Skocz do zawartości

Zdjęcie

szukam męża

2018 odpowiedzi na ten temat

#1041 Share maniek20

maniek20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 966 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 21:56

szukam męża

mezczyzna i kobieta sie zawsze dogada ale gdy tylko obydwojaga zalezy a nie ze jedno chce dziś sie kochać sexipt a drugie jutro i tak co dzieni to sory ale nikt nie wytrzyma tego

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
szukam męża Dzisiaj, 11:30
  •  

#1042 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 28 grudzień 2015 - 22:03

szukam męża Znam wiele takich osób. Tylko zwrócić uwagę na to, ze łączy ich jedna wspólna cecha, a mianowicie szukanie ideału. A to nie tedy droga. Chodź co piąty polak mówi poprostu "miałem pecha"..

#1043 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 22:28

szukam męża

Maniek powodzenia ;)

bhdemeter

Koleżanko coś mi się mocno wydaje ,że nie jesteś taka idealna ,jak piszesz i całą winą obarczasz chłopaków .A prawda jest ,ze wina leży po połowie .Dziewczyny też mają wiele za uszami mogę wiele powiedzieć na ten temat  ;)

Nie ma ludzi idealnych, ale absolutnie nie czuje się winna a nawet jestem pewna w 100% że trafiłam na debila i frajera:)

mezczyzna i kobieta sie zawsze dogada ale gdy tylko obydwojaga zalezy a nie ze jedno chce dziś sie kochać sexipt a drugie jutro i tak co dzieni to sory ale nikt nie wytrzyma tego

Heheheh ma kolege który jest sexofobem i musi codziennie bo inaczej nie funkcjonuje normalnie, więc da się :) ale ja podzielam twoje zdanie i bym skapitulowała:)

A co do siwienia to jak tu nie siwieć , jak to wy faceci opowiadacie bajki, czarujecie jacy jesteście wspaniali a jak trzeba zakończyć temat z klasą to robicie jakieś świństwa. Typu porzucacie dziewczyny z brzuchami itp :) Kobiety w najgorszym wypadku albo zawiną wam kasę :):) albo dadzą kosza z innym . Ale nie będą biły i poniżały nikogo:)

#1044 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3454 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 28 grudzień 2015 - 22:33

szukam męża

Mam  wrażenie  koleżanko  że  Ty  masz obsesję  jakąś , wychodzisz  z  założenia że  facet  to świnia  i  tyle  . Zapewniam  Cie że  są  wredne  baby  na  tym  świecie , faceci  nie  mają  z nimi  szans konkurować  w wredności 

Męcz sie  sama  ze  soba , pozdrawiam 

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#1045 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 28 grudzień 2015 - 22:38

szukam męża

bhdemeter

Powiem wprost ,bo widzę ,że ewidentnie się wybielasz NIE MASZ RACJI . .Jesteś równie winna ,co facet z ,którym byłaś i masz dzieci .Ja Ciebie nie rozumiem za Chiny ludowe !!! . Żalisz się na swój los ,a co zrobiłaś ,żeby się wam ułożyło ?.Bo z tego ,co widzę tylko wszystkich do jednego worka wkładasz .

Mariusz na 100% masz rację trafiłem na taką wredną i oszustkę ,ale jej ładnie podziękowałem haha .

Edytowany przez RafaKdziela, 28 grudzień 2015 - 22:42.

I love salsa

#1046 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 22:55

szukam męża

Ja nie wrzucam do jednego worka wszystkich, ale fakt faktem faceci zniewieścieli. 

Generalnie chciałyśmy kiedyś równouprawnienie i aby kobiet nie dyskryminowano . No to mamy! A moim zdaniem doprowadziło to do tego że większość facetów zrobiło się takich pizdowatych że szok. Mamusia wszystko zrobi a potem jak żona pokarze że potrafi to masakra już całkiem. To jest wykorzystywanie do końca życia. :)

Może wy na wsi tego nie widzicie ale ja mieszkam w sumie pod stolica i jak patrze się na tych chłopów z miasta to sto razy bardziej wole takiego ze wsi. Chociaż jeszcze wie jak siekierę w ręku się trzyma. 

Ja to jestem taka że wole aby facet do garów mi się nie pchał ale wkurza mnie na maxa jak wchodzi np nawet kolega i mówi mi że coś mu nie smakuje:) Od razu mam ochotę mu powiedzieć aby poszedł do mamy na zmianę pieluchy:)

A co do wredności to się z kolega zupełnie w 100% zgadzam kobiety są bardziej wredne niż faceci. I też nie ma kobiet idealnych.

Dlatego ja na dziś jestem zwolenikiem wolnych związków , a kryteria doboru ograniczam do kultury osobistej i tego co facet prezentuje sztuce męskiego czaru:) a jak się nie nadaje to fora mu ze dwora:) 

W końcu mamy równouprawnienie:) A większość facetów właśnie tak robi:)

A trzy to jakie usprawiedliw wianie i wybielanie się ja odrazu mówiłam że się nie nadaje do związków, za zdecydowany charakter mam:) 

ALE TAK NAPRAWDĘ NIE JESTEM TAKA ZŁA :):) do spowiedzi chodzę ksiądz rozgrzeszenie daje :)  Ale jak Ļojde spowiadaś się z tych bzdur co tu z wami z nudów pisze to już ksiądz mi pokuty nie da:) tylko da widołki i powie masz dziecko idz się wyżyj do obory:):) :P

#1047 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 23:15

szukam męża Co panowie tak nagle ucichli? ?? Haha. ..

#1048 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 23:21

szukam męża

Co panowie tak nagle ucichli? ?? Haha. ..

Mówiłam że za ostra i bezpośrednia nie jestem:):) A widzisz!!!! 

#1049 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 28 grudzień 2015 - 23:24

szukam męża

Odpowiedź jest bardzo prosta .Kto ma czas na zajmowanie się  tą samą sprawą wkoło Macieju .Ja się przygotowuję na sylwka i garniaka odkurzam :-) Będzie pełno miłych dziewczyn :-D.

I love salsa

#1050 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 23:30

szukam męża Fakt poprostu ładnie to wytłumaczyłaś. I nie zaprzeczałaś ,co niektórym. ..
Fakt poprostu ładnie to wytłumaczyłaś. I nie zaprzeczałaś ,co niektórym opinii na temat płci przeciwnej teraz chyba komuś głupio, że ""wrzucili cie do jednego worka""" . ..
Fakt poprostu ładnie to wytłumaczyłaś. I nie zaprzeczałaś ,co niektórym opinii na temat płci przeciwnej teraz chyba komuś głupio, że ""wrzucili cie do jednego worka""" . ..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1051 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 23:30

szukam męża

Odpowiedź jest bardzo prosta .Kto ma czas na zajmowanie się  tą samą sprawą wkoło Macieju .Ja się przygotowuję na sylwka i garniaka odkurzam :-) Będzie pełno miłych dziewczyn :-D.

Normalnie ci zazdroszcze:) Ja to będę pieluchy zmieniać:( 

odkurzaj odkurzaj ten garniak :) za  10 miesięcy ty będziesz zmieniał pieluchy:)

#1052 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 23:33

szukam męża

Ze zmianą pieluch ,co do mnie jesteś w błędzie ..nie znasz mnie !

I love salsa

#1053 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 grudzień 2015 - 23:36

szukam męża

"do spowiedzi chodzę"

mysle ze to duzy bład  :D  :D  :D 

#1054 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 23:37

szukam męża

Ze zmianą pieluch ,co do mnie jesteś w błędzie ..nie znasz mnie !

Primo! Nie znam cie to fakt ale chyba zdrowy jesteś? To możesz zmieniać pieluchy za 10 miesięcy:):) No chyba że już zmieniasz?

Albo Duo masz żonę która już zmienia pieluchy za ciebie:)?

Myślę że jedno z dwóch trafiłam na 100%:)

#1055 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 23:37

szukam męża Do czwartku będziesz garniak czyscił? ?? Chłopie gdzieś ty ostatnio balował że taki ufajdany wróciłeś? ? Ha ha.

#1056 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 23:39

szukam męża

Trafiłaś kulą w płot .Nie mam żony i tym bardziej nie mam dzieci .Domyśl się odpowiedź jest bardzo prosta .

I love salsa

#1057 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 23:48

szukam męża

wiem już:):) jesteś dużym chłopcem i używasz prezerwatyw dla dorosłych:)

Edytowany przez bhdemeter, 28 grudzień 2015 - 23:51.

#1058 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 28 grudzień 2015 - 23:50

szukam męża

@bhdemeter masz racje większość facetów totalnie zniewieściało , większość prac dla nich jest za ciężka . Mamusie mają w tym bardzo duże zasługi .

Kiedyś byłem świadkiem jak mamusia żonatemu synowi pracy szukała ale pracodawca popatrzył na synka i nie dał mu pracy do czego mu taki pajac .

Niedawno w mojej okolicy facet 28 lat szukał pracy i na rozmowie rekrutacyjnej zapytano go dlaczego szuka pracy a on wprost odpowiedział że

mamma mu kazała iść do pracy (na browary zarabiać ) :D

RafaKdziela dlaczego mamy nie poprosisz aby Ci garnier wyczyściła i na pewno zrobi to lepiej od Ciebie , faktycznie musi być ten garnitur w kiepskim

stanie po ostatniej imprezie że już zaczynasz go czyścić aby na sylwestra zdążyć :wacko:

#1059 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 23:56

szukam męża

Temat mój ,jak i garnituru uważam za zamknięty .Garnitur mam nuwencję ;) .

Ps. imprezy na które chodzę są zawsze bezalkoholowe :) .

Edytowany przez RafaKdziela, 28 grudzień 2015 - 23:57.

I love salsa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1060 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 29 grudzień 2015 - 00:00

szukam męża

No mają mamy w tym duży udział niestety:( ja sama widzę po sobie pomimo że staram się z tym walczyć. mój najmłodszy to będzie tak rozpieszczony że szok:( tylko chodzi za mną i mami i mami, a mama jak ta głupia go nosi:) A jak będzie miał 15 lat to będzie mi chodził po głowie.

Wiem o czym mówię bo miałam kolegę co mama mu przez 37 lat zupki mleczne co rano gotowała a jak sobie znalazł kobietę o 10 lat starszą mężatkę z dziećmi i mamusia postawiła veto i kazała się dokładać do domu bo emerytka to zrobił z niej najgorszą k.r..e. 

Więc wiesz mi boje się o swoich synów. Bo dziewczynki to mają tak że jak mają te 15 lat to im palma odbija ale potem koło trzydziestki zaczynąją mądrzeć a u chłopców jest odwrotnie

Temat mój ,jak i garnituru uważam za zamknięty .Garnitur mam nuwencję ;) .

Ps. imprezy na które chodzę są zawsze bezalkoholowe :) .

No właśnie niewiasta:)

Miło znaleść abstynenta który nie pije alkoholu ale niestety kolego od czasu do czasu alkohol dodaje panom męskości . Ale nie za często :):)