Zaloguj się, aby obserwować  
bandit1945

Fahr M922-Zwalniający przyspieszacz

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bandit1945    5

Witam wszystkich.

Mam problem z moim kombajnem aa mianowicie gdy olej sie rozgrzeje too zwalnia mi przyspieszacz wariatora i nie moze przyspieszyc do maxymalnej predkosci.

Mam tylko sposob by przyspieszyl i robie to tak. Podnosze motowidla do gory i rownoczesnie wciskam wajche od przyspieszacza i wtedy wszystko chodzi elegancko przyspieszacz ladnie reaguje i przyspiesza do max predkosci lecz tak samo zwalnia i to w minute potrafi zwolnic do zera.

Na zimnym oleju wsztsrko chodzi dobrze tylko na rozgrzanym mam ten problem.

 

Czy wie ktos co moze byc tego przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Nie chcę Cię straszyć ale wyglada mi to na awarię pompy hydraulicznej i w momencie gdy przepływ oleju jest wiekszy to jakos to idzie a mniejsza ilośc nie daje rady


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandit1945    5

Noo i zauwazylem tez ze motowidla troszke wolniej sie podnosza.....

Ale pompa jak by byla uszkodzona to chyba by cisnienia nie dawala i nie mogl by przyspieszyc wcale... Aa to ze zwalnia to chyba jakis zawor w w rozdzielaczu moze co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert983    38

Kolego to nie żadna pompa tylko rozdzielacz szwankuje:-( miałem to samo i musialem kupić używany cena 650 zł a tego starego nie umieli mi naprawić tam jest jakiś zawór w środku i on się zepsuł czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandit1945    5

Aa ok dzieki za odpowiedz nareszcie cos konkretnego.... Tak mi sie wydawalo z logicznego myslenia ze to raczej pompa nie mogla by byc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert983    38

Jak masz dobrego fahowca od hydrauliki silowej to może ci na prawie.

Ja jak robiłem dwiema wajhami na raz też było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandit1945    5

Aha. Aa ten rozdzielacz to w ktorym miejscu on jest? To jest tu pod kabina tzn pod pedałem hamulca? Tam jest takie cos co przewody hydrauliczne tam dochodza.... To o to chodzi? Czy rozdzielacz to te wajchy tutaj przy biegach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    703

Te dźwignie na pulpicie obok zmiany biegów. Ale nie zabieraj się za niego jak nie masz wystarczającej wiedzy bo jeszcze gorzej możesz zrobić. Poszukaj dobrego speca od hydrauliki siłowej w okolicy i zleć naprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandit1945    5

Pojecia troszke mam bo kombajn mam juz 14 lat i wszystko sam w nom robilem... Silnik pompe paliwowa wykrecalem i jakos wszystko chodzi. Aa rozdzielacz wykręcę i dowiedzialem sie ze w Tucholi jest zaklad co regenerują takie rzeczy to wyśle to tam kurierem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Orzech334
      Witam . 
      Posiadam Deutz Fahra Agrotron K90 z ladowaczem czołowym quicke Q50 z 2008 roku .
      W ostatnim czasie wymieniłem kompletne lozyska zwrotnic i sworzen glowny . Generalnie zlikwidowalem wszystkie luzy w przednim układzie zawieszenia tj.moscie.
      Ciągnik pracuje caly czas z TUR-em wiec obciazenie przedniego zawieszenia jest duże.
      Chciałbym żeby trwalosc nowych części byla jak najdłuższa. Jakie polecacie smary . Cos z domieszką gwafitu? Jakie uzywacie ? Jakieś konkretne produkty? 
       
    • Przez mateusz7745
      Witam po zimie próbowałem odpalić Deutz fahra agrotrona 4.90 i tutaj powstal problem ciągnik nie może odpalić, psikalem starterem zaczął zalapywac i zapalił klekoczac mocno zaraz zgasł . Dodam że rozkręcałem pompkę paliwowa ta napędzana paskiem i zmieniłem zawór zwrotny na nowy, ciągnik odpowietrzalem i nic to nie daje nie może bez plaka załapać nawet nie zadymi 
    • Przez Kamilc360pL
      Snapchat-1391671675.mp4 Witam mam problem mianowicie zatrzymałem się ciagnikiem wrzuciłem luz wyszedłem z kabiny po ponownym wejściu wbiciu biegu ciągnik nie reaguje. Wszystko inne jest sprawne. Po przelaczeniu rewers na położenie jazdy w tył nic się nie dzieje w przod też. Półbieg został w jednej pozycji i nie przełącza się. Proszę o pomoc i z góry dziękuję 
    • Przez kumix
      Witam
      Chciałem się zapytać czy ktoś posiada taki ciągnik na śląsku w promieniu do 200 km od Częstochowy ? 
      Chciał bym się z kimś spotkać pogadać na temat tego ciągnika.
      Pozdrawiam 
    • Przez kzt1736
      Witam, ile doleju do silnika Deutz Fahr 6.30tt 7.2 l ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj