Skocz do zawartości

Zdjęcie

Silnik 3p problem z obrotami

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share nik23

nik23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Zainteresowania:Kobiety, alkohol, dobra zabawa niekoniecznie w tej kolejności

Napisany 26 październik 2014 - 17:48

Silnik 3p problem z obrotami Mam ciekawy problem otóż silnik 3p faluje cały czas wysokie niskie obroty, i ciekawość tego problemu pojawia sie w tym miejscu, gdy ciagnik stoi z górki problem znika i silnik pracuje pięknie a gdy stoi na równym to faluje. Pompa, wtryski sprawdzane, nowa pompka zasilajaca, zastanawiam sie czy nieskrewił pompiarz? Dać do innego do sprawdzenia? Czy głowica moze?
Jeżeli pomogłem klik zielona strzałka, to nic nie kosztuje a daje motywacje do pomocy dalej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Silnik 3p problem z obrotami Dzisiaj, 03:46
  •  

#2 Share KrzysztofKrojniak

KrzysztofKrojniak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 26 październik 2014 - 18:38

a dobrze odpowietrzyłeś ?

#3 Share nik23

nik23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 23 listopad 2014 - 17:24

Silnik 3p problem z obrotami Co ma odpowietrzenie do takich objawów? Wedlug mnie pompa zle zrobiona. Jak bede miał czas to do innego pompiarza ja dam
Jeżeli pomogłem klik zielona strzałka, to nic nie kosztuje a daje motywacje do pomocy dalej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share akmaly

akmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 23 listopad 2014 - 18:56

Reklamacja a jeśli tylko sprawdzał to oddaj pompę do dobrego zakładu. Popytaj ludzi kto dobrze robi w okolicy pompy.

#5 Share nik23

nik23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 07 grudzień 2014 - 18:02

Silnik 3p problem z obrotami Podobno najlepszy pompiarz w naszym rejonie, coś tam naprawiał podobno, ale jak widać okaał sie ofiarą i nieudolnym mechanikiem. Ten był z kąclowej, jest inny w gorlicach u niego zapytam do tego nieuka więcej nie pójde i niepolecam go nikomu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share grzegorzk4

grzegorzk4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:wszystko, mechanika, elektryka, no i co się tylko napatoczy

Napisany 14 grudzień 2014 - 18:15

Witam

NIk 23 polecam Pana z zagórzan zza pałacu. Pan Marek z Zagórzan jeszcze mnie nie zawiódł

Podobno do typowych diesli dobry też jest pompiarz gdzieś koło Dębowca, ale nie wiem nie miałem okazji tam byc jeszcze.

Pozdrawiam