Skocz do zawartości

Zdjęcie

prasa rolująca do ursusa 4514

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kamilczw

kamilczw

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 08 listopad 2014 - 17:56

Witam chcę kupić prasę rolującą która miałaby współpracować z ursusem 4514 i była wykorzystywana głównie do siano kiszonki sporadycznie słomy, siana najlepiej gdyby miała siatkę i centralne smarowanie [rotor i noże raczej nie wchodzą w grę] kasa to ok. 25 tys.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
prasa rolująca do ursusa 4514 Dzisiaj, 07:09
  •  

#2 Share GucioJUMZ

GucioJUMZ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:Maszyny i buggy ,Konie

Napisany 08 listopad 2014 - 18:09

KRONE KR 125 lub JD 545 moc odpowiednia to tych maszyn .O walcowej zapomnij bo większe Byczki umierają na koniec beli prasy są dość wydajne . A jak już sznurek to minimum dwa bo na jeden to ..... nie robota 

#3 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3451 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 08 listopad 2014 - 18:21

Skoro  do  takiego  akurat  traktora  , to najlepiej  zamów  specjalnie  fabrycznie  nową  ,  to  Ci  dostosują :P

Tematów  o  wyborze  pras  jest  kilkadziesiąt  ,  lepiej  Ci jak  założyłeś  nowy? ciężko  poszukać? 

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share kamilczw

kamilczw

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 08 listopad 2014 - 20:23

Nie jest mi ciężko poszukać bo większość z nich przeczytałem i są albo z przed kilku lat albo znacznie odbiegają  od tematów a po drugie myślę ze użytkowników zarówno pras jak i agro przybywa więc mogą oni wnieść jakieś nowe opinie a karzda jest ważna a druga rzecz jak cie temat nie interesuje to po co dopisujesz swoje 3 grosze a to co w nawiasie to jest żart jakbyś chciał wiedzieć

#5 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3451 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 09 listopad 2014 - 09:02

Co  z tego że są  sprzed kilku lat? za tą kasę nowej i tak nie kupisz  , możesz o coś dopytać  w  istniejących tematach .

tematów świeżych też jest mnóstwo , jeśli je przeczytałeś i nadal nie  znasz odpowiedzi , to i nie poznasz .

Swoje  zdanie  wypowiadam bo twój temat  to dubel , przez  takie dublowanie  forum staje  się  nieprzejrzyste i ciężko  cokolwiek znaleźć  :P

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share marian20

marian20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 14 listopad 2014 - 20:13

Koledzy u mnie 4514 chodzi z metal fachem walcowym. Nie miałem nigdy  żadnych problemów. Ciągnik jest ekonomiczny i prasa też lekko idzie. Do kiszonki bezproblemowa. Do słomy taka sobie. Do siana super. Wiadomo , że to nie lely czy mc halle ale za te pieniądze i jeśli robisz do 1000 bel kiszonki rocznie jak ja to spokojnie możesz brać. 

P.S Dodam że wcześniej miałem prasę łańcuchową i ten sam ciągnik miał dużo trudniej. Używane kilkuletnie można już kupić do 30 tyś. 

Edytowany przez marian20, 14 listopad 2014 - 20:15.