kukak

Zatrzask, zamknięcie bocznej osłony - DX 4.51

Polecane posty

kukak    0

Witam ponownie :)

Mam pytanie odnosnię bocznych osłon pod maską w DX 4.51, a dokładnie ich zamknięć/zatrzasków plastkiowych czy jak ich zwać, poniżej zdjęcie jak to wygląda na "żywo"  Potrzebuje tego, ponieważ strzelił mi jeden plastik i przydałoby się to wymienić. Szukałem, szperałem też po internecie ale nie mogłem znależć nigdzie  poniższego zamknięcia, widział ktoś to może w sprzedaży? jeśli ktoś ma ten zatrzask/i na zbyciu to też nie pogardze : )

w1193335_a1.jpg


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szopen158   
Gość szopen158

Ciężko Ci będzie coś znaleźć serwis na pewno chętnie Ci pomoże bo agrostar też miał takie zatrzaski ale oni swoja skasują, ale jak poświecisz dłuższą chwilę czasu to dorobisz takie coś bez problemu my też mieliśmy taką mini awarie i trochę pracy i było idealnie jak nowe i metalowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johenek    5

Ja z kolegą już szukałem takich zamknięć, jest to dość ciężka sprawa aby je znaleźć. Za używki cenią sobie około 200zł, a za nowe orginały powiedzieli koledze po przeliczeniu na zł około 450zł więc daliśmy sobie spokój. Teraz są dorobione nowe metalowe, które drobił znajomy warsztat na obrabiarce CNC i niema problemu że pękną, za całość z kosztem materiału powiedzieli mu 150zł


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kipek1    7

Zostanie Ci szukać jakiegoś warsztatu,firmy z frezarkami CNC to  dorobią.Mnie też dorabiali,za 4 szt.zapłaciłem 180zł.Używki są ale ceny po zbóju,tak jak kolega wyżej pisze minimum dwie stówki trzeba liczyć a to i tak plastik.

Edytowano przez Kipek1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukak    0

 Dziękuje wszystkim za pomoc, :) Jeżeli plastik, który lubi strzelić przy ujemnych temperaturach zastąpi się metalowym zamknięciem to już będzie na lata.

Miłego dnia.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    345

Taki zamek kosztuje 23zl w sklepie z czesciami do ciezarowek. To zamek maski renault midlum. W sklepie rolniczym 220zl mała roznica.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj