Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przedni Napęd Case 1056 XL

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share suzuki18l

suzuki18l

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 28 kwiecień 2015 - 09:39

sprawdź jeszcze filtr skrzyni jest taki długi chyba na klucz 22, nie widać go jest tylko tak jakby korek z boku na dole po tej stronie co ten elektrozawór,, nieraz on się zasyfi i dlatego pompa ta w skrzyni nie domaga

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przedni Napęd Case 1056 XL Dzisiaj, 13:11
  •  

#22 Share ekologicznie

ekologicznie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 28 kwiecień 2015 - 16:56

Wiem, właśnie w tamtym roku on był zasyfiony i go wykręcałem, ale myślałem, że to tamtędy spuszcza się olej, a dopiero jak przeczytałem instrukcję to widzę, że do wymiany oleju trzeba wykręcić ten filtr i kolek w przystawce na klucz imbusowy.  Czyli jak dobrze rozumiem to do spuszczenia oleju wykręcam: korek przelewowy, ten filtr podłużny i korek w przystawce? Czy coś jeszcze?

Do zwolnic i przedniego dyfra leje się olej przekładniowy 85W140 GL5?

#23 Share oskarus

oskarus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 10 marzec 2016 - 14:31

Przedni Napęd Case 1056 XL Witam, kupiłem nową cewka/elektrozawor do zalaczania napedu /1040zl/. Pytanie czy ma znaczenie jak ją podłącze. Tzn. są dwa kabelki, ewentualnie jak źle podepne to spale coś?

Nowa cewka nie ma wtyczki stąd pytanie...

Traktor to Case 1056XLA

Z góry dziękuję za pomoc.

#24 Share ekologicznie

ekologicznie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 15 marzec 2016 - 20:41

Prawdopodobnie ma znaczenie. A nie masz standardowo numerków 85 i 86?

Jak podłączysz odwrotnie zasilanie na cewkę to nie będzie działać, jak prawidłowo to w chwili załączania wyczujesz głośne cyknięcie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share maateusz2

maateusz2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 10 sierpień 2016 - 21:40

Witam też ma case 1056 i mam z nim taki problem że na załączonym napędzie podczas jazdy na zakrętach przednie koła stawiają opór nieraz tak duży że zostają ślady na betonie podejżewam że chodzi tu o automatyczną blokadę która jest w przednim moście, pytanie jest takie czy ma to stawiać taki opór na zakrętach? Zmieniałem już olej dobrałem taki jak powinien być w oryginale ale nie widzę różnicy ma ktoś na to jakieś lekarstwo?:) Pozdrawiam

#26 Share ekologicznie

ekologicznie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 12 sierpień 2016 - 08:35

A masz w nim automatyczną blokadę? To normalne na zakręcie, że przednie koła ryją - przy załączonym napędzie. W każdym ciągniku tak jest. Do czego na betonie jest Ci potrzebny napęd?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share maateusz2

maateusz2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 15 sierpień 2016 - 12:21

Przedni Napęd Case 1056 XL Na betonie nie jest mi potrzebny potrzebowałem tylko tego do opisu sytuacji. Mam inny ciągnik tez z napędem i w nim się tak nie robi w case są te tarczki i dlatego to jest u mnie nasilone. Dowiedziałem się już ze prawdopodobnie tarczki są przejechane i nie działają tak jak powinny.

Dodaj odpowiedź