Skocz do zawartości

Zdjęcie

t088 vs. mf N267

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share sledziu1995

sledziu1995

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 09 listopad 2014 - 17:51

t088 vs. mf N267 Witam, zastanawiam się nad zakupem rozrzutnika MF N267 za około 40tyś netto, lub wyremontowany t088 za około 30tyś, jak myślicie czy jest sens dopłacać 10tyś do MF??? Rozrzutnik wspólpracowałby ze stu konnym traktorem na płasmim terenie, woził bym nim również kukurydzę. Mam jeszcze pytanie o różnice pomiędzy N267 a N267/1 bo te jakie ja zauważyłem to wysokość bort oraz różnica w cenie o jakieś 6tyś. Z góry dziękuję za pomocne odpowiedzi.
KPZ "Zetor Team"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
t088 vs. mf N267 Dzisiaj, 03:59
  •  

#2 Share GucioJUMZ

GucioJUMZ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:Maszyny i buggy ,Konie

Napisany 09 listopad 2014 - 18:39

t088 vs. mf N267

Kup  Forsza nawet po remoncie wykonany z lepszych materiałów Metal -Fach to szkoda kasy .zobacz co oni tam robią i z czego, mam foto w galerii walca od prasy .komentować nie muszę bo punktaka dobrze znać .pozdrawiam 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share valadin1

valadin1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 09 listopad 2014 - 18:59

t088 vs. mf N267

t088 nie kupuj po remoncie te nowe blachy są kiepskiej jakości znacznie cieńsze niż oryginalne raczej zbyt długo nie posłużą ;p lepiej poszukać nie remontowanego ze zdrową blachą gorzej wygląda ale posłuży dłużej najwyżej będziesz musiał trochę poczyścić i pomalować :)

Swego czasu robiliśmy jednego forszaja dla siebie nowe blachy/podłoga itp ale widząc jakiej to jest jakości kupiliśmy drugiego w oryginale do obornika a ten wyremontowany jest tylko do kukurydzy i ziarna. Lepiej kup starego za ~15 tys + kilka puszek farby, z resztą jak będziesz chciał to sam  możesz wymienić burty+podłoga ~4,5 tys.  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share rami

rami

rami

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • Zainteresowania:muzyka, taniec,majsterkowanie,spcery,ksiązka

Napisany 16 listopad 2014 - 17:08

t088 vs. mf N267

witam zastanawiam się jak  za adaptować rozrzutnik  do rozsiewania wapna na pole może ktoś wie jak zamontować przystawkę z talerzami rozsiewającymi