mamusia33

szukam męża

Polecane posty

Kristof82    1

Jak dzieci :D

 

Bo dzieciństwo to najpiękniejszy okres w życiu człowieka :rolleyes: dlatego nie skracajmy go dzieciom

 bo w dzisiejszych czasach i tak nie mają go zbyt dużo

Mam w sobie coś z małego dziecka-chce do cyca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

To może i . ja tutaj sie zaprezentuje. A więc...  32 lata,dziewczyny mówią że przystojny :wub: ,poukładane w głowie,niezależny finansowo[ kierownik w holenderskiej firmie zarobek minimum 9000 zl-umowa na czas nieokreslony do tego własne gospodarstwo 28 ha] do tego wiele innych  pozytywnych cech-ale nie chce wyjsc na egoiste dlatego ich nie bede wymieniał. aaaa i jescze coś ale nie wiem czy to dla pań + czy  minus-mega pasjonat rolnictwa i wszystkiego związanego z nim :)

 

Hahahaha. To może na mnie dziewczyna się skusi?

Mogę być ukrytą lesbijką ale i gender, w zależności jaki ci pasuje. Moje gospodarstwo obejmuje prawie pół polski, jestem właścicielką Orlenu, ZUSu, PGE i mam 90% udziałów w grupie Polskie Azoty. Mam na imię Roman, ale mówią na mnie Zosia.. I zarabiam  miliony dolarów dziennie. I mam super klatę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

To szukasz kogoś do życia czy do dojenia?


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

No tak szukam krów do dojenia ;)
A za mój dowcip to sorki bo jest bardzo specyficzny i trudno go wyczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

a ja szukam ładnego puszystego kotka, ma ktoś na wydanie? :D

 

Ja mam koty ładne młode z futrem zimowym ,jak niedźwiedzie ;)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

eheheheheheheh! I jeszcze dopisz że szukasz męża na gospodarstwo rolne :):) :) heheheheh to dużo gorsze zadanie niż żone na gospodarstwo. Bo chłopy to mają alergie na prace:)!

 

Nie prawda ! .To zależy na kogo trafisz .Są tacy co lubią pracować ,ale bez przesady i mają wiele zalet nie piją ,nie palą i też szukają i jeszcze potrafią gotować i tańczyć ;)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhdemeter    37

Tu sie z toba nie zgodze, dlaczego niby kobiecie z gospodarstwem trudniej znaleść? i co gospodarstwo ma do rzeczy? sugierujesz ze faceci boja sie pracy na roli?

Nie faceci zdecydowanie bardziej boją się obowiązków i zobowiązań. Poprostu chłop z jajami to wymierający gatunek teraz na topie są tacy ja nie wiem ja zobaczę albo " zastanowię się nad tobą" itp. A jeszcze jak się trafi jakiś co sucha swojej siostry co wie wszystko toooo uffff masakra. 

 

Druga strona medalu że jak jakiś facet idzie do dziewczyny to uważa że nie robi dla siebie tylko dla niej i już zaczyna się robić konflik interesów. 

następna rzecz że dziewczyna która jest samotnie na gospodarstwie to nie są cieple kluchy a takich zdecydowanych babeczek chłopy się boją jak ognia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristof82    1

Hahahaha. To może na mnie dziewczyna się skusi?

Mogę być ukrytą lesbijką ale i gender, w zależności jaki ci pasuje. Moje gospodarstwo obejmuje prawie pół polski, jestem właścicielką Orlenu, ZUSu, PGE i mam 90% udziałów w grupie Polskie Azoty. Mam na imię Roman, ale mówią na mnie Zosia.. I zarabiam  miliony dolarów dziennie. I mam super klatę. 

 

Ate(to jakaś starozytna bogini grecka, rzymska????) słaby byłem z historii :( Ale do rzeczy zOrlenu potrzebuje olej napędowy do maszyn i mojego wieśwagena, ZUS-broń Boże wole KRUS!, z PGE to tani prąd mile widziany(mam z Enei ale zawsze można zmienić), a twoje udzialy w

Azotach to super bo nawóz potrzebuje jak każdy rolnik i pewnie jako udziałowiec miałbym jakis deputat(nie mylić z węglowym!)  Jednym słowem dobry materiał na żone- chyba że faktycznie jesteś ROMAN to ja biore klocki i wychodze z twojej piaskownicy ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Bez nałogów to i ksiedza teraz nie znajdziesz.................


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

A co może nie mam racji? jak nie pedofil to bulimia


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhdemeter    37

Ate(to jakaś starozytna bogini grecka, rzymska????) słaby byłem z historii :( Ale do rzeczy zOrlenu potrzebuje olej napędowy do maszyn i mojego wieśwagena, ZUS-broń Boże wole KRUS!, z PGE to tani prąd mile widziany(mam z Enei ale zawsze można zmienić), a twoje udzialy w

Azotach to super bo nawóz potrzebuje jak każdy rolnik i pewnie jako udziałowiec miałbym jakis deputat(nie mylić z węglowym!)  Jednym słowem dobry materiał na żone- chyba że faktycznie jesteś ROMAN to ja biore klocki i wychodze z twojej piaskownicy ;)

 

 

 

dobre :):) dobre :):) jak dla mnie się obroniłeś:) 5 z plusem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristof82    1

dobre :):) dobre :):) jak dla mnie się obroniłeś :) 5 z plusem!

 

Dzieki Demeter :) 5 z plusem to super tylko mi to się ostatnio  zle kojarzy bo jak mnie zatrzymał jeden ze "smerfów" to mi powiedział tak panie kierowco jechał pan na  5 z plusem-a ja do niego 'nie rozumiem' a on mi ze 5 punktów karnych i 200 zł mandatu!  Mi juz nie było do śmiechu ale mówie do niego że to raczej 5 z minusem a on mi na to że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :( mi 200 zł z konta minus a im 200 na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristof82    1

Demeter jeśli jesteś jeszcze to mam pytanie o twoja nazwe tu na forum "bhdemeter"?  bo na razie rozszyfrowałem to tak Bogini Hadesu Demeter?! Czyli kobita z piekła rodem!-jeśli sie myle to mnie popraw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

kolego teraz to Ona czaruje czyli czarodziejka .dopiero po ślubie stanie się czarownicą  a to już różnica haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Bez nałogów to i ksiedza teraz nie znajdziesz.................

 

Ja nie mam nałogów :P


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj