John

Co sądzisz o dilerach John Deere ???

Polecane posty

John    0

Miałem doczynienia z firmą BIS (Bierz i Spxxxaj) z której kupiłem ciągnik. Był to ciągnik w wersji PREMIUM który był gorzej wyposażony niż SE. A przy uzgadnianiu jego wyposażenia miała byc to full opcja. Do chwili gdy nie dostali zaliczki potrafili dzwonić trzy razy dziennie a kiedy ją dostali "zgubili" numer telefonu. Serwis któty póżniej przyjeżdżał do przeglądu nie miał nawet klucza 17 ,nakretetek M14(sztuk 2) oraz piłki do metalu. W tej firmie serwisanci zmieniaja się średnio co pół roku i przychodzą z ulicu. Wśród sprzedawców samochodów krąży opinia, że pierwszy samochód sprzedaje sprzedawca a drugi serwis. Więc dobrze się zastanówcie przed zakupem w firmie BIS. CZEKAM NA WASZE OPINIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumis45    1

Ja mam Jd 6620 Se z Romechu Radymno ale jak narazie to nie mam do nich zadnych zastrzezen do serwisu rowniez.Slyszalem tylko ze Gravit robil jakies przekrety ale ze Bis tak robi to mi sie nie chce wierzyc


Niezawodność Jest Naszą Siłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pancarol    0

amne interesuje daeler "Zawadzka" Radoszyn czy ktos mial juz odczynienia?? i czy ma nadał ;)z góry dzieki


Rolnictwo to sztuka współżycia z naturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

ja kupiłem swojego jelonka w ROL-BRAT przasnysz...zero problemów wszytko ładnie załatwojone hehe nawet jak zamawiłem kawą mnie poczestowali....hmmm ale druga sprawa ze od ponad 12 lat tylko od nich sprzet kupujemy


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mav    1

John wiem o czym mówisz, taka sama opinia... szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makowiaczek    27

mieszkam 5 km od rol-bratu żabin karniewski takich kanciarzy jak ci bracia ( właściciele) to rzadko mozna spotkać, wujek brał proximę zapłacił 10 tys. więcej za wyposażenie a dostał podstawową wersję zagroził sprawą w sądzie, to jak brał prasę i owijarkę to mu przy tym obieecali że odliczą, sprawa z ciągnikiem się przedawniła bo jest rok na zakładanie takiej sprawy  i jeszcZe na prasie chcieli go skubnąąć 4 tys. ale im się nie udało a za ciągnik przepadło Oszuści i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

Ja nie odpuściłbym 10 tyś. Chociaż, w długach w młynach mamy 50 tyś. zł, w upadłej ubojni jakieś 20 tyś, ale ciężko egzekwować od kogoś, komu ledwo na tanie życie wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

ROL-BRAT jak dl mnie super firma nie mam do nich zadnych zastrzezeni....i da rade sie nawet targowac tylko ze jak sie jedzie to juz tzeba miec cos upatronego i nie isc tylko do jednego dilera...


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7

Jeżeli chodzi o części to ja w Contractusie w Białymstoku na głupie łozysko do kombajnu JD975 czekałem kilka dni co jest niedopuszczalne a i ceny wydaja mi się jakies wysokie. Np.za łańcuch od przenośnika pochyłego (ten boczny co jest przykręcana tylko jedna dranka) zaspiewali mi 900 zł. To już lepsze zdanie mam o korbankach jak kupuje części eksploatacyjne do Fendta. Szybka przesyłka a jak niema to odrazu mówią kiedy będzie a nie mydlą oczy że np. pojutrze. Filtr powietrza do Fendta 511 250zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No tak -z kolei ja chłopaków w Contractusie mogę tylko pochwalić-co prawda z pompą wtryskową im trochę zeszło ale okazało się,że wina leżała jednak po stronie Stanadyne.Moim zdaniem serwis mają naprawdę ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Kizo, to lipa z tym serwisem. Też mam kombajn JD, model 970 i jak chemirol nie miał jakiegoś łożyska to załatwili na 2 dzień rano. Drogne części, których nie mają na magazynie, to przywożą z Niemiec na drugi dzień. Tylko jak kupywałem kose to czekałem 5 dni (była ściągnięta z Danii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

W pełni się zgadzam z opinią John'a tzn. dopóki nie wpłacisz zaliczki pamiętaja twój numer telefonu a po zaliczce nagle totalna amnezja. Znalazłem na to sposób, jak dotąd skuteczny. Przy finalizacj rozmów na temat zakupu konkretnej maszyny np: ciągnika zacznij rozmowę o następnym zakupie najlepiej większym np: kombajnie. Żeby być wiarygodnym trzeba się przygotować, zacznij rozmowę od pytania o szczegóły techniczne na które najprawdopodobniej nie będą umiec odpowiedzieć od ręki.

Gwarantuję że jak delikwenta zdeka zmieszasz pytaniem od razu zobaczą wtobie przyszłościowego klienta chociaż to pic i fotomontaż. U mnie ta metoda się sprawdziła jak narazie kilka razy, dzięki temu nie było problemów z serwisem a i przynegocjacjach cenowych szło duż lżej. Dzięk tej metodzie min. kupiłem Q65 z hydroquickiem, trzy sekcyjnym rozdzielaczem, widłami do palet 2,5T, łyżką o poj. 1,75 m3 (szer 2,4m) i montażem do 6520 za 31 tys. Netto (osprzęt orginalny).

 

Picujcie dilerów na maksa oni nas też picują, My farmery musimy być lepsi wtym picowaniu!! W końcu my som debeściaki  ;D no nie. Pozdrawiam Łukaszka od Korbanków. ahoj!


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomcraft    4

Dobrym serwisem jest Niemicki Schlieper fur Landmachinnen Gmbh z miejscowsci Sonnewalde bilsko granicy z Polską około 150 km do Zgorzelca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180
Dobrym serwisem jest Niemicki Schlieper fur Landmachinnen Gmbh z miejscowsci Sonnewalde bilsko granicy z Polską około 150 km do Zgorzelca

 

Ja osobiście nie narzekam na Agroefekt z Sycowa, tylko trzeba trochę sie przypominać <_< . Coś za coś, bo ceny daja naprawdę dobre jak sie trochę pana Tomka K. pomęczy.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterek    0

jeśli chodzi o chemirol mogilno..... potrafią przyjechać do maszyny w szczycie prac polowych nie znaleźć przyczyny awarii i przysłać fakture na dojazd i prace -kilka stówek nie wasze...tak mnie zrobili w żniwa jak motowidła w cws-ie w ślimaczym tempie działały. przyjechali na pole ,unieruchomili kombajn na 4godziny, nie usuneli problemy i pojechali.. za 2 tygodnie faktura na 750 zł... akuku... mamy cie...

teraz przeniosłem sie do pasłęka-agroserwis.

od dwóch lat nie wiem co to problemy z częściami czy serwisem. z czystym sumieniem moge powiedzieć że profesjonaliści w tej dziedzinie.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

CHEMIROL MOGILNO, CHEMIROL MOGILNO, co prawda 50 km od mojego domu ale warto było jechać! Czysto (nie jak w nh w brzozie(odchody psie)). I obsługa miła i żetelna.

Pan Maciej F. to bardzo rozważny dealer, nie robi żadnych przekrętów!!!!!

Pozytywna opinia dla CHEMIROLU!!!!!!!! ^_^:);):o :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaTHeR    0

Ja sie lepiej nie odzywam w tym topicu :) :) :lol: :)

bo byscie mnie jeszcze zjedli :);):o:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

To ja sie wypowiem o dealerze JD w Białej Podlaskiej. Wprawdzie nie kupiłem u nich nic, ale chciałem (ciągnik 100KM, oleje i inne). Jak dla mnie obsługa żenująca, szef z dymiącą fają w ustach zgrywa wielkiego kozaka, zaproponował mi taki upust że :o:) :lol: Byłem też świadkiem pewnej sytuacji na wystawie rolniczej, gdy to owy szef zaczął rzucać obelgami do młodego chłopaka dlatego że rozmawiał z kimś o cenach części do JD. Ogólnie żenada!!! Dealer powinien zabiegać o klienta a nie sapać i kozakować ;) Poziom ich wiedzy na temat oleji ciągnikowych jest na bardzo niskim poziomie, tak jak ich wybór (wciskają co mają). Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

He,he też tego pana Laszuka znam i to osobiście-też się nie dogadaliśmy ;)-może i dobrze-chociaż trzeba przyznać,że ceny potrafił zaproponować niższe niż Contractusie-ale jak przyszło do rozmów o serwisie to jakoś tak podejrzeń nabrałem :o.Ostatnio rozmawiałem z człowiekiem ,który kupił u niego drugiego JD (6620 Premium)-bo z kolei był z serwisu pierwszego ciągnika zadowolony (przeglądy w cenie ciągnika )-no i się naciął -tym razem mimo kupna tak drogiego ciągnika Pan Krzysztof się na niego wypiął :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
chociaż trzeba przyznać,że ceny potrafił zaproponować niższe niż Contractusie

 

W moim przypadku było zupełnie odwrotnie. Może sie słabo targowałem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gimo    0

I mowa że dealerów JD jest kilka i że zawsze mamy wybór u którego wziąść dany ciągnik. A tu jak się okazuje ludzi w balona robią (oczywiście tylko niektórzy dealerzy, bo większośc dealerów jest wporzadku). I pomyśleć że to jest bardzo duży plus co do korbanka gdzie tylko on oferuje fendta. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

a jest jeszcze jakis deeler JD w woj. łodzkim, lub bliksik okolicach?? bo smigac 150-200km w jedna strone to mi sie zbynio nie usmecha B) :lol:


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BartoszK
      Posiada ktoś może instrukcję obsługi do John deere 6820? Najlepiej w pdf
    • Przez ENDRIUROL
      Witam
      Pacjent John Deere 66 20
      Bezpieczniki za siedzeniem
      Znikły mi plusy na radio radio nie działa który bezpiecznik jest od plusa radia.
      Czy ma ktoś schemat bezpieczników od 20 wersji będę wdzięczny
    • Przez Kasa997
      Witam mam taki problem wyskakuje mi błąd d1A co z tym zrobić??
    • Przez Jaca303
      Witam mam taki problem. John Deere 1850 na kolumnie kierowniczej ciśnienia oleju zrzuca simering ten  na górze kolumny na walku kierowniczym. Kolumna Nowa bo na starej był ten sam objawy. Co może być przyczyną?
    • Przez AdrianAndrzejewski
      Witam Panowie mam pewien problem z ogrzewaniem w John deere 7530 premium.Jelonek wyposazony jest w climatronic po przestawieniu na cieple powietrze np 26C ciagnik nie grzeje.Temperatura silnika nie przekracza 75c przejechalem traktorem 25 km i to byla max temperatura .Teraz Pytanko co moze byc winne Termostat ? .daje obrazek tylko na nim wylaczona jest dmuchawa ale po wlaczeniu i tak mimo 26.5 leci caly czas zimne powietrze:(.Jest to moj pierwszy pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj