 2016 - 00:03

szukam męża

bambrzwlkp1 wszystko jest dla ludzi tylko z głową                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Nataliaurawska konkrety 

#1205 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 11 styczeń 2016 - 05:27

szukam męża Nie prawda ja:::. Ja się( ciebie, was ,) nie cykam. .ha, ha

#1206 Share bambrzwlkp1

bambrzwlkp1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 169 postów

Napisany 11 styczeń 2016 - 06:27

szukam męża

bambrzwlkp1 wszystko jest dla ludzi tylko z głową Nataliaurawska konkrety

Wszyscy tak mowia jak słyszą ze moj tato nie pił i ma nie pić, tak samo ja. Tylko powiec mi co ci da ten kieliszek ? Do zbawienia cie nie doprowadzi więc po co pić.

A co do nie umiaru picia alkoholu: jeden gospodarz pił i kombajn przepił, zetora i jeszcze długi po sobie zostawił. Koledzy ze sklepu mu w tym pomogli. To tak na marginesie. ;/
,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

#1207 Share tespis17

tespis17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 11 styczeń 2016 - 10:16

szukam męża

Dla mnie alkohol to oznaka słabości człowieka. Pijemy dlatego aby leczyć swoje kompleksy, niedoskonałości lub aby zapomnieć np. o byłej/ym.

Nie wiemy tylko że alkohol "potęguje" nasze problemy. A bawić się można też bez alkoholu dzieci.

#1208 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3463 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 11 styczeń 2016 - 10:54

szukam męża

życie na  trzeźwo jest nie  do przyjęcia  :P  :D .

A  tak na  poważnie, to co jest złego w tym, że kilka razy w roku, sie  wypije pare kieliszków? 

Żyjecie tylko po to żeby ZAPIER...Ć ? Tyle macie  z  życia  co plecy i ręce   bolą ? 

Jak  wydam na  alkohol z 500 zł  rocznie,  to  od  tego nie  zbiednieję , a nawet  dla zdrowotności  wskazane  :P , sam  PAWLAK  tak mówił  :D

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#1209 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 11 styczeń 2016 - 11:18

szukam męża Fakt, kto tu mówi o nagminnym piciu, raz na jakiś czas można, nie można popadać ze skrajności w skrajność (albo pije ciągle albo wcale). Ja tam ani się nie upijam ani nie uciekam od alkoholu, w towarzystwie jak przeginają z ilością to mówię wprost że pora na mnie bo mam pobudkę i do obory z rana muszę jakoś dojść. Koledzy jakoś mimo krzywienia się na to co mówię i początkowych przytyków dalej są bardzo dobrymi kolegami i teraz to rozumieją i nawet nie namawiają jak odmawiam tylko powiedzą: ok no ale chociaż posiedź jeszcze z nami i pogadaj.

#1210 Share bambrzwlkp1

bambrzwlkp1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 169 postów

Napisany 11 styczeń 2016 - 11:32

szukam męża Mozna ale nie powinno :)
,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1211 Share maniek212213

maniek212213

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 11 styczeń 2016 - 11:46

szukam męża

Moim zdaniem,jak ktoś wyżej już napisał wszystko jest dla ludzi.Ja osobiście Alkoholu nie pije i nie chodzi tu o wódkę czy inne tego typu ale również piwa nie tknę .Po prostu nic a nic ,zero ,nawet kropelki nie wezmę. Ale mam znajomych,przyjaciół i jak robimy imprezy czy coś oni sobie wypiją i nikt nie robi ,żadnych awantur ani nic,jest taka zabawa ,że wielu nam zazdrości.A co do Natalii,to uwierz mi nie boję się ciebie :) Nie jesteś straszna :)  ;)

#1212 Share Lechu001

Lechu001

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 11 styczeń 2016 - 16:46

szukam męża Ta jasne. Sami abstynenci się znaleźli. Ciekawe kto w te bajki uwierzy że ile to lat kto nie pije. No chyba że wszyscy ci nie pijący są na odwyku

#1213 Share bambrzwlkp1

bambrzwlkp1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 169 postów

Napisany 11 styczeń 2016 - 16:58

szukam męża

Ta jasne. Sami abstynenci się znaleźli. Ciekawe kto w te bajki uwierzy że ile to lat kto nie pije. No chyba że wszyscy ci nie pijący są na odwyku

Sratata dla mnie to ty mozesz se wierzyc w kubusia puchatka . Wiesz bo ja mogę byc dumny z niego ze nie pije bo mu szkoda woli dać dzieciom . A nie jak inni pija i co z tego mają. Widać ze jestes z tych co lubia wypic i tyle ... tak samo papierosy po co zatruć organizm i jeszcze pieniadze w dym puscić? A co do alkoholu na imprezie bez niego tez mozna sie dobrze bawić. :D
,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

#1214 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1381 postów

Napisany 11 styczeń 2016 - 17:03

szukam męża

Jeszcze napisz ile masz lat i wszystko będzie jasne B) . Jak to mówi Mój znajomy "Raz na jakiś czas musowo się odrobaczyć" ;) .

ZETOR TEAM

#1215 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 11 styczeń 2016 - 17:06

szukam męża Mówisz o alkoholu i tytoniu a nie zdajesz sobie sprawy że kupując słodycze tak samo trujesz organizm i tak samo możesz przez nie zachorować (miażdżyca chociażby) a wszystko i tak się w gó..o obraca, krótko mówiąc pusta dyskusja

#1216 Share Lechu001

Lechu001

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 11 styczeń 2016 - 17:10

szukam męża Skąd ty możesz coś o mnie wiedzieć jak mnie nie znasz. Wszystko jest dla ludzi. Alkohol papierosy itd. A napewno nie uwierzę w to jak ktoś powie ze nigdy alkoholu nie próbował.
A i jeszcze co do tego picia to jak każdy jak usłyszy że pije to zaraz musli że tankuje bez przerwy jak lump pod sklepem. To że wypije się w święta w czyjeś urodziny albo z innej okazji nie czyni kogoś pijakiem. No ludzie ile wy macie lat że takie głupoty piszecie. Albo łeb wielki a pusty jak to się potocznie mówi

#1217 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 11 styczeń 2016 - 18:16

szukam męża

no poprostu anioly, nie pija ,nie pala ,nie wala a zyja,ot paradoks ,takie cuda tylko w polszy

Edytowany przez szmergiel, 11 styczeń 2016 - 19:53.

#1218 Share LuckyLuke12345

LuckyLuke12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 11 styczeń 2016 - 19:27

szukam męża

Widzę że co niektórzy nie wiedzą co piszą piszą aby pisać 

#1219 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3463 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 11 styczeń 2016 - 19:45

szukam męża

Sratata dla mnie to ty mozesz se wierzyc w kubusia puchatka . Wiesz bo ja mogę byc dumny z niego ze nie pije bo mu szkoda woli dać dzieciom . A nie jak inni pija i co z tego mają. Widać ze jestes z tych co lubia wypic i tyle ... tak samo papierosy po co zatruć organizm i jeszcze pieniadze w dym puscić? A co do alkoholu na imprezie bez niego tez mozna sie dobrze bawić. :D

Młody jeszcze jesteś... życia nie  znasz , nawet nie  wiesz  gdzie przecinek w zdaniu postawić,  a  co dopiero o poważnych sprawach sie  wypowiadać ...

Znam kilka osób co nie piją  w ogóle , ale  to  wszystko dziwaki , albo  sknery , a najczęściej  jedno i drugie  :D

Są jeszcze tacy -co nie mają  hamulców , jak  zaczną  nie potrafią skończyć , a ci najczęściej nie piją, bo ktoś ich  krótko trzyma  :P i nie pozwala  :D

LuckyLuke12345

rozumiem że  siebie masz na myśli? bo każdy wyraża  swoje  zdanie  , a ty nic nie  wyrażasz  - ot piszesz , aby pisać  :P

Edytowany przez mariuszd93, 11 styczeń 2016 - 19:47.

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1220 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 11 styczeń 2016 - 19:56