Skocz do zawartości

Zdjęcie

szukam męża

2009 odpowiedzi na ten temat

#1021 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 22 grudzień 2015 - 18:21

szukam męża

tylko jak kogoś kochasz to jak możesz mieć kogoś innego, dla mnie to jest nie pojęte ale ludzie są egoistami zapatrzonymi w siebie oczywiście nie wszyscy ale taka jest prawda. Faceci też tak robią, tylko jeżeli dajesz komuś miłość kochasz go ponad życie, jesteś w stanie oddać za niego to życie to jak możesz zaraz kogoś innego mieć  to albo nie wie się co to miłość albo ja nie wiem. W każdym razie ja życzę wytrwałości i jeszcze raz wytrwałośći i szukać szukać jeszcze raz szukać, w moim przypadku to zadziałało w życiu nie przypuszczał bym że na pierwszym spotkaniu, randce ona może być  moją narzeczoną i przyszłą żoną. Prawda taka że koleje losu są nieprzewidywalne. A dwa do państwa gospodarzy heh najlepiej nie ściemniać nie owijac w bawełnę co się robi bo po co, jak się moja dziewczyna która jest ze wsi ale nie ma gosp pytała jak wygląda moja praca i co robię to powiedziałem jej że ją przywiozę i pokażę, często jest u mnie i pomaga mi i widzę zacięcie w jej oczach bo robimy to już dla siebie, nasze małe gniazdko. Także drodzy państwo kto nie ryzykuje ten w kozie nie siedzi. Każde doświadczenie nas czegoś uczy ale zamykać się bo jakiś pawian nas skrzywdził z mojegu punktu głupie, poboli i przejdzie, ale zawsze jest nadzieja że za rogiem jest ta prawdziwa i wielka miłość :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
szukam męża Dzisiaj, 20:12
  •  

#1022 Share Kula07

Kula07

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 787 postów
  • Zainteresowania:Motocykle

Napisany 22 grudzień 2015 - 19:28

szukam męża

moja dziewczyna która jest ze wsi ale nie ma gosp pytała jak wygląda moja praca i co robię to powiedziałem jej że ją przywiozę i pokażę, często jest u mnie i pomaga mi i widzę zacięcie w jej oczach

Też miałem taką dziewczynę, byłem z nią 8 lat, w głowie planowałem ślub i co, będąc ze mną spotykała się z innym i wkońcu mnie dla niego zostawiła :blink:

Na szczęści znalazłem inną dziewczynę też ze wsi ale z rolnictwem nie mająca nic wspólnego. Na początku naszej znajomości mówiła mi wprost, że chce mieszkać w mieście...

Tak Nasze losy się potoczyły, że w Czerwcu wzięliśmy ślub a w przyszłym roku w Lipcu spodziewamy się dziecka ;)

Każdy ma gdzieś tam w świecie przypisaną sobie drugą połówkę, trzeba ją poprostu znaleźć, lecz niestety nie wszystko złoto co się świecie, nie raz trzeba się sparzyć, żeby później było lepiej.

Pozdrawiam.

Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

#1023 Share Krolewicz

Krolewicz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów
  • Zainteresowania:słońce plaża kolorowe drinki

Napisany 22 grudzień 2015 - 22:11

szukam męża

i odpowiedz na wszystko

Edytowany przez Krolewicz, 22 grudzień 2015 - 22:13.

#1024 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 23 grudzień 2015 - 00:57

szukam męża

Jak już pisałem są tacy co nie robią sobie sentymentów. Napewno każdy zna taka sytuacje gdzie z byle powodu dziewczyna oddaje pierścionek a po jakimś czasie jest już z innym w związku. Albo zerwie związek bo ma innego.

W końcu jesteśmy europejczykami, musimy byś cholernie wyrafinowani aby osiągnąć zamierzony cel.

Era szczerości się skończyła, zauważcie że rozmawiając z  kimś ludzie myślą co powiedzieć, a nie mówią co myślą

A co do związków to trzeba iść na ustępstwa. Mi nie bardzo to wychodzi. Nawet w domu mam z tym problem , w domu i z domem mogą robić co chcą ale w polu i obejściu musi być "jak ja chce"

#1025 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 23 grudzień 2015 - 01:02

szukam męża

tylko jak kogoś kochasz to jak możesz mieć kogoś innego, dla mnie to jest nie pojęte ale ludzie są egoistami zapatrzonymi w siebie oczywiście nie wszyscy ale taka jest prawda. Faceci też tak robią, tylko jeżeli dajesz komuś miłość kochasz go ponad życie, jesteś w stanie oddać za niego to życie to jak możesz zaraz kogoś innego mieć  to albo nie wie się co to miłość albo ja nie wiem. W każdym razie ja życzę wytrwałości i jeszcze raz wytrwałośći i szukać szukać jeszcze raz szukać, w moim przypadku to zadziałało w życiu nie przypuszczał bym że na pierwszym spotkaniu, randce ona może być  moją narzeczoną i przyszłą żoną. Prawda taka że koleje losu są nieprzewidywalne. A dwa do państwa gospodarzy heh najlepiej nie ściemniać nie owijac w bawełnę co się robi bo po co, jak się moja dziewczyna która jest ze wsi ale nie ma gosp pytała jak wygląda moja praca i co robię to powiedziałem jej że ją przywiozę i pokażę, często jest u mnie i pomaga mi i widzę zacięcie w jej oczach bo robimy to już dla siebie, nasze małe gniazdko. Także drodzy państwo kto nie ryzykuje ten w kozie nie siedzi. Każde doświadczenie nas czegoś uczy ale zamykać się bo jakiś pawian nas skrzywdził z mojegu punktu głupie, poboli i przejdzie, ale zawsze jest nadzieja że za rogiem jest ta prawdziwa i wielka miłość :)

Masz rację kolego trzeba do ludzi wychodzić .A wszystkim szukającym dedykuję tą piosenkę :-)

I love salsa

#1026 Share SlawekLubelskie

SlawekLubelskie

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Zainteresowania:sex na sianie,geologia i ginekologia

Napisany 23 grudzień 2015 - 11:37

szukam męża

weż te smuty skasuj tego się słuchać nie da marzyciel się znalazł

#1027 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 23 grudzień 2015 - 13:31

szukam męża

Ciebie powinni skasować.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1028 Share SlawekLubelskie

SlawekLubelskie

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Zainteresowania:sex na sianie,geologia i ginekologia

Napisany 23 grudzień 2015 - 17:46

szukam męża

już się boje

#1029 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 24 grudzień 2015 - 11:31

szukam męża Hahaa juz się gryzą. ..m

#1030 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 09:52

szukam męża

Ja nie mógł bym być z kobietą która odbiłem komuś innemu miał bym wrażenie ze i ktoś może mi ja odbić w końcu jak dała się raz odbić to jaka mamy pewność ze nie uda się komuś innemu??? Co niektórzy są takimi narcyzami i zapatrzeni w siebie ze cieszą się z tego ze kogoś odbili czyli są lepsi a według mnie to błędne koło:( Wiesze ze z czasem każdego spotyka kara:) 

A co do singlowania to tez nie jestem pewny tej drogi tez uważam ze przydaje się druga osoba i to jest bez wątpienia prawda wiec warto ponosić ryzyko co nas nie zabije to wzmocni:) ale z każdego związku coś wynosimy co nasz kształtuje na przyszłość :) Więc warto a przynajmniej nie jest nudno i coś się dzieje w naszym życiu:) Ale zgodzę się ze nie zawsze uczymy się na błędach i najczęściej popełniamy te same ale mam wrażenie ze to przez to ze może naszych błędów nie widzieliśmy a może dla tego ze komuś innemu ona nie przeszkadzają na tyle:)

A ja powiem tak.  I max i Zetor mają racje ale to są dwa różne stopnie.

Ja np nigdy wcześniej nie byłam egoistką ale na dziś bardzo chce być a to dlatego że wcześniej mnie partnerzy wykorzystywali w związkach a próbowali odwrócić kota ogonem.

Max ma racje ja na dziś też bym nie mogła być z facetem którego bym odbiła innej gdyż wiem że zaraz by zrobił to samo drugi raz a mało tego wiem już to na własnej skórze. A co do kobiet to sory ale też niestety musze powiedziecie że w d*pach się przewraca gdyż często gęsto są to wyrachowane małolaty co nie potrafią szczerze kochać.

A potem owszem może i są małżeństwa ale robią sobie na złość i nie potrafią grać do jednej bramki tak jak małżeństwo powinno. "na dobre i na złe" bo w życiu nie ma tylko samych pozytywnych zdarzeń i chwil. W końcowym efekcie niszczą siebie i rodziny.

Ja na dziś jestem sama i nie szukam już nikogo do życia bo wiem że to się nie uda na 100% nie w mojej sytuacji, raczej obracam się teraz w takim towarzystwie wolnych związków.  Ale życze z całego serca wszystkim romantykom uczciwego partnera z wielkim sercem:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1031 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 11:43

szukam męża A mi się wydaje że poprostu nie szukasz na siłę. Bo mogę się założyć, że jeśli spotkała byś odpowiednią osobę,i była byś pewna w 100% że to jest właśnie to na co tak naprawdę czekałaś to zmieniła byś zdanie.

#1032 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 16:29

szukam męża

No właśnie jak bym spotkała.  ;)

Problem w tym że ja jak się na was chłopów patrze i słucham to mam coraz więcej śiwych włosów na głowie , i niestety musze często wydawać kasę na farbę bo mam tych siwych włosów coraz więcej:) :wacko:  :huh:  :o  :P  ;)

Ale i tak was chłopy kocham :) A najbardziej moich dwóch synów:) :rolleyes:  :wub:

#1033 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 19:15

szukam męża I znów troszkę oszukujesz tym że przez słuchanie nas "chłopów " potrafisz osiwieć. Jak dotąd tylko na stronie 52 zgodziłaś się co najmniej z 3 postami, napisanymi przez mężczyzn. Więc chyba mamy trochę racji. ?

#1034 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 21:21

szukam męża

No widzisz bo ja właśnie was chłopów słucham potem łamieci mi serce a na koniec siwieje:):)

#1035 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3446 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 28 grudzień 2015 - 21:29

szukam męża

Ty  oczywiście  jesteś  ideał - bez  skazy  i  wszystko  co  złe  , między innymi  to że  Ci nie  wyszło  z  chłopami już  kilka  razy  [  z tego  co piszesz wynika że  kilka ...]

to  tylko i  wyłącznie  wina  chłopów?? 

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#1036 Share maniek20

maniek20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 966 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 21:32

szukam męża

a mi kobiety lamia serce i doszlo do tego ze bede szukal zony prze tv

#1037 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 28 grudzień 2015 - 21:42

szukam męża

Maniek powodzenia ;)

bhdemeter

Koleżanko coś mi się mocno wydaje ,że nie jesteś taka idealna ,jak piszesz i całą winą obarczasz chłopaków .A prawda jest ,ze wina leży po połowie .Dziewczyny też mają wiele za uszami mogę wiele powiedzieć na ten temat  ;)

I love salsa

#1038 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 21:45

szukam męża Mariuszd93 przecież koleżanka wyraźnie napisała że poprostu nie trafiła, na tego jedynego. Przecież każdy ma jakieś wady ,a niektórym przeszkadzają one w różnym stopniu.i w przypadku mężczyzn z którymi koleżanka miała do czynienia te właśnie przewyższały ich zalety. Oczywiście nie twierdzę, że kobiety są zawsze kryształowe, ale z reguły przyjęło się, że to wina panów. Dlatego trzeba szukać i się nie poddawać. .

#1039 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3446 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 28 grudzień 2015 - 21:49

szukam męża

W pewnym  stopniu masz  rację , tylko że  i  wśród  mężczyzn ,  i kobiet są  osoby  które  zalicza kilka  związków i wszystkie  nieudane .

A  ich  byli  partnerzy  w kolejnym  związku są  szczęśliwi ...

Z  niektórymi po prostu  nie  da  sie żyć...

Edytowany przez mariuszd93, 28 grudzień 2015 - 21:50.

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1040 Share maniek20

maniek20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 966 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 21:56

szukam męża

mezczyzna i kobieta sie zawsze dogada ale gdy tylko obydwojaga zalezy a nie ze jedno chce dziś sie kochać sexipt a drugie jutro i tak co dzieni to sory ale nikt nie wytrzyma tego