RaFaL47

Kilka zdjęć prototypów Valtry serii T 4 generacji

Polecane posty

PATr    409

Tak, mam, adblue jest nieszkodliwe dla silnika bo wstrzykuje go tuż przed samym wylotem spalin, ogólnie nie widzę w tym problemu, starcza na więcwj niż 1,5 baku więc bez problemu, licznik ile % zostalo jest na wyswietlaczu, a jak ci zabraknie to blokuje obroty do 1600 abys dojechal do domu czy coś, najgorsze są tylko prowizje na stacjach, na niektórych adblue 2,5 a normalnie 1,44 zl/l a jak zamówisz 1000l to i za 1,1 kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korsarz    7

A powiedz mi jeszcze jakie masz opony rozmiar i marke i jakie masz felgi skręcane czy spawane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Felgi skrecane, opony 650 r42 tyl a przod nie pamietam ale odpowiedni do tylu, opony continental, w malej mam michelinki i chciałem na sprubowanie wziąść inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298

Szkoda, że o naszej N113 HiTech półtorarocznej nie możemy powiedzieć tyle dobrych rzeczy jak kolega powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298

Jeszcze w czasie trwania gwarancji wymieniony został rewers i zbiornik paliwa, bo był mały przeciek koło drugiego stopnia, co jest w tym najlepsze to fakt, że wymieniony zbiornik też przeciekał trochę poniżej niż wcześniejszy. Zgodzliśmy się na zaklejenie , jednak po jakimś czasie zauważyliśmy, że znów jest niewielki przeciek w okolicach trzeciego stopnia, czyli poniżej klejenia. Oczywiście ciągnik był już po gwarancji, ale serwis zgodził się na wymianę, za którą mamy nie płacić, bo nie minął rok od wymiany poprzedniego zbiornika. Na razie nie nalegamy, bo warunki pogodowe nie sprzyjają, żeby grzebać się pół dnia na mrozie. Do wymiany jest też czujnik temperatury, bo za późno włącza się wentylator, zgłosiliśmy to, na razie bez odzewu. Najgorszą awarią, po której odechciało się nam tego ciągnika to pęknięcie metalowego przewodu w skutek czego wylał się cały olej. Poradzono nam w serwisie, żeby zakuć gumowy przewód, bo tam są drgania i dlatego te metalowe pękają. Przewód kosztował grosze, ale olej 1700 zł. Jak na razie to nie mamy przyjemności z pracy tym ciągnikiem, bo tylko zaglądamy co jeszcze może się przydażyć w tym dość drogim i jak nas zapewniano, mało awaryjnym ciągniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Najgorsze są takie duperele jak przewód za kilka zł a wywali ci olej za 2 tys.. Myślałem że mieliście jakieś poważne awarie typu sprzęgło, skrzynia, osprzęt silnika czy coś w tym stylu, u nas pękł przewód od klimy, wszystko było na gwarancji więc nic nie płaciłem, za nabicie itp., co do zbiornika to macie rację, na wymienioną część macie tak jakby gwarancje od nowa, a z rewersem co się wam działo że był do wymiany?

Edytowano przez PATr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298

W tym rewersie to spaliła się jakaś dioda, poprzedniego dnia ciągnik normalnie pracował, a następnego juz nie chciał odpalić, przyjechał chłopak z serwisu, powiedział, że tak się zdarza,  wymienił cały rewers i jest ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyks    2

witam koledzy mam takie pytanie czy ktos interesowal sie  albo moze juz podpisal umowe na nowa valtre t4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korsarz    7

Ja będe brał T174e z tej nowej sert T4  Mam jeszcze jedno pytanie czy taka valtra rozpędza sie tylko do 40km/h niektóre ciągniki chyba szybciej lataja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

4 tys. trzeba dopłacić za skrzynie 50 km/h, w czasie gwarancji komputer ci blokuje obroty aby było do 40 km/h, pozniej serwis moze ci zdjac tą blokade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korsarz    7

Ta T4 będzie miała juz w standardzie tą skrzynie 50 ale co do zdjęcia blokady cos oni sie nie palą niby ze względów bezpieczeństwa :-) 40 na h ona idzie ze zmniejszonymi obrotami silnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korsarz    7

Tanie one niesą ale kolega powiedział mi że do jelonka w podobnym wypasem musiałbym dołożyć 80tys 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Tanie nie są, ale drogie też nie jak za takie wykonanie, za mfa,fenda i jd w podobnym wyposażeniu zapłacisz więcej a jakością nie odbiegają od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korsarz    7

Ta dużą masz czarną ? Ja też biore czarną:-) Ile ona ma koni i jaki pług ciągnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

To zależy w jakiej wersji ci to podam, ale w granicach 180, pług ciąga 6x55 cm zagonowy kvernelanda, jak na moje ziemie jest to idealna opcja nie pracuje na pusto ale ciężko też nie ma, beż zadnego problemu dam radę pociągnąć go 15 km/h więc zapas mocy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korsarz    7

Ta T174e T4 ma 175 koni mam do niej kvernelanda obrotowego 4x48 i mysle kiedys dokupić 5 skibe ja mam lekkie ziemie, jak myślisz da rade? Teraz jeszcze mam we wniosku grano system 5m i to mnie najbardziej zastanawia czy ona poleci z nim czy będzie pierdziała, diler zalecał brac 4 metry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Raczej nie powinna, przeważać jej nie będzie a uciągnąć da rade, tymbardziej jak masz lekkie ziemie i jakiś wielkich gór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyks    2

korsarz kiedy bedziesz zamawial ta valtre i na kiedy obiecali ci ja sciagnac bo ja sie dowiadywalem na poczatku roku to powiedzieli ze do czerwca moze niedojechac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korsarz    7

Kurde jak była zrobiona pierwsza lista i załapałem sie na zielone to z dwa tygodnie puźniej ja diler zamówił a ma przyjechać marzec-kwiecień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Te ich przewidywanie też się bardzo nie zgadza, ja zamawiałem w kwietniu, miało być na sierpień a w czerwcu się pojawiła, bo akurat trafiło się dużo zamówień na ten model i walneli go wcześniej na linnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korsarz    7

Kolego powiedz Ty masz czarna jak to wygląda? Ja też mam zrobioną oferte na czarna, wszyscy mi tu gadają że będzie na niej wszystko widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Mam czerwoną i czarną, na jednej i drugiej wszystko widać, co nie zmienia faktu że wygląda kozacko, ewn. zastanowiłbym się nad pomarańczową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyks    2

kolego patr jakie skrzynie masz u siebie w valtrze bo ja chce wziąść wersu i ciekawi mnie jak to pracuje w polu i jak sie sprawdza ? z gory dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kubakar117
      Witam Od roku jestem posiadaczem valtry n134 active.Posiadam skrzynie z biegiem Eco i moje pytanie jest czy można podnieść prędkość w tej maszynie. Aktualna maksymalna prędkość to 43km/h.
    • Przez krzysztoffo
      Witam. jakie są wasze opinie na temat valtry z serji M .Czy wszystkie te ciągniki mają tylko po 4 cylindry,i jak z ich awaryjnością ?
    • Przez zet9540
      Witam interesuje mnie ciągnik Valtra N114 , zna ktoś może opinie na temat tego ciągnika ( Awaryjność , komfort itp ).
    • Przez pawelns88
      Witam proszę o pomoc ktory traktor z wyżej wymienionych wybrac? Wszystkie z amortyzacja osi i kabiny przednim tuzem i wom ceny case 328 claas 350 mf 362 i valtra 355 będę bardzo wdzieczny 
      Case puma skrzynia 19x6 50KPH opony przod 540 tyl 650 38 Firestone wom 540 540eco i 1000 ,Claas skrzynia 24/24 50 KPH540 540eco 1000eco 1000 opony 540 650 38 Trelleborg, Mf skrzynia dyna 6 24/24 50KPH 540 540eco 1000 1000eco opony 540 600 38 losowe, Valtra skrzynia 30/30 40KPH 540 1000 1000eco opony 540 650 Trelleborg silnik 7.4l 
       
    • Przez Maniek24240
      Witam wszystkich, chciał bym was prosić o pomoc w doradztwie nowego ciągnika do mojego gospodarstwa , miał by to być nowy ciągnik z turem i tuzem + wom, ciągnik będzie jako główny na gospodarstwie 60 ha + dodatkowe usługi , rozmyslam nad Valtra, John Deere i New Hollandem.Moc miedzy 150-170 KM.Prosił bym o pomoc w doradztwie bo nie wiem jak tam teraz spisują się te nowe maszyny. Z góry dziękuję .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj