Skocz do zawartości

Zdjęcie

Instrukcja napraw Mtz 82

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kukum

kukum

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 278 postów

Napisany 27 wrzesień 2014 - 16:40

Instrukcja napraw Mtz 82

Witam puszkuje książkę napraw bieżących w pdfie , zszukalem się na całym forum i znalazłem tylko instrukcje obsługi a wiem ze jest książka napraw bo sam kiedyś taka posiadałem ale pożyczyłem kolesiowi ja a on ja spalił ( myślałem ze go zabije na miejscu ) a widzę ze to bardzo cenna teraz książka i mam prośbę niech ktoś wystawi taka książkę albo jak nie to niech wrzuci jakieś stany jak wymienić cholerne pasy cierne w Womie albo jak je podciągnąć chociaż ale wolał bym skany bo bym przejrzał i wiedział co rozbierać, a tak się zapytam która śrubą się podciąga te taśmę żeby działało jak należy dużo rozbierania ? trzeba siłownik wyciągać z traktora czy da się tam jakoś wejść 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Instrukcja napraw Mtz 82 Dzisiaj, 17:40
  •  

#2 Share xerion3800

xerion3800

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 928 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i mechanizacja

Napisany 27 wrzesień 2014 - 17:34

Instrukcja napraw Mtz 82

Poszukaj na CHomikuj. 

Zapraszam na mój kanał na YouTube!
https://www.youtube.com/user/clasxerion3800

#3 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7603 postów

Napisany 27 wrzesień 2014 - 17:35

Instrukcja napraw Mtz 82

W porównaniu do instrukcji obsługi wiele więcej tam nie ma. Jedyne dodatkowe informacje to luzy na dyferencjale,czy na przekładniach kątowych przedniego napędu. Jakie chcesz dokładnie informacje?

KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share kukum

kukum

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 278 postów

Napisany 28 wrzesień 2014 - 08:25

Instrukcja napraw Mtz 82

Przynajmniej jak te pasy wyrególowac bo mam wozic obornik a przy esce jak zapchało  to zawył i juz nie chcialo mu sie krecic wałkiem tak slizgało strasznie i nie wiem czy tzeba wyciagac siłownik od podnosnika czy da sie jakos podciagnac inaczej 

#5 Share CamilloVII

CamilloVII

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisany 28 wrzesień 2014 - 13:03

Instrukcja napraw Mtz 82 Wydaje mi się że nic nie trzeba rozmontowywać. Gdzieś z tyłu w okolicy siłownika lub prawego zbiornika paliwa powinna chyba być jakaś śruba czy coś. Dokręcaniem tego sie je chyba podciągało...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1374 postów
  • Zainteresowania:radzieckie ciągniki, mechanika, elektryka

Napisany 28 wrzesień 2014 - 14:47

Instrukcja napraw Mtz 82 Jest w wielu miejscach na forum opisane.. Pod tloczyskiem silownika masz dekielek na 5 srub, odkrecasz ten dekielek a pod nim masz 2 sruby regulacujne, jedna od tasmy napedzajacej,druga od hamujacej. Interesuja nas sruba od napedu, poznasz ja po tym, ze gdy walek wylaczony jest ona opuszczona i luzna, dokrec ja o 2 pelno obroty i przetestuj, jak niewiele pomoze, to jeszcze ze 2, ale tak, zeby po wylaczeniu walek rzeczywiscie sie zatrzymal. Jak za mocno dokrecisz to tez nie bedzie mozna do konca wlaczyc dzwigni. Jesli ta sprezyna boku za slabo dociska tasme, to mozna ja troche dokrecic.
O wymianie tasm pisalem w ktoryms temacie typu 'problem z WOM'

KPK Kumurun Team
Olej Turdus SHPD do silnika, Lux 10 do hydrauliki
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki, kontakt na PW

Ważne sprawy GG: 33264431 t:724772311

Dodaj odpowiedź