Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Holland t6.175 Oszukanie power boosta

45 odpowiedzi na ten temat

#41 Share rein

rein

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 24 grudzień 2015 - 16:25

New Holland t6.175 Oszukanie power boosta No ale czy czułeś większą moc czy tylko świeciła się kontrolka boosta

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
New Holland t6.175 Oszukanie power boosta Dzisiaj, 21:42
  •  

#42 Share kombi82

kombi82

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 27 grudzień 2015 - 09:55

u mnie case maxxum 110 boost uruchamia się wystarczy ze załacze wałek nawet w połozeniu neutralnym dzwigni do zmiany obrotów wałka 

podzczas orki jest wyrazna różnica ale zato spalanie w bardzo ciężkich warunkach potrafi skoczyć do 20l/h

prawde mówiąc nawet po kalibracji mu to zostało z tym ze nie zawsze się uruchamia serwisant mówił że to moze dlatego ze miał zbyt wysoka temperature

z powodu tego spalania podjołem decyzje o chiptiuningu i teraz to dopiero ciagnik sobie lata i to na niskich obrotach odrzazu spalanie spadło i juz rzadko sie zdarza że uruchamiam boosta po sprawdzeniu na chamowni wyszło że boost dawał tylko 5 KM. i bardzo mnie to dziwiło bo bardzo wyraźna różnica była w orce po wgraniu nowej ścieżki wzrost mocy boosta został na niezmienionym poziomie hamownia pokazuje 5 kucyków więcej a w polu az mu przód do góry podnosi 

serwis stwierdził ze komputer zwariował i musi korzystać z innego czujnika 

#43 Share falko77

falko77

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 27 grudzień 2015 - 11:06

New Holland t6.175 Oszukanie power boosta witam odnosnie mocy z użyciem booster wygląda to tak ze mamy dwa czujniki jeden na wale kola zamachowego a drugi na wejściu WOM w momencie kiedy dochodzi do odchylenia czujnika mola zamachowe gdzie mam miejsce bi mas automatycznie elektronika ECU sterownika zwiększa tak zwany wtrysk parcie w T6 6 cylindrowy mowa o 6.8 ccm a o skrzyni 16×16×17 mowa o procesorze DX versia 1.6 - 2.8 i tu jest cwancyk jak zrobić by działał booster w każdym CNH jest menu H3 gdzie jest konfiguracja booster dziś kto posiada znajomość elektroniki jest w stanie zaspokoić każdego klijenta oczekiwania osobiście pracuje w New Holland CNH od 15 lat fakt jest taki ze nie w pl jakiekolwiek pytania kieruje na meila falko107@hotmail.it majac wolny czas odpowiem na wszystkie wasze pytania pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#44 Share eliminator

eliminator

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 27 grudzień 2015 - 19:13

falko 77 to jak jest z tym boostem. Czy jako zwykły użytkownik mogę go włączać na stałe?

#45 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 18:21

jako zwykły użytkownik nie możesz go włączyć na stałe

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#46 Share kombi82

kombi82

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 20:16

z tego co wiem to boost nie działał by cały czas bo podczas jego działania wzrasta temperatura nadmiernie i po pewnym czasie sie wyłaczy aż się silnik schłodzi i znów się uruchamia do stałego zwiększenia mocy plecam tuning koszt około 4tyś. netto i w dodatku są oszczedności  w paliwie i oprócz mocy zostanie podniesiony moment obrotowy