Krakers16

Ładowarka MANITECH

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Krakers16    2

Witam, czy ktos slyszal o takiej firmie ładowarek siedziba tej firmy znajduje sie w Łysomicach. http://allegro.pl/nowa-ladowarka-jak-traktor-widly-chwytak-i4666177803.html czy ktos z posiadaczy lub osob mających doczynienie z tobą firma moze wyrazić opinie na temat ladowarek i ogólnie na temat firmy. Czy jest to kolejna firma oferujaca chiński bubel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Ładowarka z ogłoszenia wygląda identyko jak APS SG0 6 FDI więc lepiej uważaj na takie wynalazki bo możesz trafić na chińszczyznę

APS SG0 6 FDI

Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktoś coś może powiedzieć wiecej w temacie tych ładowarek. Pilnie potrzebuje informacji na ich temat tzn. jakoś wykonania, zużycie poszczególnych części i ogólnie o samej firmie. z góry dzieki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. zakupiłem ładowarkę z firmy mani-tech w maju tego roku.... kosztowała wraz z mieszalnikiem do betonu ponad 100tys zlotych netto i musze przyznac ze jestem mega zawiedziony... po kilku godzinach pracy pękł sworzen na lyzce ale zdarza sie:) co gorsze po kilku dniach pracyt odpadly dwa liczniki na desce rozdzielczej (odkleiły sie od szkla i wpadly w odchłań)' przestały działąć wycieraczki, musiałem kupić nowy rozrusznik bo "nowy" spalił sie po tygodniu, po 200mh wystąpił mocny wyciek z pod uszczelki misy olejowej, elementy maszyny sa malowane od nowosci tylko farba bez zadnego podkladu antykorozyjnego co sprawia ze maszyna wyglada fatalnie po kilku deszczowych dniach,, wymienilem wszystkie uszczelki w wezach bo stare puscily po kilku godzinach pracy, kilka wezy jest juz nowych... o serwisie i gwarancji lepiej nie wspominam bo to jakis zart... musze wozic uszkodzone czesci do firmy a tam oddaja mi nowe :) chetnym wysle zdjecia na potwierdzenie moich słów... ogólnie jestem mega zawiedziony i zły sam na siebie ze dokonałe,m tegom zakupu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
    • Przez paulo9999
      Witam. Mam okazję kupić ładowarkę Atlas w przystępnej cenie ale niestety ma zepsuty napęd hydrostatyczny. Czy może orientujecie się ile może kosztować mniej więcej naprawa ów napędu? Czy jest to w ogóle opłacalne. Ta ładowarka nie zalicza się do nowych.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj