Skocz do zawartości

Zdjęcie

Licznik do case 695

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share arczi200768

arczi200768

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 05 październik 2014 - 09:45

Licznik do case 695

Witam. Posiadam ciągnik case internacjonal 695 z 1992 roku. Mój problem polega na liczniku motogodzin i napędzie który się zablokował. Czy ma ktoś taki licznik do sprzedania lub wie gdzie można go kupić? w razie potrzeby dodam zdjęcie. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Licznik do case 695 Dzisiaj, 11:35
  •  

#2 Share Jacek62

Jacek62

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 05 październik 2014 - 13:19

Licznik do case 695

Ale co się zablokowało? Napęd czy sam licznik - bo nie napisałeś .Jaki to jest licznik -elektroniczny czy mechaniczny ?

#3 Share arczi200768

arczi200768

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 05 październik 2014 - 16:17

Licznik do case 695

Zablokował się napęd a licznik nie bije motogodzin. Jest to licznik mechaniczny. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Jacek62

Jacek62

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 10 październik 2014 - 10:45

Licznik do case 695

Skoro licznik jest mechaniczny to napędza go linka z napędu zamontowanego na przodzie silnika przy rozrządzie .U mnie w 845 miałem pękniętą końcówkę tego napędu która utknęła w środku koła podającego obroty .Sprawdź po kolei : czy działa licznik -odkręć linkę od licznika włóż kawałek czegoś i obracając zobacz czy działa ,następnie czy linka nie jest zerwana -odkręć ją od napędu z przodu silnika i pokręć .Jeśli te dwie rzeczy są dobre - to pozostaje ci napęd linki o którym pisałem .Napęd zamawiałem przez Internet -nie był tani -250zł z przesyłką ,najgorsze było wydłubanie końcówki urwanego napędu -kombinowałem różnymi narzędziami+mocny magnes ale w końcu wyjąłem.

#5 Share arczi200768

arczi200768

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 12 październik 2014 - 08:55

Licznik do case 695

w tym przypadku wymontowałem napęd który się blokuje sam w sobie, końcówke wyjąłem  bez problemu. ręcznie nie da się obrócić napęd. Dziękuje za informacje. A jeśli chodzi o licznik to pokazuje obroty nie przekręcając cyferblatu motogodzin. Dziękuje. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share marcinobl

marcinobl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 30 sierpień 2015 - 19:40

Licznik do case 695

witam jestem nowy i nie wiem czy tu powinienem zadac pytanie. posiadam internacjonala 685xl od niedawna i nie wiem jak zablokować podnośnik tylny tzn jak podniosę pług i trzymam dzwignię to podnosi a jak puszcze to opada a te 2 pozostałe nie reagują . proszę o pomoc.pozdrawiam

Dodaj odpowiedź