Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kredyt oraz Pożyczka Rolnicza

32 odpowiedzi na ten temat

#1 Share FilipS

FilipS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:Agrobiznes, Finanse, ekonomia, rolnictwo

Napisany 06 październik 2014 - 13:13

Witam,

jestem Mobilnym doradcą jednego z największych Banków w kraju (współpracuje z BZ WBK).
Mogę pomóc z finansowaniem inwestycji - bez żadnych prowizji itp.

W małym skrócie:

Kredyt dla Rolnika - do 200 000 zł bez zabezpieczeń (Żyrantów ani hipoteki), na oświadczenie, na 5 lat oraz na dowolny cel z możliwością wcześniejszej spłaty - niskie oprocentowanie. Minimum formalności. RATA MALEJĄCA

Pożyczka pod dotacje - do 600 000 zł, okres do 10 lat, bez żadnej prowizji ani udziału własnego, możliwość rat półrocznych - decyzja w 24 godziny

Leasing Sprzętu - niskie marże bardzo szybka decyzja , minimum formalności.

Pożyczka na zakup ziemi - Okres do 30 lat, wkład własny od 1%, prowizja 1%, decyzja kredytowa w 48 godzin

W razie jakichkolwiek pytań:

Filip Sieciński
Doradca d/s Agrobiznesu,
780 11 30 86

Edytowany przez FilipS, 04 grudzień 2014 - 09:34.

Doradca Finansowy ds. Agrobiznesu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kredyt oraz Pożyczka Rolnicza Dzisiaj, 03:35
  •  

#2 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 06 październik 2014 - 13:17

Największego Banku- Jakiego?

Najniższe oprocentowanie- Jakie?

Konkrety proszę.

Tyle co Pan napisał to ja sie mogę z reklamy telewizyjnej dowiedzieć .

#3 Share agro973

agro973

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze

Napisany 06 październik 2014 - 14:44

Dokładnie, jak coś się pisze to dokładnie żeby inni wiedzieli, bo nie będzie się każdemu chciało zadzwonić i zapytać 

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 październik 2014 - 14:58

Nic tylko brać kredyt spłacać następnym i zdychać w tym śmiesznym PO ebanym kraju kierowanym przez bandytów !!!!

#5 Share PROXIMAMICHAL

PROXIMAMICHAL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 06 październik 2014 - 16:47

usmiechnij sie wez pozyczke w pro.i.encie ,za rok znowu sie cieszysz jak do ciebie konultant z firmy windykacyjnej kruk zadzwoni hehe uf jakie to szczęście ze to moje rolnictwo to tylko drogie hobby

#6 Share FilipS

FilipS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 06 październik 2014 - 17:03

Największego Banku- Jakiego?

Najniższe oprocentowanie- Jakie?

Konkrety proszę.

Tyle co Pan napisał to ja sie mogę z reklamy telewizyjnej dowiedzieć .

Witam, poprawiłem wcześniejszy post.

A więc, współpracuje z BZ WBK.

Oprocentowanie jak i cała oferta jest przygotowywana oraz wyliczana indywidualnie. Jest to kredyt z tak zwaną ratą malejącą czyli odsetki liczone są od kapitału na bieżąco co jest korzystniejsze. 

Pozdrawiam, chętnie odpowiem na pytania bądź wątpliwości.

#7 Share Piotrek1975

Piotrek1975

ROLNIK.PL

• Members
  • PipPipPip
  • 1330 postów
  • Zainteresowania:Bydło rasa Simentalska,boks, uprawa ziemi.

Napisany 06 październik 2014 - 17:40

Witam,

był u Mnie przedstawiciel banku także WBK i właśnie takową pożyczkę mi wyliczał, jak wyliczył indywidualnie to kopara Mi zjechała w dół.

Samo oprocentowanie od kredytu 156 tyś na okres ośmiu lat wyszło bez wpłaty własnej chyba coś nie pamiętam dokładnie ale około 60 tyś.

To sami pomyślcie gdzie tu logika zaciągnąć taki kredyt zaznaczam że bez dotacji, za te 60 tyś oprocentowania można kupić fajny ciągnik i nie martwić się że się nie ma na spłatę raty.

No ale nie ma się co dziwić to jest ich praca wsadzić komuś ten cudowny kredyt oni mają przedstawiciele banków pewnie dobry % jak ożenią komuś taki kredyt.

#8 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 06 październik 2014 - 18:48

Panie Filipie proszę mi obliczyć kredyt na zakup ciągnika używanego o wartości 70tyś z wplata własna 20tyś czyli  kredyt 50tyś.okres kredytowania 10lat.

Proszę napisać jakie jest wymagane zabezpieczenie kredytu?

czy istnieje mozliwośc wcześniejszej spłaty i na jakich warunkach?

Proszę podać koszty kredytu nie samo oprocentowanie tylko całkowity koszt czyli to co z reguły jest pomijane ale nie muszę panu mowic o co mi chodzi  ;) 

W sumie to Panu powinno zależeć na rzetelnej informacji chyba że poluje Pan na ludzi którzy uwierzą Panu na słowo i podpiszą wszystko co im Pan podsunie.

#9 Share Piotrek1975

Piotrek1975

ROLNIK.PL

• Members
  • PipPipPip
  • 1330 postów
  • Zainteresowania:Bydło rasa Simentalska,boks, uprawa ziemi.

Napisany 06 październik 2014 - 20:33

WBK nie finansuję maszyn używanych na okres 10 lat, tylko z dofinansowaniem i nowe tak mówił przedstawiciel.

Edytowany przez Piotrek1975, 06 październik 2014 - 20:34.

#10 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 761 postów

Napisany 06 październik 2014 - 21:04

Wciąż i wciąż pojawiają się na forum ludzie omamieni możliwością zarobienia dużych pieniędzy przy niewielkim nakładzie pracy, oferując gorsze warunki niż każdy może uzyskać w swoim banku. Działają "bezinteresownie" i "bez ukrytych kosztów". Z czego więc żyją? Kto za to płaci? My wiemy, ale czy oni o tym wiedzą? Nic na to nie wskazuje. Stąd ich "super oferty". Nie ma co liczyć na to, że któryś z nich przyzna się do błędu, bo nawet jak im się pokaże czarno na białym, to i tak będzie jakieś "ale". Każdemu szukającemu finansowania, mogę polecić jedno - dajcie sobie zrobić ofertę, z którą w ręku rozmawiajcie z innymi bankami, a w końcu traficie na stosunkowo dobrą ofertę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2729 postów

Napisany 06 październik 2014 - 21:43

Rozśmieszyła mnie niedawno reklama pewnego niby banku w lokalnej gazecie  "oprocentowanie tylko 6% w skali roku...... na dole drobnym druczkiem RRSO 273% w skali roku "  :lol:

#12 Share K-rol

K-rol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 07 październik 2014 - 01:11

Cieżko generalnie o dobry kredyt a już na pewno o dobrego doradcę, który nie wciśnie produktu finansowego, z którego ma największą prowizję.

#13 Share FilipS

FilipS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 08 październik 2014 - 11:42

Panie Filipie proszę mi obliczyć kredyt na zakup ciągnika używanego o wartości 70tyś z wplata własna 20tyś czyli  kredyt 50tyś.okres kredytowania 10lat.

Proszę napisać jakie jest wymagane zabezpieczenie kredytu?

czy istnieje mozliwośc wcześniejszej spłaty i na jakich warunkach?

Proszę podać koszty kredytu nie samo oprocentowanie tylko całkowity koszt czyli to co z reguły jest pomijane ale nie muszę panu mowic o co mi chodzi  ;)

W sumie to Panu powinno zależeć na rzetelnej informacji chyba że poluje Pan na ludzi którzy uwierzą Panu na słowo i podpiszą wszystko co im Pan podsunie.

Wysłałem Panu kalkulacje.

PS. Cieszę się , że ten temat ma takie zainteresowanie jak i odzew, chętnie odpowiem na wszelkie Pytania, 

Pozdrawiam.

#14 Share Ecopiotr

Ecopiotr

• Members
  • PipPipPip
  • 761 postów

Napisany 08 październik 2014 - 18:08

Dziwne zachowanie, kolega podaje przykładowe zapotrzebowanie i odpowiedź na prw. Co teraz - każdy osobno ma się zgłaszać? Z takim samym pytaniem?

#15 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 08 październik 2014 - 18:17

Dla zainteresowanych wyliczenie pana Filipa.

Poradziłbym Panu kredyt Biznesowy w kwocie 50 000 zł, nie będzie wymagane żadne zabezpieczenie jeśli okres kredytowania nie przekroczy 5 lat.

Nie znam Pana zdolności więc wyliczyłem dla średniej, tj, 7% rocznie (jeśli Pana zdolność będzie lepsza to oczywiście może być mniejsze). Kredyt ten jest z Ratą malejąca a odsetki są liczone od kapitału na bieżąco.

Koszt kredytu przy tej kalkulacji to - 8486,34 zł

plus prowizja Bankowa (minimalna to 3,5%) - 1750 zł

Miesięczna rata kapitałowa - 833,33 zł + odsetki [Pierwsza rata - 1116,21 zł natomiast rata ostatnia . - 833 zł -]

Wcześniejsza spłata kapitału jest możliwa bez prowizji raz do roku.

okres spłaty - 60 miesięcy.

Oczywiście jest to wyliczenie poglądowe gdyż na obecnym etapie nie jestem w stanie określić Pana zdolności kredytowej.

Jedyne dokumenty jakie są wymagane to - Dowód Osobisty, Nakaz płatniczy, Dopłaty, Pana oświadczenie o przychodach. Do samej decyzji zaświadczenie z KRUS i UG o nie zaleganiu.

#16 Share FilipS

FilipS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 08 październik 2014 - 18:32

Dziwne zachowanie, kolega podaje przykładowe zapotrzebowanie i odpowiedź na prw. Co teraz - każdy osobno ma się zgłaszać? Z takim samym pytaniem?

Trafna uwaga, przepraszam następnym razem będę wyliczać oraz odpowiadać bezpośrednio w swoim temacie. Ma Pan racje , będzie to na pewno wygodniejsze dla Państwa i bardziej czytelne. Dziękuję za spostrzeżenie. Pozdrawiam, Filip Sieciński.

#17 Share Ecopiotr

Ecopiotr

• Members
  • PipPipPip
  • 761 postów

Napisany 08 październik 2014 - 18:38

Okey, dzięki. Z taką ofertą radziłbym się przejść do kilku banków (w tym BZ WBK) i posłuchać ich ofert. Może być ciekawie. Oczywiście realna oferta daje lepsze rozeznanie (zwłaszcza po dzisiejszym obniżeniu stóp procentowych przez RPP).

#18 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 08 październik 2014 - 19:28

W swoim banku spółdzielczym mam lepsze warunki bo wychodzi mi koszt kredytu 8437zł + 1000zł prowizja  no i mogę wziąć kredyt na 10lat.

Jest to kredyt inwestycyjny i udzielany do 80% inwestycji. Kasy nie dostaje ja tylko jest wypłacana osobie od której kupuję maszynę do ręki lub przelewem na konto ,cos jak kiedyś kredyty preferencyjne tylko teraz bez dopłaty do oprocentowania. Spłata rat od miesiecznych poprzez kwartalne, pół roczne , roczne do wyboru. Tak ze WBK musi sie bardziej postarać ;)

#19 Share Agrest

Agrest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 685 postów

Napisany 08 październik 2014 - 21:04

Trochę nie tego dotyczy temat, ale opiszę Wam w skrócie historię z kredytem hipotecznym - jakie mogą być różnice w obrębie tego samego banku.

Siostra X lat temu kupowała mieszkanie - wartość 130000, wpłata własna 60000zł, pensja średnia krajowa. Poszła do banku PKO BP w W-wie. Stwierdzili kiepską zdolność kredytową, wobec czego kredyt na 30lat, 7,5% odsetek w skali roku, 3%prowizji (konto i lokaty siostra miała w tym banku) i raty chyba malejące??? (tzn. te w których w pierwszych latach najpierw  spłacamy odsetki).

Krew się we mnie zagotowała - poszedłem do tego samego banku tylko oddział w mojej miejscowości. Kredyt na 15 lat bez kar za wcześniejszą spłatę, raty stałe, oprocentowanie 6,2%, prowizja 2%.

Do mnie teraz jakieś biuro kredytowe zdobyło numer telefonu i co tydzień oferują mi do 500000zł. Serdecznie im dziękuję.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share fartom

fartom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 08 październik 2014 - 21:27

Nie ma to jak kredyty, biore 50 tyś , a spłacam 60 tyś, z prostego rachunku wynika że mam oddać 20% więcej niż pożyczyłem, a banki nas mamia jakimiś małymi procentami, malejącymi ratami, niską prowizzją itp. Biorąc kredyt wystarczy mi wiedzieć ile kasy dostane , ile kasy mam oddać i w ilu ratach, to wsztstko.