mamusia33

szukam męża

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

jemu chyba chodzi o wiedzę typu ''jak otworzyć butelkę piwa kartką papieru" korjop daj spokój szkoda twoich nerwów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Jeśli ktoś nie rozumie do czego dążę to widocznie jeszcze za słabo wszedł w dorosłe życie. Teraz jest mało konkretnych ludzi którzy mają jakiś konkretny a nie byle jaki cel w życiu,moje uszczypliwości mają na celu to aby zastanowiła się czy nie warto zmienić swego podejścia i wykazać się odrobiną ambicji. Pisząc coś w stylu: nie wiesz co to airmax to jesteś jakimś zacofańcem nic nie wartym obraża wielu ludzi i to o dziwo prawdopodobnie bardziej wartościowych niż ona sama.

Pytanie co to wiedza użyteczna jest hmmm no co tu wiele mówić... Dowodem na to, że moja ocena tej osoby jest prawidłowa.

Szczypka taka wiedza zapewne tobie przyda się bardziej jeśli masz takie zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

No właśnie niektórzy to mają ambitne życiowe cele, niestety jest to częste zjawisko, lecz co tu wiele mówić... To jest zwyczajnie żałosne. Może i stronka wiocha.pl nie jest jakaś ambitna, jednak mimo to przedstawia również realne absurdy z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Hejka :)
Ciekawa jestem jakie to ambicje ma @daremw? a jakie powinna mieć np. jego wybranka?

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Ja przestałem tu szukać więc pisanie anonsów może odpuszczę sobie. W obecnych czasach ciężko znaleźć wartościowego partnera dla siebie.

O dziwo poznałem tu kobietę odpowiadającą moim wymaganiom lecz zgodnie stwierdziliśmy że odległość pogrążyła by nas. Także widocznie nie jest niemożliwą rzeczą posiadanie pewnych cech charakteru jak i podobnych celów, poglądów i ambicji.

Kto to jest? To nieistotne, my we dwójkę wiemy i wystarczy. Ja z kolei odzyskałem nadzieję na to, że tego typu ludzie nie wyginęli, a co za tym idzie- jest jeszcze szansa, że gdzieś w pobliżu ktoś taki również pozostał i szuka właśnie kogoś takiego jak ja.

Koleżanko Aletes moje wymagania ograniczają się do normalności, jedynie normalności o którą teraz właśnie tak ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka    17

a jeżeli kupiłam w słomczynie różowe gumowce na grubszej podeszwie to to jest te airmax czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka    17

teraz to lecicie nazwami, "skoki peruwiańskie" takiego określenia nawet wujek google nie zna :D ja naprawdę jestem zacofana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Witam.
Darem nie łam się :) wydajesz się być inteligentem, dobrze stonowanym- znajdziesz kobitke(ale czy normal?- to wyjdzie w praniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Jest tutaj jakaś pani z wlkp ? Lech i te sprawy ;p


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Witam.

Darem nie łam się :) wydajesz się być inteligentem, dobrze stonowanym- znajdziesz kobitke(ale czy normal?- to wyjdzie w praniu ;)

A już myślałem, że mam zawyżoną samoocenę ;)

Ja nie łamę się, już mnie to tak nie rusza jak jeszcze jakiś czas temu. Co ma być to będzie, kogo ostatecznie sie znajdzie (lub może nie) to zobaczymy, na cuda nie liczę bo za dobrze znam życie... I ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

A czym jest normalność? Może to ty masz nienormalne wymagania skoro tak ciężko jest o partnerkę?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Krassus tym niemoralnym i nienormalnym raczej łatwiej o partnera/ke lub partneròw/ki ;)a nam pozostaje nie zwariować :P

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka    17

ale przecież nie będzie robił z siebie nienormalnego, żeby kogoś znaleźć. Musi być sobą i albo to komuś pasuje albo nie, trzeba po prostu lepiej szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Normalność polega na tym, że jest najczęściej spotykana. Może to on chce nienormalnej uznając to za normę. A może to nie wina "nienormalnych" kobiet tylko jego? Bo może jest jak z tym przysłowiem "Nie jestem jak każda-powiedziała każda".


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

No tak Krassus, Ty i te teorie ;)
Faktycznie, każdy może mieć inne pojęcie normalności.
Jednak czy jeśli przestępca twierdzi że jest normalnym człowiekiem to czy jest nim faktycznie?
Ja za normalność uznaję zbiór cech i zachowań klasycznie uważanych za porządane. Każdy zapewne ma jakieś cechy które nie pasują do tej definicji, jednak im jest ich mniej to tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

ale daremw dobrze powiedział,że szuka;tzw tradycjonalistki z zasadami ale nie szuka na siłę . czyli wiele nie wymaga. choć z drugiej strony skoro jeszcze nie znalazł? co jest nie tak z dziewczynami?,co z tą polska. ? a morze wina leży po 2-giej stronie??? . Czasem swoich wad się nie widzi....

Edytowano przez miglanc88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Dokladnie daremw ma racji,ale jest tez odwrotnie.Mezczyzni sa podobni niby taki super idealny on wie wszystko najlepiej.Ale nie potrafi stwierdzic ze gdzies popelnil blad,mowiac cos gdzies co go nie dotyczy i do osob wrogich.Szczerosc rzekomo wazna ale sam okazuje sie falszywy i od razu przekresla wszystko.Nalezy przyznawac sie kednak do wlasnych bledow i umiec przeprosic.Pomyslec rowniez czy ktos o danej osobie mowi prawde.Niekiedy brak szczerosci i zaufania jest gorszy niz wybaczanie bledu popelnionego.Nie mowie tu ze wszyscy sa tacy sami,moze gdzies sa wyjatki mezczyzn ktorzy wiedza wszystko bezposrednio od osoby ktora sa zainteresowani i nie musza juz pytac znajomych jaka ona jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Tradycjonalistki? Jestem ciekawy co pod tą definicją się kryje.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka    17

jak to co się kryje? rosół w niedzielę po kościele, dzieci odprawione z kanapkami do szkoły, własny ogródek przydomowy i różowe gumowce z flamastrowym napisem airmax...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj