Szarmancki

Problem z hydraulika w mf 3125

Polecane posty

Szarmancki    1

witam prosze o pomoc posiadam ciagnik mf 3125 przy pracy mam problemy poniewaz nie idzie olej do hydrauliki dopiero jak wylacze na chwile ciagnik i wlacze to dziala nie wiem co robic POMPE MAM NOWA. tyle co kupiona i zalozona olej tez nowy ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

A przed wymianą pompy było w porządku? chodzi o to czy działało to jakoś? jaka była przyczyna wymiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Hmm i po chwili znowu przestaje działać?

U mnie takie były objawy kiedy filtr oleju zapychał się opiłkami ze skrzyni, nawet na świeżym oleju. W momencie wyłączenia pompy/silnika olej odpływał spod filtra razem z opiłkami i znów robił się przepływ, ale trwało to tak długo dopóki filtr nie zapchał się znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam , ja mam problem z podnośnikiem . Podnosił normalnie przełącznikiem ale opószczać tylko przyciskiem .Jak przeczyściłem wtyczki , styki pod kabiną i przy konsoli przestał podnosić i opószczać wogóle i co za ujstrojstwo mogło się stać?  w trybie awaryjnym działa podnośnik bez zazarzutów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Zobacz czy z kostki (wtyczki) ci się przewód któryś przy elektrozaworze nie wysuną tym z lewej strony ciągnika gdzie awaryjnie się opuszcza u mnie tak było a wydawało się że siedzi dobrze wtedy na panelu brak reakcji i z błotnika nie działa. Mi też podniósł i nie chciał opuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podpowiedź , tylko że u mnie jest tak że nic nie działa , zginęło wszystko . Przed było też coś nie halo bo zacinało się opuszczanie przełącznikiem . Wtyczki niby wszystkie są dobrze , panel sprawdzony na innym ciągniku ,jest ok. Głupi już jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

A bezpieczniki przy filtrze powietrza sprawdzałeś? i upewnij się czy masz ładowanie z alternatora bo to też morze być przyczyną nie działania ehr-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok. Dzięki za porade . Trzeba poprostu kabelek po kabelku prześwietlić i to ładowanie . Kontrolka gaśnie ... no ale kto wie...:) Mam jeszcze pytanko choć to może nie w tym dziale , kumpel ma nh td5050 i jak się rozgrzeje to przy ruszaniu szarpie , co może się dziać ? Ciągnik ma niecałe 1000mtg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj