Skocz do zawartości

Zdjęcie

rozdzielacz dwu sekcyjny zetor 7211

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Qba66666

Qba66666

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 09 listopad 2014 - 13:25

Witam wszystkich forumowiczów. Opiszę mój problem. Dostałem zlecenie naprawy zetora 7211 (ciśnienie na dwóch cylindrach 11 i 15). Został przeprowadzony remont generalny. Ciągnik został rozebrany na części pierwsze. Silnik zrobiony na nowych oryginalnych częściach, sprzęgło, skrzynia biegów, nowa pompa hydrauliczna i zawór, nowa instalacja elektryczna, malowanie całości. Ciągnik ma założony pług do odśnieżania. Posiada rozdzielacz dwusekcyjny (góra dół, lewa prawa), przed naprawą wszystko działało a teraz nie działa. Pompa daje ćiśnienie ale olej w rozdzielaczu sie "tłoczy" a nie wraca spowrotem do skrzyni. Po podłaczeniu siłownika pod oryginalny układ hydrauliczny wszystko działa. Zasilanie idzie do rozdzielacza i z niego wraca ale jak tylko ruszy się którąś wajchą od siłowników to olej nie wraca z rozdzielacza a tłoczy się wężąch od siłowników. Tak jak by pchał olej jednocześnie na wysów i wsuwanie siłownika. Jak odkręce jeden przewód od siłownika przy rozdzielaczu to ma olej gdzie wrócić i działa siłownik w jedną strone. A po podłączeniu do rozdzielacza nie ma gdzie wrócić. Kupiłem nowy rozdzielacz i to samo się dzieje!!! :( Nie mam już pomysłów. Dwa rodzieacze były by zepsute? nowy i nie działą? przed naprawą wszystko było ok.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
rozdzielacz dwu sekcyjny zetor 7211 Dzisiaj, 23:28
  •  

#2 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 09 listopad 2014 - 13:45

a jak masz podłączony rozdzielacz?? powrót jest swobodny?? bo bardzo prawdopodobne , że coś jest nie tak zpodłączeniem rozdzielacza...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Zetor-Team-7711

Zetor-Team-7711