X

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opryskiwacz Promar 3000l

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Drobnik

Drobnik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 25 wrzesień 2014 - 09:41

Opryskiwacz Promar 3000l

Witam:) przymierzam sie do kupna opryskiwacza i wpadl mi w oko Promar 3000l, 21m, jest dosc tani w porownaniu do innych, i tez wyglada dosc solidnie i dobrze wykonany, maja 2 belki do wyboru włoską bergama i polska na trapezie ktora waszym zdaniem lepsza? :) wszystkie podzespoly sa tam wloskie(tak jak w wiekszosci). szukalem wszedzie ale nie znalazlem nigdzie opinie o tym opryskiwaczu jak juz sa, to sa to opinie o opryskiwaczach do 2000l, moze ktos widzial albo posiada taki opryskiwacz? prosze o opinie :)

Pozdrawiam ;)

Załączone miniaturki

• 144861795_2_644x461_opryskiwacz-promar-3000l-24m-nowy-od-reki-dodaj-zdjecia.jpg
  • 144861795_3_644x461_opryskiwacz-promar-3000l-24m-nowy-od-reki-opryskiwacze.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opryskiwacz Promar 3000l Dzisiaj, 11:12
  •  

#2 Share nunu85

nunu85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1164 postów

Napisany 25 wrzesień 2014 - 10:52

Opryskiwacz Promar 3000l

byłem ostatnio na targach w bednarach i Promar miał wystawione tam sporo swoich opryskiwaczy.

Powiem tak, spośród polskich mniej markowych (czyli bez pilmeta, krukowiaka itp) prezentowął sie najlepiej.

wykonanie ok, rama ocynk.

Do tego stonia mi sie spodobał, ze tez myśle, czy by takiego na najblizszy prow nie wziac zamiast prawie 2x drozszego zchodniego.

#3 Share Drobnik

Drobnik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 25 wrzesień 2014 - 18:27

Opryskiwacz Promar 3000l

No za ta cene to grzech nie wziasc, wycenili mi go na 80tys brutto na full wypasie prawie(do malej negocjacji) :) Tez bylem w bednarach :) i tez przyciagnal moja uwage wlasnie ;P ale poczekam, jeszcze moze ktos sie wypowie jeszcze :) dzisiaj rozmawialem z takim gosciem co posiada opryskiwacz od promaru ale o pojemnosci 2000l, bardzo sobie go chwali, pryska nim 4 lata, i jak narazie nie mial jeszcze awari zadnej :P

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Vinsar

Vinsar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 28 wrzesień 2014 - 09:10

Opryskiwacz Promar 3000l

3000 litrów + belka 21 za 80.000 brutto ?   a za dodatkowe graty typu komputer ?? No cena jest naprawdę niezła - poszukam dilera koło siebie bo też rozważam zmianę opryskiwacza - teraz mam pilmeta 1618 od nowości ale belka ręczna i męczące to składanie i rozkładanie - ( co prawda nigy mnie nie zawiódł a ma już 10 lat ) Lecz sąsiad kupił pilmeta z nowych serii - też zbiornik bodajże 1600 ale strasznie delikatny, póki co mu chodzi drugi sezon, 

#5 Share Drobnik

Drobnik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 29 wrzesień 2014 - 19:24

Opryskiwacz Promar 3000l

te 80tys brutto jest  z tymi  bajerami: komuter bravo 180, dysze 4 pozycyjne, stabilizacja belki, kola takie jak na zdjeciu czyli dosc grube, pluczka zbiornika, i rozwadnaicz boczny wloski, walek WOM hmm i chyba wszystko :P wiecej juz nie idzie miec no chyba ze kompa bravo 360 :) ale niewem czy przez dilera lepiej, bo z tego co sie informowalem w promarze to malo dilerow ma te 3000 i najlepiej przez nich zalatwiac i mowil ze taniej. Ta cene mi podano bezposrednio od nich do lekkiej negocjacji :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share elektronikarolnika_pl

elektronikarolnika_pl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 04 listopad 2014 - 00:09

Opryskiwacz Promar 3000l

My braliśmy Promar 2000l 15m wersja Hydrauliczna w sterowaniu elektrycznym (bez komputera, bo komputer robię własny) z rozwadniaczem wodnym i płuczkami zbiornika. Co prawda dopiero pierwszy sezon pracował, ale nie było najmniejszych problemów. Na co można zwrócić uwage ? Stabilizacja belki nie jest jakaś porywająca, ale że mamy wersję hydrauliczną to używamy stabilizacji wymuszonej (dużo lepsze od tej "samopoziomującej").

Płuczki zbiornika według mnie zbędne, lepiej i tak się wypłucze samemu. Myślę, że nie są warte swojej ceny.

Nie wiem jak w wersji 3000l, ale u nas dołożyliśmy jeszcze do takiego "prowadnika przewodów", który całą wiązkę węży utrzymuje. Teraz chyba montują to w standardzie.

Przed zakupem też się zastanawialiśmy czy Promar to dobry produkt, ale jeden sąsiad używał już 4 lata i też nie narzekał. Przed zakupem jeszcze oglądaliśmy go u dealera. Co do ceny, to warto pytać w różnych miejscach. My akurat dostaliśmy taką samą cenę u dealera jak u producenta, więc przez dealera zamówiliśmy.

Tylko jak będziesz pytać, to najlepiej przygotuj sobie spis wyposażenia dodatkowego, bo to też znacząco wpływa na cenę.

Dodaj odpowiedź