Skocz do zawartości

Zdjęcie

kupno beczkowozu- porady

179 odpowiedzi na ten temat

#41 Share dex1988

dex1988

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 20 kwiecień 2012 - 13:34

kupno beczkowozu- porady Witam
Chciałbym się dowiedzieć czy warto kupić beczkę 4000litrów za 9tys. zł, zbiornik jest ocynkowany i wygląda świetnie, rama jest taka sama jak w tej aukcji, tylko w dożo lepszym stanie http://otomoto.pl/be...nk-A161340.html, pompa sprawna, koła balonowe (takie jak w tej drugiej aukcji co podałem). Tylko że te okienko co pokazuje poziom jest z tyłu, przewód idzie bezpośrednio z pompy do beczki (nie ma pojemnika przelewowego) i ten przewód jest połączony z beczką tak ja na tej aukcji http://otomoto.pl/ni...ka-A140998.html, poprzez zacisk. Dodam tylko że aparat rozlewowy jest nowy.

Edytowany przez dex1988, 20 kwiecień 2012 - 13:34.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kupno beczkowozu- porady Dzisiaj, 03:25
  •  

#42 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7786 postów

Napisany 20 listopad 2012 - 20:15

kupno beczkowozu- porady Mam pytanie Trafia mi się beczkowóz tandem 6 tyś litrów. Dwa lata temu pracowała teraz stoi. Trochę wciągło beczkę. To znaczy z przodu i z tyłu, dekle, one są płaskie i nie mają wzmocnień. Ogólnie ładnie wygląda. Kolega chce 2,5 tyś. Z naprawą nie było by żadnego problemu. Specjalnie to jej nie potrzebują no może do RSM wożenia.

#43 Share John6930

John6930

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 06 luty 2013 - 17:01

kupno beczkowozu- porady jeżeli chcesz dobrą i tanią beczkę to bierz joskina 6 - tyś litrów cena około 25 tyś zł :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share Damianooo134

Damianooo134

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja<br />Rolnictwo<br />Tuning

Napisany 27 luty 2013 - 17:48

kupno beczkowozu- porady Witam.
Teściu ma okazję kupić "beczkowóz" 6000l na tandemie na kołach 820.Opony lux,rama również.Pompa podobno działała jakieś 4lata temu bo tyle czasu stała nie używana.Najgorsze jest to że sama beczka jest uszkodzona,poprzedni właściciel "wycioł" kawałek beczki jakiś 1m x 1m.Podobno była korozja.Da się to w jakiś sposób naprawić czy sobie odpuścić.Cena jaka sprzedający chcę dostać to 1400zł
Z góry dzięki za odpowiedzi.Zależy mi na czasie.

#45 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2180 postów

Napisany 27 luty 2013 - 18:46

kupno beczkowozu- porady Jak będziesz ją oglądał to zwróć uwagę na blachę na zbiorniku od połowy do góry bo tam korozja największa jak będzie kiepska to daj sobie spokuj co do pompy to nie wiem ale jak stała tak długo to dobrze nie wróży ,sama cena mówi że to wartość złomu.

#46 Share Damianooo134

Damianooo134

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja<br />Rolnictwo<br />Tuning

Napisany 06 marzec 2013 - 19:01

kupno beczkowozu- porady Jeszcze jedno pytanie.Beczkowóz o którym mowa jest taki sam jak ten z tego ogłoszenia: http://www.iagro.pl/...,at-136179.html

Mam jeszcze takie pytani.Co to za producent?jakieś dane techniczne posiada ktoś?

Pozdrawiam.

#47 Share ZETOREXX85

ZETOREXX85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Maszyny rolnicze,Kręcenie filmów rolniczych, Sport, Motoryzacja

Napisany 21 kwiecień 2013 - 11:42

kupno beczkowozu- porady witam.Mam w planie kupno uzywanego beczkowozu.jaki traktor by lepiej szedł po lakach i sciernisku: c-330 czy ursus 3512.gnojółwke bym wywóził z chliwa.poniwaz mam niski wjazd do niego miesci sie tylko c-330,ale z boku mam drzwi,wiec mozna z boku pompowac tylko trzeba 12 mb weża.

Połączony

Edytowany przez MAT912, 21 kwiecień 2013 - 15:33.

#48 Share juka

juka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 21 kwiecień 2013 - 12:19

kupno beczkowozu- porady c-330 12 m węża nie pociągniesz :D

#49 Share ZETOREXX85

ZETOREXX85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Maszyny rolnicze,Kręcenie filmów rolniczych, Sport, Motoryzacja

Napisany 21 kwiecień 2013 - 13:15

kupno beczkowozu- porady czego? za ciezki?

#50 Share MAZURK

MAZURK

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 21 kwiecień 2013 - 18:21

kupno beczkowozu- porady SIPMA weszła już jakiś czas temu w beczkowozy, sąsiad kupił u nich na raty i zadowolony. Dwa lata gwarancji. Ja nie wieże w używane bo może pochodzić rok a potem padnie i kupuj kolejną. Lepiej nowe na raty i nie płakać, ja tak kupiłem prasę jeden sezon i po niej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share kamil1616

kamil1616

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 22 kwiecień 2013 - 19:36

kupno beczkowozu- porady ja kupiłem używanego GARANTA 6 tys pojemności mam już ją 8 lat i wymieniłem tylko przewód do pompowania. Na beczce zero rdzy a ni nic. tylko podpinać i w pole. Trzeba poszukać w dobrym stanie to pochodzi dłużej niż ten nowy polski. Kiedyś dałem za nią 12 tys i nie żałuje że nowej nie kupiłem.

#52 Share michael307

michael307

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 07 czerwiec 2013 - 22:48

kupno beczkowozu- porady Witam jestem przed zakupem beczkowozu z wezami wleczonymi na prow 18 tys litrow jakiej firmy byscie radzili tani i dobry

#53 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2000 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 08 czerwiec 2013 - 16:42

kupno beczkowozu- porady Uważam że Meprozet jest nie najgorszy i pewnikiem tańszy od joskina

#54 Share michael307

michael307

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 08 czerwiec 2013 - 20:22

kupno beczkowozu- porady ja mam dylemat międziy joskinem a pichonem

#55 Share krzeniek

krzeniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 24 wrzesień 2013 - 20:55

kupno beczkowozu- porady Myślę że jeśli ktoś wozi tylko u siebie 3-4 razy w roku to lepiej kupić sobie używany zachodni ocynkowany nawet 30 letnie nie mają śladów korozji,mają włoskie pompy,boczne wyjścia , zawór przelewowy, zawór bezpieczeństwa ,odstojnik, manometr po 3 wziernik,i hydrauliczną zasówe, koła balonowe lub 2 osie, ceny max do 10 000. Czego chcieć więcej przecież to jak nowy joskin.

#56 Share ahim12

ahim12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 08 grudzień 2013 - 16:07

kupno beczkowozu- porady planuje na wiosne kupic beczkowoz do Zetora 7245,beczka bedzie pracowała przy wywozie nieczystosci do oczyszczalni,czy ktos jest w stanie doradzic jaka mam wybrac tzn jaka pojemnosc bedzie pasowac -beczka prawdopodobnie uzywka,pozdrawiam

#57 Share fireseba

fireseba

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 979 postów

Napisany 09 grudzień 2013 - 17:40

kupno beczkowozu- porady ja 3p ciągam 8tyś ale muszę 200kg dołożyć do standardowych obciążników na przód. Zetorek jest cięższy więc sobie powinien poradzić z taką beczką ale nie kupuj większej.

#58 Share fireseba

fireseba

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 979 postów

Napisany 16 styczeń 2014 - 07:33

kupno beczkowozu- porady Czy może być to spowodowane małym przekrojem węża (125mm) przy podciśnieniu -0.6bar?

#59 Share Antekpirat

Antekpirat

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 21 maj 2014 - 15:48

kupno beczkowozu- porady panowie a co powiecie o Sipmie 600 delfin
bo szukam cos ok 7000 l i w miare tania

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share zyz1o

zyz1o

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 12 październik 2014 - 17:23

kupno beczkowozu- porady

Witajcie zastanawiam sie nad zakupem beczkowozu 20 000 l jaka firme byscie mi polecili ?? ja zastanawiam jak nad bauer,pichon albo zunhammer sam nie wiem, jaka pompa jest lepsza do gestej gnojowicy tak zwykla prozniowa czy ta wirnikowa jak w baurze i wogole doradzcie mi cos moze jakies cany znacie beczka musi byc na najwikszych i na najszerszych kolach i musi miec aplikator mysle ze ten zwykly rurkowy