Skocz do zawartości

Zdjęcie

paliwo przestaje wracać do zbiornika i po chwili władek gaśnie

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2398 postów

Napisany 15 październik 2014 - 22:14

Ręczna stawia opór bo trzyma zawór utrzymywania ciśnienia w układzie paliwowym.W zależności jak jest zawór ustawiony ale to nie ma wpływu na zapowietrzanie się.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
paliwo przestaje wracać do zbiornika i po chwili władek gaśnie Dzisiaj, 16:27
  •  

#22 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 październik 2014 - 22:24

Zrozum że pompuje normalnie do pewnej chwili tylko, potem nie może już nacisnąć pompki ręcznej, to znaczy że robi się ciśnienie.

#23 Share mista

mista

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 15 październik 2014 - 22:26

Mimo że filtry będą zapchane to paliwo musi wracać powrotem.Przypuszczam że masz zawalony zbiornik paliwa i się zapycha albo padła sprężyna w pompce zasilającej.

Zbiornik jest w porządku . Czy pompa zasilająca może się w jakiś sposób zawieszać ?  O której spręzynie mówisz nr 9 ?

Załączone miniaturki

• pompa zasil.jpg

#24 Share Taqiliaxx

Taqiliaxx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 16 październik 2014 - 05:15

Witam. Ja  tez podepne sie do   tematu zapowietrzania. Dzien czasu  cieszylem sie  ladną pracą wladka   po tym jak  w  regulatorze  zardzewial trzpien od  dawkowaia paliwa. Wczoraj  pieknie ladnie wsio i zaczyna brakowac  mu paliwa az  zgasl. Co ja sie o pompowalem  to moje   wkoncu  odpalil ale  dojechalem do domu  to samo zaczyna pakac i zdechl. Mysle nad przerobieniem  zasilenia paliwa  od  dolu zbiornika    bo  jak pomką pompuje  widze  powietrze  w  szlalwiku  laczącym rurki  miedziane. Zaczynam miec  wladka dosc  a wlasciwie  tego zasilenia paliwem. Mysle czy czasem nie pomka   bo  jak zapowietrzy sie ciezko  go  odpowietrzyc. Zaraz ide  do garazu    bo spac nie moge przez niego juz. Mam pytanko czy  to wyjscie  do spustu paliwa  mozna    wykozystac jako  zasilenie i tam podpiąć  przewody od pomki?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share Andr3w

Andr3w

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 16 październik 2014 - 07:41

Przerabialem ten temat kilkukrotnie u siebie. Co ja nie zmienialem wszystkie przewody. Rurki zasilajace, pompe 2x wozilem do sprawdzenia. 

Nie wiem czy tak moge Wam powiedziec co sie okazalo :P Tyle co zjadlem nerwow, paliwa i czasu to masakra. 

Okazalo sie iz. Filtr paliwa wkladamy w szklanke, no i fajnie super tylko ze te nowe k**estwo ktore nijak filtrem nie mozna nazwac robione jest z taka dokladnoscia, tudziez niedokladnoscia blokuje przeplyw paliwa. Zapytaja fachowcy Elektronicy i inni z wielkiego swiata magicy Why? Leo Why?  

Mamy wklad filtra. Jak dziala chyba nie musze nikomu tlumaczyc? Stawiamy go pionowo tak jak docelowo ma siedziec w ciagniku. I otoz moi drodzy sluchacze caly ambaras tkwi w tym ze ta gumka/uszczelnienie filtra jest za bardzo spasowane do tej sruby ktora siedzi w szklance  na gorze tego naczynka. Na dole oczywiscie filtr musi zachowac szczelnosc ale produkujacy go matol nie wzial poprawki na to ze gdzies to paliwo musi uchodzic. Tak wiec nalezy powiekszyc w miare mozliwosci srednice tej gumki na gorze tak aby paliwo moglo swobodnie plynac z dolu na gore tudziez z dolu na dol bez zadnych problemow. NIE ROBIC TEGO Z DOLNYM USZCZELNIENIEM. Zastosowac w obu filtrach i opisac skutki. Pozdrawiam i zycze milych i owocnych prac. PS. Jak pomoglem postaw piwo lub chociaz daj lapke w gore :) Zeby dojsc do tego zmarnowalem blisko 1000 zl ale Experience nie ma zadnej ceny ;] 

https://www.google.p...B1.html;615;461

Edytowany przez Andr3w, 16 październik 2014 - 07:45.

#26 Share wlamaj1

wlamaj1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 16 październik 2014 - 10:20

To samo mniej więcej opisałem w temacie o pompie wtryskowej. Te "gumki" nie dość że mają mały otwór to jeszcze "puchną". Ja je wywaliłem całkiem i zastąpiłem je oringiem położonym na wkład i dociśniętym przez sprężyny filtra. Kupiłem takie filtry: http://www.google.pl...tart=18&ndsp=22 i mają większy otwór w tej uszczelce. Takie są do kitu: http://www.google.pl...start=0&ndsp=18

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2398 postów

Napisany 16 październik 2014 - 19:37

Zbiornik jest w porządku . Czy pompa zasilająca może się w jakiś sposób zawieszać ?  O której spręzynie mówisz nr 9 ?

Tak o 9 mi chodzi.