Skocz do zawartości

Zdjęcie

szukam męża

2018 odpowiedzi na ten temat

#1081 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 29 grudzień 2015 - 21:10

szukam męża

Najważniejsza jest miłość:-) szacunek do ukochanej osoby wzajemne zrozumienie wspieranie się w trudnych chwilach. No i przede wszystkim kobiety to się powinno kochać całować szanować i adorowac.

Po prostu pani nie chce się przyznać do swojej winy i szuka dziury w całym. Ona święta a ten chłop to samo zło. Chcieliście równouprawnienia to macie. . Je..Ne feministki.

Jesteś kwintesencją Leszku ^^

P.S.Z historii dowiesz się, że inicjatorem/twórcą ideologii feminizmu był mężczyzna, jak uważasz dlaczego?

P.S. Odwajer myślisz?

Edytowany przez Ywa, 29 grudzień 2015 - 21:16.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
szukam męża Dzisiaj, 08:20
  •  

#1082 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3463 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 29 grudzień 2015 - 21:13

szukam męża

Jak czytam twoją krytykę to nie mogę się oprzeć wrażeniu że masz kompleksy i jakaś niedobra kobieta złamała ci serce albo po prostu cię nie chciała.

A co ty jesteś taki wspaniały idealny bez wad????

Ciekawe jak to wygląda w realu? Myśle że napewno bardzo zgryźliwie:) :)

I  kto  to mówi? ty krytykujesz  wszystkich  ,  a ja  tylko ciebie  , właśnie  za  to że wszystkich  facetów  uważasz za  drani itp .

Oczywiście że  mam wady  jak  kazdy  , ale od  ponad 15  lat jestem żonaty  z  tą samą  kobietą , nigdy nie  byłem w stałym  związku  z inną . Mamy 3  dzieci , bywało że zmieniałem pieluchy, bywało że wykonywałem  babskie  roboty  - bo żona  bardzo źle  znosi  ciążę , chodzę  do  szkoły na  wywiadówki ,  najmłodszemu  nadal  czytam  książki  bo sam jeszcze nie  umie  i  ani  myślę  o zmianach .  

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#1083 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 grudzień 2015 - 21:23

szukam męża

Jesteś kwintesencją Leszku ^^

P.S.Z historii dowiesz się, że inicjatorem/twórcą ideologii feminizmu był mężczyzna, jak uważasz dlaczego?

P.S. Odwajer myślisz?

mam cicha nadzieje ze jednak MY Polacy sie przed tym obronimy, nawet za cene wyjscia z unii (oby), ale francja czy niemcy juz sa stracone...

Edytowany przez odwajler, 29 grudzień 2015 - 21:24.

#1084 Share Lechu001

Lechu001

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 29 grudzień 2015 - 21:29

szukam męża Ywa dzięki za komplement:-) w takim razie muszę uzupełnić braki swojej niewiedzy na temat feminizmu:-)

#1085 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 29 grudzień 2015 - 21:33

szukam męża

I  kto  to mówi? ty krytykujesz  wszystkich  ,  a ja  tylko ciebie  , właśnie  za  to że wszystkich  facetów  uważasz za  drani itp .

Oczywiście że  mam wady  jak  kazdy  , ale od  ponad 15  lat jestem żonaty  z  tą samą  kobietą , nigdy nie  byłem w stałym  związku  z inną . Mamy 3  dzieci , bywało że zmieniałem pieluchy, bywało że wykonywałem  babskie  roboty  - bo żona  bardzo źle  znosi  ciążę , chodzę  do  szkoły na  wywiadówki ,  najmłodszemu  nadal  czytam  książki  bo sam jeszcze nie  umie  i  ani  myślę  o zmianach .  

No to jeśli tak jest to masz  mój szacunek:) I mam nadzieje że twoja żona potwierdzi twoje wzorowe mężostwo:):)

Oraz że po 23 latach ci nie odwali i będziesz wzorowym dziadkiem:)

#1086 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3463 postów

Napisany 29 grudzień 2015 - 21:36

szukam męża

Nie  napisałem że  jestem  wzorowym  mężem  ,  tylko że  mam  wady jak  każdy 

żona  nie  udziela  się  na  forum , a ja  nie czuję  potrzeby udowadniać  tego  co napisałem 

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#1087 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 29 grudzień 2015 - 21:44

szukam męża

Mariuszd93 to skoro nie jesteś bez wad to po co krytykujesz mnie za moje , nie znając mojej osoby?

To że nie mam dobrego zdania o facetach to proste gdzie się nie odwrócę to większość myśli przez pryzmat własnego ego.  Więc trudno abym myślała inaczej.

I nie znaczy to że kobiety są takie idealne, nie wcale nie

#1088 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 29 grudzień 2015 - 21:51

szukam męża

To się nazywa podział obowiązków:-)

Ja to troszeczkę inaczej zrozumiałem...

#1089 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 29 grudzień 2015 - 22:28

szukam męża Bhdemeter ma rację . Negujecie ją bo wprost wyraża co myśli. ??? S może do h...a wafla to może wina leży też po naszej stronie. I co niektórym się wydaje że słowa dotyczą was bezpośrednio. Trochę samokrytyki.
Bhdemeter ma rację . Negujecie ją bo wprost wyraża co myśli. ??? S może do h...a wafla to może wina leży też po naszej stronie. I co niektórym się wydaje że słowa dotyczą was bezpośrednio. Trochę samokrytyki.

#1090 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2192 postów

Napisany 29 grudzień 2015 - 22:31

szukam męża

Masakra ,czy Wy sie słuchacie? Cofnijcie sie dwie strony i na spokojnie przemyślcie wypowiedzi .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1091 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 29 grudzień 2015 - 22:31

szukam męża

Ja nie mam nic przeciwko krytykuj się do woli haha i nawet

bhdemeter możesz krytykować za obarczanie wszystkich jednakową winą ,co jest nie prawdą .

I love salsa

#1092 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 29 grudzień 2015 - 23:55

szukam męża RafaKdziela. Jakiś czas temu pisałeś że znalazłeś świetną dziewczynę. I dawales wszystkim rady jak należy postępować z kobietami. A teraz pajacujes jak gimbaza ,że Cię zostawiła bo to jej wina itd, ale mówisz też że rozstałes się z nią w zgodzie. Ku..wa jakiś ty szlachetny. Może ta panna dostrzegła w tobie prawdę, a teraz się wybielasz. A co do krytyki to będę to robił kiedy tylko chcę i "g.." ci do tego .

#1093 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 30 grudzień 2015 - 00:29

szukam męża

Co ja będę wiele się rozpisywał powód rozstania nie był zależy od nas czyli od dziewczyny i ode mnie .Przez pisanie takich bluzg sam sobie wystawiasz świadectwo czym i kim jesteś ;)

I love salsa

#1094 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3463 postów

Napisany 30 grudzień 2015 - 07:03

szukam męża

Mariuszd93 to skoro nie jesteś bez wad to po co krytykujesz mnie za moje , nie znając mojej osoby?

To że nie mam dobrego zdania o facetach to proste gdzie się nie odwrócę to większość myśli przez pryzmat własnego ego.  Więc trudno abym myślała inaczej.

I nie znaczy to że kobiety są takie idealne, nie wcale nie

Nie  znam  twojej osoby fakt , tylko  sposób myślenia mi nie  pasuje  ,

ale  ty nie  znasz ponad 99 procent populacji   mężczyzn,  a  tez ich krytykujesz, wszystkich  nie jednego czy kilku  których znasz.

Ja nie  piszę  że wszystkie   baby są wredne  ku..y ,  że to nieroby  , że tylko na  kasę  lecą  i  takie  tam 

Krytykuję  tylko ciebie,  za  twoje  wypowiedzi i pisze że  trudno by było  z tobą  żyć, a  konkretniej z twoim   charakterem ...

A  tak od  tematu ,  twoi  synkowie  to będą  dopiero maminsynki i ... trudni ludzie ,  o ile nie  zmienisz sposobu wychowania ... 

Co ja będę wiele się rozpisywał powód rozstania nie był zależy od nas czyli od dziewczyny i ode mnie .Przez pisanie takich bluzg sam sobie wystawiasz świadectwo czym i kim jesteś ;)

On  tylko próbuje udowodnić że  nie  jest  zniewieściały , że  prawdziwy  z niego  twardziel  :D

Tylko że bycie mężczyzną nie  na  tym polega...  :P

Edytowany przez mariuszd93, 30 grudzień 2015 - 07:12.

#1095 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 30 grudzień 2015 - 09:57

szukam męża

A  tak od  tematu ,  twoi  synkowie  to będą  dopiero maminsynki i ... trudni ludzie ,  o ile nie  zmienisz sposobu wychowania ... 

Boże broń !!! Ale raczej mami synki nie będą. Jak byś chociasz raz był w domu u mnie to byś mi przyznał, bardziej to oni będą robić ze mną co będą chcieli:) Bo już robią. 

A co do trudnych ludzi nie wiem co masz na myśli. Ale my koniarze mówimy że jak koń jest trudny w pracy to jest dobry bo myśli. Może o to ci chodzi?

#1096 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 30 grudzień 2015 - 11:05

szukam męża Nie mam zamiaru nikomu udowadniać kim, i jakim jestem człowiekiem. Poprostu otwarcie mówię to co myślę .tyle w temacie.

#1097 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów

Napisany 30 grudzień 2015 - 11:10

szukam męża

Mariusz stawiam Tobie litra ,bo dobrze prawisz :)

I love salsa

#1098 Share valeTudo

valeTudo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Mechanika,Trójbój,Armwrestling,Sporty-walki,FIlmy,WSzechswiat,Paranolmalne sprawy :p

Napisany 30 grudzień 2015 - 15:53

szukam męża

W nowym roku nie widze tu zadnych klotni !!! Bo inaczej sparing zrobimy :D

#1099 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 30 grudzień 2015 - 16:47

szukam męża W sumie jakieś małe zawody oczywiście czysto sportowo w mieszanych sztukach można by zorganizować . zawsze jakieś oderwanie od codzienności, i chyba jest sporo osób na AF którzy coś trenują.xd

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1100 Share valeTudo

valeTudo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Mechanika,Trójbój,Armwrestling,Sporty-walki,FIlmy,WSzechswiat,Paranolmalne sprawy :p

Napisany 30 grudzień 2015 - 17:44

szukam męża

Mi 3x w tygodniu chlopaki daja ognia, wiec nie bede was w to wciagal :D