Skocz do zawartości

Kombaj case axial flow 1440

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 październik 2014 - 10:43

Witam :) chciał bym się dowiedzieć co sądzicie o rotorach. Chodzi mi bardziej czy mocno kubio ziarno rzepaku, zbóż itd? , słyszałem że rotor nadaje się tylko do kukurydzy . Pytam ponieważ przymieżam się do zakupu kombajnu case af :)

Edytowany przez farmall95, 26 październik 2014 - 10:44.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kombaj case axial flow 1440 Dzisiaj, 19:47
  •  

#2 Share Dziedzio92

Dziedzio92

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 279 postów

Napisany 26 październik 2014 - 18:38

Wszystko kwestia ustawien i mozna osiagnac super wyniki jesli chodzi o ograniczenie gubienia ale podstawa to poelno masy w rotorze. w klawiszu mozna bylo kosic jak sie chce a rotor juz wymaga zapelnienia inaczej straty sa widoczne. Ja mam na sprzedaz 1680 jak jestes zainteresowany to pisz

Dodany obrazek

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 październik 2014 - 18:45

Jaka cena  :P , rocznik , jak się sprawował, coś jest w nim do roboty  ? Na co wymieniasz ? :) Mógł byś mi jeszcze powiedzieć coś o pracy z tym kombajnem w sęsie takim jak go ustawić do odpowiednich zbóż itp. ponieważ tym kombajnem będe latał tylko w zbożach (owies, żyto,itp.)żadna kukurydza i rzepak . i jak z częściami do niego drogie/ tanie , dostępne/niedostępne :D

Edytowany przez farmall95, 28 październik 2014 - 21:42.

#4 Share Dziedzio92

Dziedzio92

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 279 postów

Napisany 02 listopad 2014 - 10:26

http://otomoto.pl/ca...80-A464687.html

Kombajn po sezonie kukurydzianym. Gotowy jest do kazdego zadania.

Wymieniam na nowszy model. Filozofi niema jesli chodzi o przestawienie na dane zboza, ustawienia mam na wszystko, nawet instrukcje obslugi.

Do czesci ja przynajmniej mam najlepszy dostep, dealera mam blisko.  Czesci sa cenowo mozna powiedziec z troche wyzszej polki ale warto dac. a czesci ktore najwiecej sie zuzywaja np. zyletki , bagnety  mozna kupic za grosze

Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share DariuszGoaszewski

DariuszGoaszewski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 25 styczeń 2015 - 14:41

Kombaj case axial flow 1440 Case 1680 Axial Flow co myślicie o tym kombajnie zastanawiam się nad nim bądź jakiegoś MF bo mam już Mf i wiem że są bardzo dobre tylko ciężko z dobrymi częściami a i tak wszystko trzeba na zamówienie ściągać 

#6 Share bomber84

bomber84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 161 postów

Napisany 08 luty 2015 - 13:27

Kolego DariuszGoaszewski to zależy do jakich roślin potrzebujesz maszyny. Napisz coś więcej. Posiadam 1660 to mogę coś zasugerować.

#7 Share darkuspinex

darkuspinex

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 11 luty 2015 - 17:07

no znaczy może zacznę od tego że mamy MF 525 już z 15 lat rocznie kosimy ok 100 ha. a tak to głownie siejemy zboża (jęczmień o. j. , Pszenica o. mieszanik zb. pszenżyto , żyto) , trawę nasienną (zakładamy podbieracz) , rośliny strączkowe łubin groch pastewny,  To ja DariuszGoaszewski bo zapomniałem hasła ale już odzyskałem 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share bomber84

bomber84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 161 postów

Napisany 11 luty 2015 - 18:57

maszyna jest nie do nakarmienia ile jej nie dasz tyle połknie jak pełna nie gubi na uwrociach lubi zgubić (ale nie znam takiego kombajnu który nie gubi). Dobrze sprawuje się w szczególności w rzepaku kukurydzy i wszystkich grubonasiennych. Ziarna nie uszkadza praktycznie wcale. Ja swoją decyzje o zakupie takiego kombajnu podjąłem ze względu własnie na grubo nasienne (kuku, fasola, groch) cepówka się nie umywa.  Podsumowując gdybym miał młócić tylko zborze kupiłbym cepówke.