Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie po kredyt hipoteczny?

33 odpowiedzi na ten temat

#21 Share adrian3005

adrian3005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 30 styczeń 2015 - 16:02

Jak szukałem kredytu na traktor to trochę się dowiedziałem, chcąc skorzystać z finansowania fabrycznego na 8 lat i wartości kredytu 100 odsetek wyszło 25 tys.

Kolega mi podpowiedział że te finansowania fabryczne nie są takie fajne i żebym sam o coś zapytał w banku i podał mi nr do doradcy, u którego kolega brał kredyt.

Podałem przez telefon wszystkie informacje i odsetek o dziwo wyszło 10 tys mnie w skali 8 lat.

Potem zacząłem kombinować żeby może się zabezpieczyć na hipotece i np AC nie płacić 1500 zł co rok bo to kolejne koszta.

Pod hipotekę jest na 5 lat i po latach można wziąść na kolejne 5 lat to co zostało. Co miesiąc płace odsetki z tego co mam zaciągnięte, bo mam taki debet max 100 tyś i tyle ile mam debetu, to od tej sumy mam liczone odsetki.

Oprocentowanie 4.82 % w skali roku, bgż

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Gdzie po kredyt hipoteczny? Dzisiaj, 21:24
  •  

#22 Share aro1975

aro1975

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2010 postów

Napisany 31 styczeń 2015 - 22:31

chyba o prowizji zapomniałeś?

#23 Share majkel207

majkel207

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 790 postów

Napisany 31 styczeń 2015 - 22:46

ja mam to samo co kolego w BGŻ, jak brałem we wrześniu chyba to był bez prowizji

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share ulicafinansowa-pl

ulicafinansowa-pl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów
  • Zainteresowania:Finanse

Napisany 15 marzec 2015 - 22:12

Jedną z najlepszych ofert kredytu hipotecznego jest kredyt na dom w Credit Agricole. Oprocentowanie i prowizja są zmienne, a koszty po zsumowaniu ze średnią prowizją i oprocentowaniem dają najniższą ratę na rynku.

Ulicafinansowa.pl - Nowatorska porównywarka finansowa

#25 Share MariuszzB

MariuszzB

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 16 czerwiec 2015 - 19:57

Ofert jest tak wiele obecnie,ze naprawdę ale można się pogubić. Tak na marginesie to czy możecie polecić jakiegoś doradcę? 

Oczywiście, jestem takim doradcą, za darmo pomagam w wyborze najlepszej oferty i uzyskaniu fiansowania na zakup, budowę, remont nieruchomości. Oferty bardzo się różnią i nie ma uniwersalnej która pasuje do każdego klienta. Pokazanie różnic między ofertami zajmuje mi jakieś kilkkanaście minut, podając najważniejsze kryteria mozna bez wstawania z fotela ocenić czy można sobie pozwolić na poprawę komfortu. Następnie przychodzi czas na gromadzenie niezbędnej dokumentacji i złożenie wniosków. Porównanie można uzyskać bezpłatnie po wypełnieniu krótkiego formularza http://finansowyswia...ezplatna-pomoc/

Odpowiedzi nie są personalizowane i na początkowym etapie nie jest konieczne podawanie danych dotyczących wysokości dochodów.

#26 Share lolek112

lolek112

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 25 czerwiec 2015 - 13:43

Ja kredyt hipoteczny brałem w SKOKu i jak narazie problemów z nimi nie mam, spłacam sobie powoli i tyle :)

#27 Share iwonaa92

iwonaa92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 21 wrzesień 2015 - 09:16

W większości przypadków najlepszą ofertę dostaniecie w banku w którym macie konto i na które wpływa wasze wynagrodzenie, choć oczywiście nie zaszkodzi przejrzeć innych ofert - tutaj http://homebanking.pl/ przejrzycie aktualne oferty kredytów hipotecznych w największych bankach. Radzę wybrać 3 najlepsze oferty i udać się osobiście do wybranych banków, aby dowiedzieć się szczegółów.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share OliwiaMaecka

OliwiaMaecka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 05 styczeń 2016 - 11:10

finanse osobiste to poważna sprawa, może spróbuj umówić się do jakiegoś dobrego doradcy finansowego żeby opowiedział Ci jakie kredyty hipoteczne są najlepsze dla Ciebie i w jakim banku się najbardziej opłaca

#29 Share romekk

romekk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 01 marzec 2016 - 13:09

Skorzystaj najlepiej z pomocy fachowca, poszukaj w swojej okolicy doradcy kredytowego, u nas w Krakowie poleciłbym Ci http://1doradca.pl opiekuje się moimi finansowymi tematami.

#30 Share pozyczkkasa

pozyczkkasa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 20 czerwiec 2016 - 20:30

ja ze swojej storny polecam http://pozyczkasa.pl bo od wielu lat zajmuje się kredytami hipotecznymi. Aby więcej doradzić trzeba zadać więcej pytań.

#31 Share reddd

reddd

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 06 lipiec 2016 - 11:12

Aktualnie posiadam kredyt hipoteczny w Alior banku. W chwili , w ktorej brałem bank miał akurat najlepszą dla mnie ofertę. Dodam jednak, że nie wybierałem kredytu sam ale skorzystałem z pomocy doradcy kredytowego. Niby coś sie tam orientowałem ale jak mi uświadomił doradca kredyt, który wcześniej sam wybrałem wcale nie był taki korzystny bo zawierał masę dodatkowych obciążeń typu obowiązkowe ubezpieczenie.

Warto jest jeszcze dopytać się w temacie na tym forum: http://www.forum-kredytowe.pl/ - jest to forum kredytowe, udziela się tam wielu doradców. Powinni Wam podpowiedzieć co wybrać. 

#32 Share glikaninpazdanu

glikaninpazdanu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 31 październik 2016 - 08:20

A co moglibyście zaproponować w sytuacji, w której limit na zadłużanie w banku został już przekroczony. W sensie, moja zdolność kredytowa jest na zerowym poziomie, mimo że jakiś tam dochód jest.

#33 Share sonior

sonior

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 31 październik 2016 - 10:00

Możesz zorientować się jak przedstawia się Twoja zdolnośc kredytowa również w innych firmach. Każda firma i każdy bank ma swój algorytm... Niektóre są bardziej restrykcyjne w udzielaniu kredytów, niektóre znacznie mniej. W wielu przypadkach nawet jak w jednej firmie Ci odmówią to kredyt dostaniesz w drugiej, która jest o wiele bardziej liberalna jeśli o to chodzi...

Zorientuj sie czy masz możliwości kredytowe w Ferratum Bank: https://www.ferratum.pl/ - firma ma dobre warunki kredytowe jeśli chodzi o oprocentowanie pożyczek.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 758 postów

Napisany 03 listopad 2016 - 03:01

O tym, jaką się ma zdolność kredytową każdy musi wiedzieć sam. Nie sztuka wziąć kredyt, sztuka go spłacić!

Na własnym przykładzie, W BGZ mogę wziąć ok. 700 000 zł. Gdybym przekroczył 450 000, nie byłbym w stanie go spłacić

.Co z tego, że bank mi wyliczy możliwość spłaty rzędu 90 000 rocznie, skoro mogę tylko 60 000?

Sensowne jest brać kredyt na inwestycję, ale tylko wtedy, gdy ta inwestycja go spłaci, Tego musicie mieć pewność. W przeciwnym wypadku, to kanał.

Pomijając wypadki losowe, kredyt jest dobry tylko dla banku. Zanim podpiszecie umowę, pomyślcie o tym, co moglibyście mieć za odsetki...