mamusia33

szukam męża

Polecane posty

daremw    128

to mów że jesteś facetem z  jajami  i że byle świnia ci nie podskoczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataliaurawska    132

żeby znaleźć dziewczynę trzeba to robić postępowo wiem że nie które odżucają odrazu po tym jak się dowiedzą jaki prowadzicie zawód ale są i take co potrzebują miłości i dbania o kobietę  np . jeśli macie jakąś na oku zrob na niej fajne wrażenie np taka mała niespodzianka wyślij jej lub daj czekoladę lub kwiatka :D pokazując że jesteś w jakiś sposób romantyczny :D ja np lubię romantyków ogólnie nie musi być to jakiś prezent wystarczy słowo :D cześć księżniczko i odrazu się japka cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Zdażało się czasem dostać, bo 12 lat trenuję sztuki walki . ale dla ciebie moja droga mogę zaryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conan    4

Tak,a jak powie coś innego przez przypadek,to w trąbę,całkiem romantycznie się zrobiło :D  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Pewnie ,że potrafię być romantyczny ale musiała byś mnie dobrze poznać by móc się o tym tak naprawdę przekonać. Myślę że bym cię nie rozczarował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Kickboxing, i muay thai ,ale czasem ze znajomymi próbujemy sił także w parterze tak że można powiedzieć mma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5549

To ja może zagram coś romantycznego pod oknem panny którą mam na oku , albo mi wywali doniczkę na łeb albo się zakocha :D , w razie opcji z doniczką lepiej przyjdę w hełmie :P


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

.

Edytowano przez maniek20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

pod oknem zamiast śpiewac lepiej podjechać motorem i poczęstować czekoladkami hehe :P kiedyś była nawet taka reklama w TV :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5549

Jakbym zaczął śpiewać to nie ręczę za efekt :D mówiłem o graniu , czekoladki i kwiatki też mógłbym przynieść ;)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

No fakt ,że spiweaniem nie ryzykuj reszta powinna przynieść efekt,do tego kask na wszelki wypadek :P :P ,do tego mile slowo i Julia się skusi :D

 

No fakt ,że spiweaniem nie ryzykuj reszta powinna przynieść efekt,do tego kask na wszelki wypadek :P :P ,do tego mile slowo i Julia się skusi :D( Natalia)

Edytowano przez Tomasz78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataliaurawska    132

żadna kobieta niechce pokochać

No wybacz ale czemu nie widząc mnie nie rozmawiając ze mna nigdy w życiu napisales mi komentarz pod moim zdjęciem na facebooku ze jestem twoja żona ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Niektórzy wola marzyc niz odezwac się ,strach im nie pozwala lub sa zamknieci w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No wybacz ale czemu nie widząc mnie nie rozmawiając ze mna nigdy w życiu napisales mi komentarz pod moim zdjęciem na facebooku ze jestem twoja żona ; (

chyba już ci coś na ten temat napisałem ale ktoś poczty nie czyta chyba ? ale jak ktoś nie zna sie na żartach to nic nie poradze 

ale pogratulować toku myślenia a reszty nie będę publicznie pisał .nie jestem taki sk***ysyn a na koniec dodam ci ze troche zle to napisałas bo rozmawiali my haha

Niektórzy wola marzyc niz odezwac się ,strach im nie pozwala lub sa zamknieci w sobie

jak to do mnie to zle trafione bo ja mam wszystko na odwrotnie a po % i to konkretnych  to juz sie nawet nie hamuje tylko jade co myślę 

Edytowano przez maniek20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj