Zaloguj się, aby obserwować  
Ares

Rozrzutnik obornika Czarna Białostocka N235 - poszukuję instrukcji obsługi

Polecane posty

Ares    3

Witam.

Poszukuję instrukcji obsługi Rozrzutnika obornika Czarna Białostocka model N235 z jednym bębnem rok budowy 1986. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ares    3

Tak, wcześniej widziałem tą instrukcję pod tym linkiem, ale coś mi się zdaje, że skany są niewyraźne. Korzystam z przeglądarki w telefonie i klikając na dowolny skan z instrukcji po powiększeniu widzę nieczytelne litery. Czy ta instrukcja jest źle zeskanowana czy u mnie skany niewyraźnie wyglądają?.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ares    3

Czyli po prostu kiepskiej jakości skany i tyle. Będę czekać dalej, może akurat ktoś ma tą instrukcję w formacie pdf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ares    3

Nie ma nigdzie takiej instrukcji, a szukam jej, ponieważ nie wiem, którędy mają iść przewody elektryczne. U mnie nie ma wcale ani lamp ani kabli, więc chcę zrobić światła w tej maszynie. Może ktoś by wiedział, którędy idą kable w rozrzutniku. W instrukcji powinno być coś takiego, ale instrukcji nie mam.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Bez przesady, taką instalację można rozprowadzić na czuja, wystarczy trochę pomyśleć. Oglądasz rozrzutnik i myślisz, którędy  najlepiej poprowadzić przewody.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj