Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pług Akpil czy Agro-masz

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share M4t3usz

M4t3usz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 282 postów
  • Zainteresowania:Wszelako rozmaite :)

Napisany 24 wrzesień 2014 - 19:38

Pług Akpil czy Agro-masz

Cześć wszystkim, mam oto taki dylemat, interesuje mnie pług 3+, i albo to byłby Akpil km180R albo Agro-masz PO3, jak uważacie który z tych pługów wyróżnia się lepszą jakością ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pług Akpil czy Agro-masz Dzisiaj, 02:13
  •  

#2 Share AniaP

AniaP

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 24 wrzesień 2014 - 20:01

Pług Akpil czy Agro-masz Akpil posiada delikatniejsza rame,i ma mniej wywiniete skiby.A jezeli chodzi o plug ze zrywanymi zabezpieczeniami to do akpila sa specijalne sruby,ktore sa drogie,a do agro maszu wystsrczy kupic i zalozyc zwykle sruby.
Ja wybralam agro masz z wyzej wymienionych powodow.Agro masz ma duzo solidniejszq ramek,i w razie usterki serwis na prawde godny polecenia.Sama sie o tym przekonalam :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share M4t3usz

M4t3usz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 282 postów
  • Zainteresowania:Wszelako rozmaite :)

Napisany 24 wrzesień 2014 - 20:13

Pług Akpil czy Agro-masz

Aha dzięki :) No akurat ja bym brał na zabezpieczeniach resorowych, na odkładnie nie zwróciłem uwagi a rama fakt, w Akpilu jest delikatniejsza, ale może stal lepszego gatunku?:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2001 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 24 wrzesień 2014 - 20:36

Pług Akpil czy Agro-masz

Akpil posiada delikatniejsza rame,i ma mniej wywiniete skiby.A jezeli chodzi o plug ze zrywanymi zabezpieczeniami to do akpila sa specijalne sruby,ktore sa drogie,a do agro maszu wystsrczy kupic i zalozyc zwykle sruby.
Ja wybralam agro masz z wyzej wymienionych powodow.Agro masz ma duzo solidniejszq ramek,i w razie usterki serwis na prawde godny polecenia.Sama sie o tym przekonalam :-)

Nie pisz głupot o śrubach bo w akpilu na zabezpieczeniu KOŁEK ścinany wsadza sie zwykła śrubę 16 na 80 /10.9

Fakt agromasz ma ramę 140 x 140 a Akpil 120 x 120 tyle że oba pługi ważą praktycznie tyle samo.