dawid12120

Ciągnik 6115m JD opinie i cena

Polecane posty

dawid12120    15

Witam jestem zainteresowany zakupem ciągnika Seri 6M model tego ciagnika to 6115 m .

Proszę o opinie w Gre wchodzi jeszcze ciągnik kubota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gustlik992    0

Co do marki nie jestem przekonany a więc zrażony i zdziwiony jak znajomy zakupił nowego john dere 2 lata temu. Osobiście jakoś strasznie nie lubię tej marki i nie jest ona dla mnie. Uważam że ciągniki Tej marki poniżej 200 KM to złom i tandeta gdy zobaczyłem na kilku rdzewiejące felgi po roku czy dwóch i przepalony komin to śmiać mi się chce i jeszcze problem z reklamacją to już szczyt chamstwa. Mój Case 5130 o 100% lepiej wygląda i się trzyma po 10 latach ciężkiej pracy niż nie jeden John Dere po 3 latach. Słyszałem że te ciągniki John Dere powyżej 200 KM to już mocny i dobry sprzęt te poniżej 200 KM lepiej omijać szerokim łukiem. Wybierz inna porządną markę jak Fendt, Case, Deutz-Fahr.To jest oczywiście tylko moje zdanie, inni mogą mieć inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyz1o    9

nie sluchaj ja mam dwa johny  chodza elegancko jeden ma prawie 14 lat i smiga a drugi ponad 2 lata widzialem w galerii ze ktos ma 115m wiec napisz moze do niego i zapytaj sie o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zizuza    6

@gustlik992 ale pojechałeś z tą oceną. W czasie snu to pisałeś czy tuż przed(02:08) bo brednie piszesz moim zdaniem.

. Wybierz inna porządną markę jak Fendt, Case, Deutz-Fahr.To jest oczywiście tylko moje zdanie, inni mogą mieć inne.

 

 To zdanie mnie rozbawiło a w szczególności że polecasz ciągnik Deutz -Fahr bo gorszego badziewia nie widziałem to tylko mit że są dobre.Te to dopiero rdza żre .Malują je farbami ekologicznymi .Nawet na placu u sprzedawcy widziałem po rdzałe elementy w nowych ciągnikach

Na temat Fenda czy Case się nie wypowiadam.

Nie bez powodu w rankingach sprzedaży John Deere jest w czołówce.Te przed nim to tylko ze względu na niższą cenę.

A co do tematu to kupuj śmiało 6115M i będziesz zadowolony.Polecam wersję z auto quad z eco shift+ miękka oś.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iktornR    1

też mam Jd Do jakości się nie doczepiam w skali. do 5 daje 4. awaryjność przeciętna jak na ciągnik za taka kasę komfort dobry.Drogie w i duże zużycie ropy skłoniło. by mnie do zakupu Kubota. Jakość dobra prostota i mało ropy biją rywali z jelenia na głowę mam zamiar kupić mały ciągnik zamiast około 70 km i nie będzie to JD tylko Kubota ale to plan na 2015 r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gustlik992    0

Słuchaj zizuza nie pojechałem z żadną oceną tylko piszę prawdę o której się przekonałem na własne oczy, nie mam zamiaru nikogo tutaj okłamywać. Nie ważne czy pisze posty przed snem czy po nim, zawsze staram się komus pomóc w danej sprawie i wypowiedzieć no chyba że sie nie znam, nie wiem o czymś to wtedy się nie wypowiadam. Myślę że komus moja rada może byc pomocna, a jeżeli nie teraz to po paru latach eksploatacji tego John Deere stwierdzi że miałem rację (choć oczywiście może być inaczej). Ja osobiście bym brał John Deere powyżej 200 KM ponieważ o tych słyszałem że są maszyny nie do zdarcia. Mój młodszy kolega kupił parę miesięcy temu na program takiego jelonka i jak na razie jest happy. Ponoć Jelonki dużo palą a na to też trzeba zwracać uwagę. Co do Deutz Fahr to u nas w okolicy jeździ coś z 5 już dobre pare lat, maja około 160-200 KM i kompletnie nic się z nimi nie dzieje a z tego co widze to robią nimi praktycxznie wszystko, orzą, sieją, talerzują, ładują turem itd. I jeszcze jedno, ja nie piszę że Ty piszesz głupoty choć mółbym, także szanuj czyjeś zdanie i nie komentuj bez potrzeby. Bo jak wyżej napisałem to jest tylko moje zdanie więc taka rada, czytaj ze zrozumieniem a będzie mniej nieporozumień. Ja nie przyszedłem się tutaj z nikim kłócić i sprzeczać bo widzę że Ty tak, tylko kolegom koleżankokm coś doradzić i ewentualnie pomóc. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zizuza    6

Nikt tu się nie chce kłócić ani też bić tylko wyrażam swoją opinię na temat Deutz -Fahrów .Sam posiadam ich badziewny model na podwórku i napiszę po stokroć:odradzam,odradzam.... kupna ciągników grupy SDF.W mojej okolicy kto tylko ma Deutza to ma z nim problemy mniejsze i większe.Są to ciągniki do 160KM bo  w mojej okolicy raczej średnie gospodarstwa są.

Agrotronem gospodarz  hamował przed skrzyżowaniem z pługiem obrotowym to mu zerwało całą górę z tylnego mostu.O moim pisałem wiele razy .Wymieniono w nim: całą instalację elektryczną ,elektrozawory,czujniki,4-razy potencjometr pedału sprzęgła kilka razy wentylatory od nadmuchu,sprężarkę,zbiornik wyrównawczy płynu chłodzącego,pompka paliwowa ta nad filtrem paliwa,naprawiona pompa paliwowa zasilająca ta na pasek ,wymieniona pompa hydrauliczna 2-razy,rozdzielacz hydrauliki,pękniętą sprężynę pedału sprzęgła.

Starsze modele podobno są trwalsze i mniej awaryjne .Tak twierdzą serwisanci co do mojego przyjeżdżali.

Jak ktoś chwali Deutz-Fahry to może niepotrzebnie się unoszę ale to takie od serca. Oczywiście jest w tym cel aby doradzić ew. przestrzec przed dokonaniem nieudanego zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

John deere jest w czołówce sprzedaży w Polsce tylko dzieki tanim (tandetnym/chinskim) ciagnikom serii 5m/g/e i innym tanim wymyslom stworzonym moim zdaniem tylko po to aby podebrać klientów nh i zetora ma na mysli polski rynek. Bo przeciez jd to jd bierz kur na co ty czekasz. Gdyby w Polsce sprzedawały sie same 6 m i r to nie wiem czy by byli w top 10. Co do Twojej opinii o deutz zizou to juz chyba kazdy ja zna jak i historie twojego deutza takze nie musisz za każdym razem jej pisac. Powiem tylko tyle ze jd to dobre ciągniki, ale nie jest zbawieniem bo jak każdy zachodni ciagnik ma swoje plusy i minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek1337    2

UP a z kolei najwiecej sprzedanych ciagnikow o mocy okolo 150km to 6150m. Wiec jak moga byc poza top10? Chyba ze zle Cie zrozumialem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201
Dnia 4.11.2014 o 22:04, zizuza napisał:

Nikt tu się nie chce kłócić ani też bić tylko wyrażam swoją opinię na temat Deutz -Fahrów .Sam posiadam ich badziewny model na podwórku i napiszę po stokroć:odradzam,odradzam.... kupna ciągników grupy SDF.W mojej okolicy kto tylko ma Deutza to ma z nim problemy mniejsze i większe.Są to ciągniki do 160KM bo  w mojej okolicy raczej średnie gospodarstwa są.

Agrotronem gospodarz  hamował przed skrzyżowaniem z pługiem obrotowym to mu zerwało całą górę z tylnego mostu.O moim pisałem wiele razy .Wymieniono w nim: całą instalację elektryczną ,elektrozawory,czujniki,4-razy potencjometr pedału sprzęgła kilka razy wentylatory od nadmuchu,sprężarkę,zbiornik wyrównawczy płynu chłodzącego,pompka paliwowa ta nad filtrem paliwa,naprawiona pompa paliwowa zasilająca ta na pasek ,wymieniona pompa hydrauliczna 2-razy,rozdzielacz hydrauliki,pękniętą sprężynę pedału sprzęgła.

Starsze modele podobno są trwalsze i mniej awaryjne .Tak twierdzą serwisanci co do mojego przyjeżdżali.

Jak ktoś chwali Deutz-Fahry to może niepotrzebnie się unoszę ale to takie od serca. Oczywiście jest w tym cel aby doradzić ew. przestrzec przed dokonaniem nieudanego zakupu.

I co dalej wyszło z twoim deutzem? Masz go jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rabit500
      Witam
      Jak w temacie mam w planach zmianę oświetlenia roboczego z oryginalnych lamp halogenowych na oświetlenie LED. Docelowo lampy wesem seria CRV. Tylko po ich założeniu wyrzuca błąd spalonej żarówki jest jakiś sposób na wyłączenie sprawdzania obwodów w jakiś rozsądny sposób.
       
       
    • Przez marcin3153
      Witam mam problem z jd7430 premium, przetarła się rurka hamulca, po wymianie i odpowietrzeniu przy zaworze pneumatyki hamulce działają ale dopiero za drugim naciśnięciem, dodam że po nocy schodzi powietrze z pneumatyki ale niestety nie mogę zlokalizować nieszczelności. Ktoś miałby jakąś poradę gdzie szukać problemu ?
    • Przez krystianeczek
      Pacjent ciągnik JD 6155m, 2022 rok, 450 mtg, skrzynia Command Quad. Przy pracach polowych w okolicach 1600 - 1800 obr/min występują wibracje, drgania trudne do zlokalizowania. Przeważnie występują przy tych obrotach, kwestia też obciążenia.  Im większe obciążenie i obroty tym większe drgania najczęściej. Może macie jakieś sugestie? Na biegu jałowym silnik nie generuje żadnych wibracji w każdym zakresie obrotów. 
    • Przez mrbarti44
      Witam. Mam dwuletni traktor John Deere 6155m, już po gwarancji. Ostatnio podczas jazdy pojawił się komunikat o niskim poziomie oleju, silnik od razu zgasiłem. Po obejrzeniu silnika zauważyłem, że pod rozrusznikiem wyleciał korek (chyba zabezpieczający przed nadmiernym ciśnieniem oleju), przez który bardzo szybko ucieka olej. Czy miał ktoś podobny problem? Co może być przyczyną wysokiego ciśnienia oleju w silniku? 
      Pozdrawiam 
    • Przez jedenZwielu
      Witam czy to ma tak wyglądać ? robi się tak podczas pracy na zgaszonym olej jest czysty klarowny temp oleju powyżej 60 stopni ciśnienie od 2.6 na niskich obrotach do 4 na wysokich przy rozgrzanym ciągniku 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj