Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kilka zdjęc prototypow valtry serii t 4 gen

103 odpowiedzi na ten temat

#21 Share korsarz

korsarz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 01 grudzień 2014 - 11:50

A Ty masz jakąś valtre?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kilka zdjęc prototypow valtry serii t 4 gen Dzisiaj, 06:27
  •  

#22 Share PATr

PATr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1622 postów

Napisany 01 grudzień 2014 - 11:52

Kilka zdjęc prototypow valtry serii t 4 gen N101 i T173

#23 Share korsarz

korsarz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 01 grudzień 2014 - 12:51

oo powiedz mi jesteś zadowolony z tej marki? W mojej okolicy ona nierobi furrory są mf jelonki i nh 

#24 Share PATr

PATr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1622 postów

Napisany 01 grudzień 2014 - 15:48

Jak dla mnie jest ok, wykonanie dobre, jakość podzespołów jest niezła, nie zbyt dużo elektroniki a to co jest na razie nie jest awaryjne(w n101 mam 3000 mth przez 3,5 roku, każdą zimę przebywa w oborze gdzie warunki nie są zbyt dobre dla elektryki(wilgotność) i nic się w niej nie dzieje), T173 mam od 2 miesięcy i na razie ma 160 mth więc dużo o niej powiedzieć nie mogę, na razie jest ok, na pewno wykonanie jest lepsze od nh ale niestety cena robi swoje i nh jest bardziej popularne i to sporo bardziej, cena do mf jest podobna ale korbanek to zdziercy i nie ma co się oszukiwać,a john deere to według mnie mocno przereklamowany, zasłużył sobie niezawodnością z starych serii ale to co jest teraz to już nie to, cena jest spora a i jeszcze na dodatek zawiera DPF, i nawet jak dilerzy jd twierdzą że to w niczym nie przeszkadza to ja nie wierzę w to że jest to zdrowe dla silnika. Także jak dla mnie valtra to dobry ciągnik, gdybym miał kasy jak lody wybrałbym fendta, a valtra jest dobrą alternatywą dla niego

#25 Share korsarz

korsarz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 01 grudzień 2014 - 16:15

a w tej większej masz ad blu? 

#26 Share PATr

PATr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1622 postów

Napisany 01 grudzień 2014 - 17:40

Kilka zdjęc prototypow valtry serii t 4 gen Tak, mam, adblue jest nieszkodliwe dla silnika bo wstrzykuje go tuż przed samym wylotem spalin, ogólnie nie widzę w tym problemu, starcza na więcwj niż 1,5 baku więc bez problemu, licznik ile % zostalo jest na wyswietlaczu, a jak ci zabraknie to blokuje obroty do 1600 abys dojechal do domu czy coś, najgorsze są tylko prowizje na stacjach, na niektórych adblue 2,5 a normalnie 1,44 zl/l a jak zamówisz 1000l to i za 1,1 kupisz

#27 Share korsarz

korsarz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 01 grudzień 2014 - 18:21

A powiedz mi jeszcze jakie masz opony rozmiar i marke i jakie masz felgi skręcane czy spawane?

#28 Share PATr

PATr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1622 postów

Napisany 01 grudzień 2014 - 18:28

Kilka zdjęc prototypow valtry serii t 4 gen Felgi skrecane, opony 650 r42 tyl a przod nie pamietam ale odpowiedni do tylu, opony continental, w malej mam michelinki i chciałem na sprubowanie wziąść inne

#29 Share beata12596

beata12596

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Zainteresowania:rolnicwo oczywiście

Napisany 01 grudzień 2014 - 18:56

Szkoda, że o naszej N113 HiTech półtorarocznej nie możemy powiedzieć tyle dobrych rzeczy jak kolega powyżej.

#30 Share PATr

PATr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1622 postów

Napisany 01 grudzień 2014 - 19:08

Kilka zdjęc prototypow valtry serii t 4 gen A co się dzieje z waszą?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share beata12596

beata12596

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 02 grudzień 2014 - 18:14

Jeszcze w czasie trwania gwarancji wymieniony został rewers i zbiornik paliwa, bo był mały przeciek koło drugiego stopnia, co jest w tym najlepsze to fakt, że wymieniony zbiornik też przeciekał trochę poniżej niż wcześniejszy. Zgodzliśmy się na zaklejenie , jednak po jakimś czasie zauważyliśmy, że znów jest niewielki przeciek w okolicach trzeciego stopnia, czyli poniżej klejenia. Oczywiście ciągnik był już po gwarancji, ale serwis zgodził się na wymianę, za którą mamy nie płacić, bo nie minął rok od wymiany poprzedniego zbiornika. Na razie nie nalegamy, bo warunki pogodowe nie sprzyjają, żeby grzebać się pół dnia na mrozie. Do wymiany jest też czujnik temperatury, bo za późno włącza się wentylator, zgłosiliśmy to, na razie bez odzewu. Najgorszą awarią, po której odechciało się nam tego ciągnika to pęknięcie metalowego przewodu w skutek czego wylał się cały olej. Poradzono nam w serwisie, żeby zakuć gumowy przewód, bo tam są drgania i dlatego te metalowe pękają. Przewód kosztował grosze, ale olej 1700 zł. Jak na razie to nie mamy przyjemności z pracy tym ciągnikiem, bo tylko zaglądamy co jeszcze może się przydażyć w tym dość drogim i jak nas zapewniano, mało awaryjnym ciągniku.

#32 Share PATr

PATr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1622 postów

Napisany 02 grudzień 2014 - 18:30

Najgorsze są takie duperele jak przewód za kilka zł a wywali ci olej za 2 tys.. Myślałem że mieliście jakieś poważne awarie typu sprzęgło, skrzynia, osprzęt silnika czy coś w tym stylu, u nas pękł przewód od klimy, wszystko było na gwarancji więc nic nie płaciłem, za nabicie itp., co do zbiornika to macie rację, na wymienioną część macie tak jakby gwarancje od nowa, a z rewersem co się wam działo że był do wymiany?

Edytowany przez PATr, 02 grudzień 2014 - 18:31.

#33 Share beata12596

beata12596

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 04 grudzień 2014 - 17:27

W tym rewersie to spaliła się jakaś dioda, poprzedniego dnia ciągnik normalnie pracował, a następnego juz nie chciał odpalić, przyjechał chłopak z serwisu, powiedział, że tak się zdarza,  wymienił cały rewers i jest ok. 

#34 Share onyks

onyks

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 27 styczeń 2015 - 22:50

witam koledzy mam takie pytanie czy ktos interesowal sie  albo moze juz podpisal umowe na nowa valtre t4 ?

#35 Share korsarz

korsarz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 09 luty 2015 - 09:13

Ja będe brał T174e z tej nowej sert T4  Mam jeszcze jedno pytanie czy taka valtra rozpędza sie tylko do 40km/h niektóre ciągniki chyba szybciej lataja.

#36 Share PATr

PATr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1622 postów

Napisany 09 luty 2015 - 11:49

Kilka zdjęc prototypow valtry serii t 4 gen 4 tys. trzeba dopłacić za skrzynie 50 km/h, w czasie gwarancji komputer ci blokuje obroty aby było do 40 km/h, pozniej serwis moze ci zdjac tą blokade

#37 Share korsarz

korsarz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 09 luty 2015 - 12:01

Ta T4 będzie miała juz w standardzie tą skrzynie 50 ale co do zdjęcia blokady cos oni sie nie palą niby ze względów bezpieczeństwa :-) 40 na h ona idzie ze zmniejszonymi obrotami silnika

#38 Share Denzel16

Denzel16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 09 luty 2015 - 15:09

za golasa t144 versu ponoć  cenka od 300

#39 Share korsarz

korsarz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 09 luty 2015 - 15:15

Tanie one niesą ale kolega powiedział mi że do jelonka w podobnym wypasem musiałbym dołożyć 80tys 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share PATr

PATr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1622 postów

Napisany 09 luty 2015 - 16:04

Tanie nie są, ale drogie też nie jak za takie wykonanie, za mfa,fenda i jd w podobnym wyposażeniu zapłacisz więcej a jakością nie odbiegają od siebie