Skocz do zawartości

Zdjęcie

szukam męża

2018 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 11 listopad 2014 - 11:07

szukam męża

Ate(to jakaś starozytna bogini grecka, rzymska????) słaby byłem z historii :( Ale do rzeczy zOrlenu potrzebuje olej napędowy do maszyn i mojego wieśwagena, ZUS-broń Boże wole KRUS!, z PGE to tani prąd mile widziany(mam z Enei ale zawsze można zmienić), a twoje udzialy w

Azotach to super bo nawóz potrzebuje jak każdy rolnik i pewnie jako udziałowiec miałbym jakis deputat(nie mylić z węglowym!)  Jednym słowem dobry materiał na żone- chyba że faktycznie jesteś ROMAN to ja biore klocki i wychodze z twojej piaskownicy ;)

zastanawia mnie teraz jakimi klockami bawisz się w tej piaskownicy, takimi dla dzieci czy tymi co po pieskach na wiosnę zostają... ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
szukam męża Dzisiaj, 07:14
  •  

#62 Share Kristof82

Kristof82

Użytkownik

• Validating
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 11 listopad 2014 - 21:37

szukam męża

Nie z piekła rodem nie jestem ale dobrze skojarzyłeś ze Demeter kryje się w niku. Ale mnie się kojarzy z urodzajem  :rolleyes: . Zresztą możesz sobie poczytać na ten temat http://pl.wikipedia....o.C5.BCytnych. 

A sama postać niku to wogle wzieła się z czego innego a raczej mojego szcześcia które nosiło nazwę Demeter i przyniosło mi urodzaj i tak już to się ciągnie. No ale może jak pogrzebiesz więcej w necie to się dowiesz skąd ten nik bo ja jakoś tego nie kryje :):)

Ale jak znajdziesz to zachowaj to dla siebie bo zaraz zacznie się poruta na forum a ja tego nie lubię.  

Mnie też bogini Demeter kojarzy sie z urodzajem. Problemem w tym roku jest jej hojność którą obdarzyła większosci z nas przysparzając problemów. Chyba dogadała sie z Hadesem ;)

zastanawia mnie teraz jakimi klockami bawisz się w tej piaskownicy, takimi dla dzieci czy tymi co po pieskach na wiosnę zostają... ?

Ty raczej ze mną nie pobawisz sie w 'te klocki' ^^ i jeszcze widze że masz jakiś uraz do piesków,ale to pewnie wynika z twojego awataru :D 

#63 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 12 listopad 2014 - 15:05

szukam męża

Mało ludzi na tym świecie lubi bawić się psią kupą w piaskownicy więc nie czuję złości, że nie chcesz mnie zaprosić do tego zabawy :)

Mam tak wielki uraz do psów, że mam aż trzy piękne i kochane pieski, które uwielbiam :) A po za tym, po co się denerwować gdy brakuje pomysłów jak mnie zgasić?

Edytowany przez Ate, 12 listopad 2014 - 15:05.

#64 Share Kristof82

Kristof82

Użytkownik

• Validating
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 12 listopad 2014 - 19:12

szukam męża

Kto sie czubi ten sie lubi. A gasić to lubie tylko pragnienie :)

#65 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 12 listopad 2014 - 21:34

szukam męża

Kto sie czubi ten sie lubi. A gasić to lubie tylko pragnienie :)

Zapomnialeś w swoim opisie dodać że lubisz gasić pragnienie :):):)!!! A to ważna cecha w dzisiejszych czasach :):)

#66 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2189 postów

Napisany 12 listopad 2014 - 21:46

szukam męża

Gasi pragnienie ,ale tęsknoty za ukochaną :P

#67 Share Kristof82

Kristof82

Użytkownik

• Validating
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 12 listopad 2014 - 22:44

szukam męża

;)

Zapomnialeś w swoim opisie dodać że lubisz gasić pragnienie :):) :)!!! A to ważna cecha w dzisiejszych czasach :):)

Pewnie to i lubie :). Każdy z nas lubi gasić tylko niektórzy ugaszą a inni jeszcze rozpalą ^^

#68 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 13 listopad 2014 - 16:08

szukam męża

Jak chcesz jak mogę Cię rozpalić... Koktajlem Mołotowa... :)

#69 Share bhdemeter

bhdemeter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 13 listopad 2014 - 21:25

szukam męża

Ja to myślałam że pod tematem szukam męża to ci wszyscy nie szcześliwi rolnicy co nie mają żon powstawiają swoje kandydatury a tu lipa!!!!

Pilnują ciepłych łóżek i mamusiek:):) Stereotyp kawalera na wsi chyba nigdy nie ustąpi.  Ale co tu się dziwić jak np u nas to nudy po całości nie ma gdzie wyjść do ludzi. 

#70 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 13 listopad 2014 - 21:34

szukam męża

SAma widzisz.Temaat nie zacheca.Rolnicy są ostrożni :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share Kristof82

Kristof82

Użytkownik

• Validating
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 13 listopad 2014 - 22:11

szukam męża

Jak chcesz jak mogę Cię rozpalić... Koktajlem Mołotowa... :)

Koktajlem Mołotowa??? hhhmm. Dzięki,nie skorzystam. To już wolałbym żebyś mnie rozpaliła w tańcu np. w Terminal Club :rolleyes:. Chyba,że tam nie bywasz?

#72 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Sporty konne, szeroko pojęte życie

Napisany 13 listopad 2014 - 22:19

szukam męża Na wiosce nie musi być nudy- można rozkręcić imprezkę w domu, nigdzie nie trzeba wychodzić, a nawet więcej- ludzie sami przyjdą. Tylko pytanie do facetów, czy mamusia pozwoli przyjść ?

#73 Share kawakawa

kawakawa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 13 listopad 2014 - 22:30

szukam męża

mamusie na ogół mają duży wpływ... ;)

#74 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 listopad 2014 - 22:31

szukam męża

Jeżeli pozwoli, to będzie stała pod oknem, i już więcej nie pozwoli.          :P      :D

#75 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 13 listopad 2014 - 22:33

szukam męża

Na wiosce nie musi być nudy- można rozkręcić imprezkę w domu, nigdzie nie trzeba wychodzić, a nawet więcej- ludzie sami przyjdą. Tylko pytanie do facetów, czy mamusia pozwoli przyjść ?

To się uśmiałem ;)

I love salsa

#76 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 13 listopad 2014 - 22:39

szukam męża A w bardzo wielu przypadkach zdecydowanie za duży...... To może niech żenią się od razu z mamusiami, rządy nadal będą zachowane, nikt obcych koncepcji pojmowania świata do rodziny nie wprowadzi, a i domem żadna lepiej się nie zajmie..... Choć mam wrażenie, że wielu już się tak ożeniło, choć uparcia będą innym wmawiać, że chętnie poznałoby jakąś fajną dziewczynę.

#77 Share Kristof82

Kristof82

Użytkownik

• Validating
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 13 listopad 2014 - 22:43

szukam męża

śmiejcie sie śmiejcie. Nie bujcie sie, mamusia pozwoli synusiowi was zaprosic  bo bedzie mogła poznac waszych tatusiów jak zniecierpliwieni bedą podjeżdżać pod dom aby odebrać swoje córunie :D

#78 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 listopad 2014 - 22:45

szukam męża

No i mówią w sumie prawdę że chętnie by poznali, tylko że mamusi może się nie spodobać, to lepiej nawet nie ryzykować awantury z mamusią.      :P

#79 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 13 listopad 2014 - 22:48

szukam męża

Zgadzam się z Kosarzem ,że chłopacy by chętnie poznali ,a z tymi mamuśkami to chyba nie jest tak strasznie ?.

I love salsa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 14 listopad 2014 - 11:29

szukam męża Mnie problem niecierpliwego odbierania przez tatusia już nie dotyczy........
A rozmawiając z wieloma mamusiami, to często mają wszystkie choroby świata, miażdżycę, nadciśnienie, reumatyzm, chore serce, migreny, spać nie mogą, nogi je bolą, ręce rwą, ale niech tylko w domu ktoś zrobi nie po ich myśli, to od razu odżywają........;-)
Takie to jeszcze wbrew pozorom niejednemu diabłu by łeb urwały ........