RaFaL47

Kilka zdjęć prototypów Valtry serii T 4 generacji

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PATr    409

Kolego, jeśli już to dopłata za lakier metalik 4 tys., bynajmniej w starych wersjach tak było że za metalik się dopłacało, za zwykłe bez różnicy który, cena była taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Wszystko się zgadza. Patrzyłem na stronie i oprócz zwykłego standardowego czerwonego są same metaliki. Więc jeśli chcesz zmienić kolor jest to metalik i dopłacasz 4 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Masz dziewięć opcji: czerwień Valtra, czerwony metalik, niebieski metalik, zielony metalik, czarny metalik, biały metalik, srebrny metalik, pomarańczowy i żółty.

 

Możliwe że teraz dopłaca się także za pomarańczowy i żółty chociaż nie są metaliczne, kiedyś zielony też nie był w metaliku, teraz już jest tylko i wyłącznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kubakar117
      Witam Od roku jestem posiadaczem valtry n134 active.Posiadam skrzynie z biegiem Eco i moje pytanie jest czy można podnieść prędkość w tej maszynie. Aktualna maksymalna prędkość to 43km/h.
    • Przez krzysztoffo
      Witam. jakie są wasze opinie na temat valtry z serji M .Czy wszystkie te ciągniki mają tylko po 4 cylindry,i jak z ich awaryjnością ?
    • Przez zet9540
      Witam interesuje mnie ciągnik Valtra N114 , zna ktoś może opinie na temat tego ciągnika ( Awaryjność , komfort itp ).
    • Przez pawelns88
      Witam proszę o pomoc ktory traktor z wyżej wymienionych wybrac? Wszystkie z amortyzacja osi i kabiny przednim tuzem i wom ceny case 328 claas 350 mf 362 i valtra 355 będę bardzo wdzieczny 
      Case puma skrzynia 19x6 50KPH opony przod 540 tyl 650 38 Firestone wom 540 540eco i 1000 ,Claas skrzynia 24/24 50 KPH540 540eco 1000eco 1000 opony 540 650 38 Trelleborg, Mf skrzynia dyna 6 24/24 50KPH 540 540eco 1000 1000eco opony 540 600 38 losowe, Valtra skrzynia 30/30 40KPH 540 1000 1000eco opony 540 650 Trelleborg silnik 7.4l 
       
    • Przez Maniek24240
      Witam wszystkich, chciał bym was prosić o pomoc w doradztwie nowego ciągnika do mojego gospodarstwa , miał by to być nowy ciągnik z turem i tuzem + wom, ciągnik będzie jako główny na gospodarstwie 60 ha + dodatkowe usługi , rozmyslam nad Valtra, John Deere i New Hollandem.Moc miedzy 150-170 KM.Prosił bym o pomoc w doradztwie bo nie wiem jak tam teraz spisują się te nowe maszyny. Z góry dziękuję .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj