mamusia33

szukam męża

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kristof82    1

kolego teraz to Ona czaruje czyli czarodziejka .dopiero po ślubie stanie się czarownicą  a to już różnica haha

 

święte słowa! zgadzam sie i zacytuje Xemita- różnica jak miedzy piciem w Szczawnicy i szczaniem w piwnicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi123    14

mamusia33 z jakie powiatu tego pięknego woj Śląskiego jesteś ? Jesteś można spytać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Wersja oficjalna :P .

Nie i od dziewczyny oczekuje tego samego.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristof82    1

haha dobre :D

 

Dasz sie zaprosić na kawe lub herbatke? Widze że kujawsko-pomorskie czyli moje strony? Terminal club Sępólno kraj. może kojarzysz?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A dokładniej gdzie mieszkasz??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhdemeter    37

Nie z piekła rodem nie jestem ale dobrze skojarzyłeś ze Demeter kryje się w niku. Ale mnie się kojarzy z urodzajem  :rolleyes: . Zresztą możesz sobie poczytać na ten temat http://pl.wikipedia.org/wiki/Demeter#Demeter_w_wierzeniach_staro.C5.BCytnych. 

A sama postać niku to wogle wzieła się z czego innego a raczej mojego szcześcia które nosiło nazwę Demeter i przyniosło mi urodzaj i tak już to się ciągnie. No ale może jak pogrzebiesz więcej w necie to się dowiesz skąd ten nik bo ja jakoś tego nie kryje :):)

 

Ale jak znajdziesz to zachowaj to dla siebie bo zaraz zacznie się poruta na forum a ja tego nie lubię.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Ate(to jakaś starozytna bogini grecka, rzymska????) słaby byłem z historii :( Ale do rzeczy zOrlenu potrzebuje olej napędowy do maszyn i mojego wieśwagena, ZUS-broń Boże wole KRUS!, z PGE to tani prąd mile widziany(mam z Enei ale zawsze można zmienić), a twoje udzialy w

Azotach to super bo nawóz potrzebuje jak każdy rolnik i pewnie jako udziałowiec miałbym jakis deputat(nie mylić z węglowym!)  Jednym słowem dobry materiał na żone- chyba że faktycznie jesteś ROMAN to ja biore klocki i wychodze z twojej piaskownicy ;)

 

 

zastanawia mnie teraz jakimi klockami bawisz się w tej piaskownicy, takimi dla dzieci czy tymi co po pieskach na wiosnę zostają... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristof82    1

Nie z piekła rodem nie jestem ale dobrze skojarzyłeś ze Demeter kryje się w niku. Ale mnie się kojarzy z urodzajem  :rolleyes: . Zresztą możesz sobie poczytać na ten temat http://pl.wikipedia.org/wiki/Demeter#Demeter_w_wierzeniach_staro.C5.BCytnych. 

A sama postać niku to wogle wzieła się z czego innego a raczej mojego szcześcia które nosiło nazwę Demeter i przyniosło mi urodzaj i tak już to się ciągnie. No ale może jak pogrzebiesz więcej w necie to się dowiesz skąd ten nik bo ja jakoś tego nie kryje :):)

 

Ale jak znajdziesz to zachowaj to dla siebie bo zaraz zacznie się poruta na forum a ja tego nie lubię.  

 

Mnie też bogini Demeter kojarzy sie z urodzajem. Problemem w tym roku jest jej hojność którą obdarzyła większosci z nas przysparzając problemów. Chyba dogadała sie z Hadesem ;)

zastanawia mnie teraz jakimi klockami bawisz się w tej piaskownicy, takimi dla dzieci czy tymi co po pieskach na wiosnę zostają... ?

 

Ty raczej ze mną nie pobawisz sie w 'te klocki' ^^ i jeszcze widze że masz jakiś uraz do piesków,ale to pewnie wynika z twojego awataru :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Mało ludzi na tym świecie lubi bawić się psią kupą w piaskownicy więc nie czuję złości, że nie chcesz mnie zaprosić do tego zabawy :)

Mam tak wielki uraz do psów, że mam aż trzy piękne i kochane pieski, które uwielbiam :) A po za tym, po co się denerwować gdy brakuje pomysłów jak mnie zgasić?

Edytowano przez Ate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhdemeter    37

Kto sie czubi ten sie lubi. A gasić to lubie tylko pragnienie :)

 

Zapomnialeś w swoim opisie dodać że lubisz gasić pragnienie :):):)!!! A to ważna cecha w dzisiejszych czasach :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristof82    1

;)

Zapomnialeś w swoim opisie dodać że lubisz gasić pragnienie :):) :)!!! A to ważna cecha w dzisiejszych czasach :):)

 

Pewnie to i lubie :). Każdy z nas lubi gasić tylko niektórzy ugaszą a inni jeszcze rozpalą ^^
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Jak chcesz jak mogę Cię rozpalić... Koktajlem Mołotowa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhdemeter    37

Ja to myślałam że pod tematem szukam męża to ci wszyscy nie szcześliwi rolnicy co nie mają żon powstawiają swoje kandydatury a tu lipa!!!!

 

Pilnują ciepłych łóżek i mamusiek:):) Stereotyp kawalera na wsi chyba nigdy nie ustąpi.  Ale co tu się dziwić jak np u nas to nudy po całości nie ma gdzie wyjść do ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristof82    1

Jak chcesz jak mogę Cię rozpalić... Koktajlem Mołotowa... :)

 

Koktajlem Mołotowa??? hhhmm. Dzięki,nie skorzystam. To już wolałbym żebyś mnie rozpaliła w tańcu np. w Terminal Club :rolleyes:. Chyba,że tam nie bywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Na wiosce nie musi być nudy- można rozkręcić imprezkę w domu, nigdzie nie trzeba wychodzić, a nawet więcej- ludzie sami przyjdą. Tylko pytanie do facetów, czy mamusia pozwoli przyjść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeżeli pozwoli, to będzie stała pod oknem, i już więcej nie pozwoli.          :P      :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Na wiosce nie musi być nudy- można rozkręcić imprezkę w domu, nigdzie nie trzeba wychodzić, a nawet więcej- ludzie sami przyjdą. Tylko pytanie do facetów, czy mamusia pozwoli przyjść ?

 

To się uśmiałem ;)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj