Skocz do zawartości

Zdjęcie

szukam męża

2009 odpowiedzi na ten temat

#1001 Share SlawekLubelskie

SlawekLubelskie

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Zainteresowania:sex na sianie,geologia i ginekologia

Napisany 11 grudzień 2015 - 16:59

szukam męża

ja do tematu szukam sponsorki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
szukam męża Dzisiaj, 00:09
  •  

#1002 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 11 grudzień 2015 - 18:38

szukam męża Jak ładna i uśmiechnięta ,to i ja się skuszę. .Haha
Jak ładna i uśmiechnięta ,to i ja się skuszę. .Haha
Jak ładna i uśmiechnięta ,to i ja się skuszę. .Haha

#1003 Share Lechu001

Lechu001

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 21 grudzień 2015 - 08:32

szukam męża

Witam wszystkich serdecznie:-) jak widze konwersacja troche odbiegła o założonego tematu i różne posty tutaj można znależc:-) więc chciałbym spytać czy jest tu jakaś dziewczyna w wieku 21-24 lat myślaca o życiu na wsi z powiatu łęczyckiego i ościennych? ( ja z okolic Łęczycy).

#1004 Share SlawekLubelskie

SlawekLubelskie

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Zainteresowania:sex na sianie,geologia i ginekologia

Napisany 21 grudzień 2015 - 20:02

szukam męża

znam takie dziewczyny że za stówkę robią cuda

#1005 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1371 postów

Napisany 21 grudzień 2015 - 20:05

szukam męża

No to masz fajne znajome :D :P .

ZETOR TEAM

#1006 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 21 grudzień 2015 - 20:26

szukam męża O proszę i wyjaśniło się po co ci ta sponsorka. Haha uważaj bo ci libido spadnie. ..

#1007 Share Miikaa

Miikaa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 21 grudzień 2015 - 21:37

szukam męża

A może każdy teraz patrzy  jak się nie napracować , a balować i zarabiać.Dziewczyna może być fajna ,ładna,wykształcona i pracowita, ale ma mieć gospodarstwo i co po jakimś czasie się okazuje,że tak naprawdę jej chłopak nie chce być na gospodarstwie. To po co on z nią w ogóle był. Pozwolił,żeby go pokochała. A później to co ona ma wybierać on czy coś , gdzie całe życie się wychowywała. Coś co jest jej częścią życia i co ma wybrać???? Chciała tylko być szczęśliwa na gospodarstwie i mieć go przy sobie.

Edytowany przez Miikaa, 21 grudzień 2015 - 21:51.

#1008 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 21 grudzień 2015 - 22:30

szukam męża Dlatego takich decyzji nie podejmuje się w biegu. najpierw trzeba dokładnie poznać drugą osobę, znać jej priorytety i cele które chce w życiu realizować. A dopiero później pomyśleć o sobie i rozważyć w jakim stopniu można się poświęcić , by uniknąć niepotrzebnych rozczarowań. Ale jeśli naprawdę się kogoś kocha to zawsze można znaleźć złoty środek.

#1009 Share Miikaa

Miikaa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 21 grudzień 2015 - 23:00

szukam męża

Ale to tak nie jest. Człowiek się zakocha i chce wierzyć ,że się wszystko ułoży. Tym bardziej jak ktoś Ci mówi,że chce takiego życia z Tobą, chce być z Tobą na gospodarstwie, bo jesteś całym światem dla niego. Dlatego nie można robić nikomu nadziei,jeżeli się jest świadomym,że gospodarstwo to nie wasza bajka.

#1010 Share maniek20

maniek20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 965 postów

Napisany 21 grudzień 2015 - 23:07

szukam męża

a znasz takie coś 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1011 Share marta1c

marta1c

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 21 grudzień 2015 - 23:11

szukam męża

#1012 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 21 grudzień 2015 - 23:20

szukam męża

Ale to tak nie jest. Człowiek się zakocha i chce wierzyć ,że się wszystko ułoży. Tym bardziej jak ktoś Ci mówi,że chce takiego życia z Tobą, chce być z Tobą na gospodarstwie, bo jesteś całym światem dla niego. Dlatego nie można robić nikomu nadziei,jeżeli się jest świadomym,że gospodarstwo to nie wasza bajka.

Koleżanko w drugą stronę jest zupełnie tak samo .Ja nie będę się powtarzał ,że dziewczyny patrzą tylko na kasę .Bo w przypadku chłopaków ,co obiecują ,że niby im pasuje życie na gospodarstwie jest tak samo .

Powiem to tak i te słowa zadedykuję wszystkim ,którzy szukają prawdziwej miłości .

"Nie zawsze to czego pragniemy jest tym ,czego potrzebujemy ''

I love salsa

#1013 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 21 grudzień 2015 - 23:36

szukam męża A wszyscy mówią, że w związku najważniejsza jest szczerość?. To skoro taka osoba na starcie wie że nie zdoła się dopasować i świadomie brnie dalej ,to jest to zwykłe kłamstwo. A skoro kłamie to zapewniam, że to nie jest jedyną wadą. Dlatego mówię że nie ma się co spieszyć z jakim kolwiek zaangażowaniem jeśli nie jest się pewnym na 100%. Poza tym takie osoby da się łatwo rozpracowac. ..

#1014 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:heh kobiety, sport, rolnictwo, i jak kazdy w tym wieku imprezy itp.

Napisany 22 grudzień 2015 - 02:16

szukam męża

bo to takie male pier***enie o chopinie, jak to ktos powiedzial milosc jest jak sraczka...przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie ale i.... odchodzi... w dzisiejszych czasach jest tak, ze wiekszosc ludzi ery szklanego monitora i klawiatury po prostu nie bierze odpowiedzialnosci za swoje slowa. obiecuja zlote gory, glaszca i szepcza jak to kochaja i takie sraty pierdaty. summa summarum po jakims czasie wychodzi na to ze, slowa byly tylko slowami a czynow brak... zabawil sie taki badz zabawila i udaje jeszcze wielkiego poszkodowanego/poszkodowana. oczywiscie nie jest to regula ale co tu duzo mowic, zbyt czeste przypadki. milosc miloscia fakt trudno ja generalizowac, bo chyba nikt jeszcze nie opracowal jej sczegolowej i uniwersalnej dla kazdego definicji...ale bezapelacyjnie szacunek i szczerosc  drugiej osobie sie nalezy niezaleznie czy jestesmy z nia tydz czy 10 lat . nie chce zniechecac dziewczat z tego forum i nie tulko z forum ale ogolnie posiadajace gospodarstwa, facet z miasta ktory jedyne co robil do tej pory to klikal w klawiature w diablo badz w inne diabelstwo na 99% nie bedzie nadawal sie na wies i nie ma co sie tym ludzic...  w obecnych fatalnych realiach a jeszcze gorszych perspektywach sluszne watpliwosci co do pozostawania na niej maja i Ci urodzeni na wsi ktorzy od dziecka brali czynny udzial w  rozwoju badz nawet funkcjonowaniu gospodarstwa. praca nawet i po 14 godz jesli trzeba a nie  8 jak na etaciku a potem przez reszte dnia pierdzenie w fotel, piatki swiatki zajete  i zbieranie plonow tej pracy w postaci 3zl za kg swinki badz 80gr za litr mleka nie napawa optymizmem a wrecz demotywuje... a ten narzucony  lewacki dobrobyt ktory teraz panuje juz zaczyna odbijac sie czkawka. na zakonczenie taka mala puenta...kazda potwora znajdzie swojego amatora a kazdy potwor znajdzie swoj otwor...:) wiec nie ma co sie mazac i rozpaczac, po prostu trzeba wyciagac wnioski z porazek, czasem mniej ufac a byc bardziej bezwzglednym no i najwazniejsze nic na sile :) dziekuje za uwage i pozdrawiam :)

#1015 Share Miikaa

Miikaa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 22 grudzień 2015 - 09:04

szukam męża

To nie jest tak,że jak spotkasz tą właściwą osobę Twoim zdaniem to nie walczysz o tą miłość i wmawiasz sobie,że wszystko będzie dobrze i się ułoży. Jedyne to jeżeli ktoś potrafi to zakończyć to jak najszybciej, ale to nie jest proste. Miłość wciąga, wspólne chwilę z Tą osobą. Można parę razy się tak przejechać  na związku, ale ja nie wiem czy się uczymy aż tak na błędach,żeby kolejny raz znów nieodpowiednio uczuć nie ulokować.

#1016 Share Lechu001

Lechu001

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 22 grudzień 2015 - 11:13

szukam męża Zakończyć. większość nie robi sobie sentymentów i najczęściej jest to tak że ma się kogoś drugiego i kończy się dopiero poprzedni związek. Czyli takie wyjście awaryjne. Jak mi się z nowym/nową nie uda to nie to nic nie będę mówić/mówiła.

#1017 Share Miikaa

Miikaa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 22 grudzień 2015 - 11:49

szukam męża To inna osoba jest wyjściem awaryjnym. Życzę powodzenia tym którzy z kimś są ,a później od razu kogoś innego mają lub w trakcie. Tak się nie robi przynajmniej moim zdaniem.

#1018 Share Lechu001

Lechu001

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 22 grudzień 2015 - 11:54

szukam męża Jak już pisałem są tacy co nie robią sobie sentymentów. Napewno każdy zna taka sytuacje gdzie z byle powodu dziewczyna oddaje pierścionek a po jakimś czasie jest już z innym w związku. Albo zerwie związek bo ma innego.

#1019 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 22 grudzień 2015 - 12:10

szukam męża To w takim razie może lepiej jest zostać singlem? Poco pchać się w zwiazki , jak się nie wie czego chce albo z góry zakłada że druga osoba i tak nas zrani. Proste

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1020 Share Max1987

Max1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Zainteresowania:Takie jak wszystkich tutaj:-) Jak co to GG 8883245 :)

Napisany 22 grudzień 2015 - 13:41

szukam męża

Ja nie mógł bym być z kobietą która odbiłem komuś innemu miał bym wrażenie ze i ktoś może mi ja odbić w końcu jak dała się raz odbić to jaka mamy pewność ze nie uda się komuś innemu??? Co niektórzy są takimi narcyzami i zapatrzeni w siebie ze cieszą się z tego ze kogoś odbili czyli są lepsi a według mnie to błędne koło:( Wiesze ze z czasem każdego spotyka kara:) 

A co do singlowania to tez nie jestem pewny tej drogi tez uważam ze przydaje się druga osoba i to jest bez wątpienia prawda wiec warto ponosić ryzyko co nas nie zabije to wzmocni:) ale z każdego związku coś wynosimy co nasz kształtuje na przyszłość:) Więc warto a przynajmniej nie jest nudno i coś się dzieje w naszym życiu:) Ale zgodzę się ze nie zawsze uczymy się na błędach i najczęściej popełniamy te same ale mam wrażenie ze to przez to ze może naszych błędów nie widzieliśmy a może dla tego ze komuś innemu ona nie przeszkadzają na tyle:)