mamusia33

szukam męża

Polecane posty

Ate    36

a ja szukam ładnego puszystego kotka, ma ktoś na wydanie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhdemeter    37

eheheheheheheh! I jeszcze dopisz że szukasz męża na gospodarstwo rolne :):):) heheheheh to dużo gorsze zadanie niż żone na gospodarstwo. Bo chłopy to mają alergie na prace:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Jeśli my mamy alergie na prace to po prostu kobietki nie mają osobowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhdemeter    37

No masz racje że chłopy narzekają na brak możliwości znalezienia żony :):) a niewiedzą jak trudno jest w odwrotnej sytuacij i myślę że nawet dużo gorzej niż facetom. Bo tu właśnie się rozchodzi temat o osobowość że faceci boją się takich kobiet z osobowością , zdecydowanych itp..... poprostu niewieścieją nam ci faceci. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

Panie i Panowie nieco taktu i powagi. Dziewczyna tu nie przyszła na komedie by kpić i drwić z jej emocji-uczuć, tylko w konkretnym celu. Wie co chce i od kogo. Tylko brakuje jej teraz chłopaków z jajami co odezwą się do niej z okolicy i a nóż dogadają sercami i planami oraz tokiem myślenia, podejścia do życia. Bo samotnie to dobrze i super ale na kiblu i to jak człowiek zdrowy. Chłopaki ręce w górę kto z dołu Polski i szuka oraz czuje, że czas założyć rodzinę. Śmiało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

zapomniałaś dodac ze w sytuacji kiedy rodzice wybierają lub po prostu dziewczę ma trochę odwrotnie poukładane w głowie


Ate,hmm obojętnie,ale czarny

A może dopiero się ruszy :)  se kobietki pooglądały jacy ci rolnicy naiwni i dawaj na wieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

popieram przedmówczynie, że kobiecie z gosp dużo trudniej znaleźć męża niż rolnikowi żonę.

Tu sie z toba nie zgodze, dlaczego niby kobiecie z gospodarstwem trudniej znaleść? i co gospodarstwo ma do rzeczy? sugierujesz ze faceci boja sie pracy na roli?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

Wynika to raczej z tego że faceci obawiają się tego, że idąc do żony na gospodarstwo gdzie mieszkają też teściowie będą pozbawieni możliwości zarządzania gospodarstwem. Rzeczywiście zdarzają się takie patologie że dziewczyna szuka taniej siły roboczej tylko po to żeby sama mogła się trochę wyrwać z gosp. Tu apel  do facetów: nie wrzucajcie rolniczek do jednego worka z tymi co tylko udają że są rolniczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristof82    1

To może i . ja tutaj sie zaprezentuje. A więc...  32 lata,dziewczyny mówią że przystojny :wub: ,poukładane w głowie,niezależny finansowo[ kierownik w holenderskiej firmie zarobek minimum 9000 zl-umowa na czas nieokreslony do tego własne gospodarstwo 28 ha] do tego wiele innych  pozytywnych cech-ale nie chce wyjsc na egoiste dlatego ich nie bede wymieniał. aaaa i jescze coś ale nie wiem czy to dla pań + czy  minus-mega pasjonat rolnictwa i wszystkiego związanego z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

To może i . ja tutaj sie zaprezentuje. A więc...  32 lata,dziewczyny mówią że przystojny :wub: ,poukładane w głowie,niezależny finansowo[ kierownik w holenderskiej firmie zarobek minimum 9000 zl-umowa na czas nieokreslony do tego własne gospodarstwo 28 ha] do tego wiele innych  pozytywnych cech-ale nie chce wyjsc na egoiste dlatego ich nie bede wymieniał. aaaa i jescze coś ale nie wiem czy to dla pań + czy  minus-mega pasjonat rolnictwa i wszystkiego związanego z nim :)

 

jeszcze napisz,ze masz pyte 25cm to sie od propozycji matrymonialnych nie opedzisz

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristof82    1

Narcyz :D

 

Myśle kolego ze sie mylisz.Po prostu obiektywna samoocena

25 cm ???! na szczęscie tyle to nie mam bo byłby problem :) panie nie lubią takich 'olbrzymów'

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj