John

Co sądzisz o dilerach John Deere ???

Polecane posty

strzechu    250
a jest jeszcze jakis deeler JD w woj. łodzkim, lub bliksik okolicach?? bo smigac 150-200km w jedna strone to mi sie zbynio nie usmecha B) :lol:

 

No własnie ten DANZAP , (pow.kutnowski) ale nic o tej firmie nie slyszalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M4RC1N    0

A ja swojego JD kupiłem w Agroserwisie w Pasłęku. Nie mam zadnych problemów z serwisem ,częściami i przeglądami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

Chemirol z Mogilna nie jest dobrym dealerem. Lepszym jest agrosieć chełmno


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin8410    1

Ja swojego kupiłem w firmie Merol w Biesiekierzu nie narzekam.

Edytowano przez Pavel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek7423    0

Mam mieszne uczucia jeżeli chodzi o dilerów JD chemirol Mogilno. Odnosze takie wrażenie że zalezy im na złapaniu klienta a potem mają rolnika gdzieś. ;) Czy ktoś miał z nimi do czynienia i może mi powiedzieć o tym serwisie coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzio    1

Czy ktoś ma informacje o dilerach w zach-pom.Mam jednego koło siebie ale jest podejrzany a jego serwisanci tym bardziej. :rolleyes: może ktoś kupował JD kupić to pestka a potem mogą być tylko nerwy,jak żle sie wybierze dilera.HELP :rolleyes:

 

Witam .czy ktoś miał doczynienia z firmom MEROL.piszcie o nich co wiecie :(

 

Nie pisze się kupywał tylko kupował!!!!!!!!

Edytowano przez robertbara
Literówki

moje filmiki you tube

mtz82 +bury2.5
http://pl.youtube.com/watch?v=rD01sQvTx3Q
miłego oglądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75
Mam mieszne uczucia jeżeli chodzi o dilerów JD chemirol Mogilno. Odnosze takie wrażenie że zalezy im na złapaniu klienta a potem mają rolnika gdzieś. :huh: Czy ktoś miał z nimi do czynienia i może mi powiedzieć o tym serwisie coś więcej?

 

Ale brawa za reklamę Chemirolu z Top Agraru 3/2008 strona 160. Jest na co popatrzeć, nawet kilkustronicowy test ładowaczy nie jest tak interesujący ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi    0

W Polboto serwis 6330 po 100h wyszedł 1331,4 zł- jeszcze do przeżycia, zresztą na forum wyczytałem że innym serwisom taką kwotę to płacili użytkownicy ale serii 5020


można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jd6220    1

a co myslicie o dilerach z łomży contractusa czy daja jakes upusty i czy trzeba płacic zaliczki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzypek    3

Agroserwis Pasłęk jak naprawił ładowarke 3400 to aż dziury w tłokach powypalało.Dopiero Agromix Rojęczyn zrobił tak jak się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnDeere6030   
Gość JohnDeere6030

Może kupywał ktoś swojego JD w firmie Chempest w Rudniku????? Jeżeli tak to prosze o opinie tego dealera. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Odświeżam troszkę temat.

 

Kto kupuje i serwisuje maszyny w Agro Efekcie w Sycowie? Potrzebne opinie o tej jednostce, może jakieś znajomości? <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ENDRIUROL
      Witam
      Pacjent John Deere 66 20
      Bezpieczniki za siedzeniem
      Znikły mi plusy na radio radio nie działa który bezpiecznik jest od plusa radia.
      Czy ma ktoś schemat bezpieczników od 20 wersji będę wdzięczny
    • Przez Kasa997
      Witam mam taki problem wyskakuje mi błąd d1A co z tym zrobić??
    • Przez Jaca303
      Witam mam taki problem. John Deere 1850 na kolumnie kierowniczej ciśnienia oleju zrzuca simering ten  na górze kolumny na walku kierowniczym. Kolumna Nowa bo na starej był ten sam objawy. Co może być przyczyną?
    • Przez AdrianAndrzejewski
      Witam Panowie mam pewien problem z ogrzewaniem w John deere 7530 premium.Jelonek wyposazony jest w climatronic po przestawieniu na cieple powietrze np 26C ciagnik nie grzeje.Temperatura silnika nie przekracza 75c przejechalem traktorem 25 km i to byla max temperatura .Teraz Pytanko co moze byc winne Termostat ? .daje obrazek tylko na nim wylaczona jest dmuchawa ale po wlaczeniu i tak mimo 26.5 leci caly czas zimne powietrze:(.Jest to moj pierwszy pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc

    • Przez rbtm
      Witam! Muszę kupić 4 wtryski do 6100. Na allegro i w sklepach jest tego sporo. Pytanie czy warto pchać się w zamienniki czy lepiej oryginał? A jeśli zamiennik to jakiej firmy? Różnica w cenie ogromna. Druga sprawa to jak rozpoznać oryginał ? Wybite są jakieś znaczki, napisy, numery? Nie chcę się sugerować wyjętymi z ciągnika bo nie wiadomo czy już nie były wymieniane. 
      Pozdrawiam!

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj