Skocz do zawartości

Wyciągnąć z UE jak najwięcej!

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
33 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 wrzesień 2014 - 09:40

Witam,chciałbym się dowiedzieć ile można maksymalnie pozyskać z UE.Chodzi mi o wszystkie  możliwe fundusze:Młody rolnik,modernizacja gospodarstwa  itp.Mój przypadek 13 h.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wyciągnąć z UE jak najwięcej! Dzisiaj, 19:15
  •  

#2 Share nojsze

nojsze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów

Napisany 21 wrzesień 2014 - 10:02

Na początek proponuję solidną lekcję nazewnictwa skrótów abyś mógł prosty człowieku wypełnić wniosek.....

h- godzina

h- wysokość

ha- hektar

pozdrawiam

mniemam że 13 h to godziny które poświęcisz na edukację przyszłego PROW-u

#3 Share STIG0013

STIG0013

Studenciak :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1083 postów

Napisany 21 wrzesień 2014 - 15:26

Jeśli jesteś tak wykształcony to pokaż to swoimi wpisami bo na razie to pokazujesz poziom wsio-buraka.

Jeżeli pomogłem lub podoba Ci się mój wpis, to wciśnij ,,FAJNE" 

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 wrzesień 2014 - 15:29

dobry jestes

myslisz ze ci ktos da przepis na sukces ?

bo ty chcesz tak ?

powiadasz wykształcony, ciekawe co to za wykształcenie :D

jaka uczelnia ?

WSWG ?

#5 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 21 wrzesień 2014 - 15:36

Jestem dobrze wykształconym człowiekiem i nie życzę sobie tego rodzaju dygresji.Zadałem jesne,precyzyjne pytanie,które dla takiego wszechwiedzącego powinno być bułką z masłem.Ciebie człowieku pewnie nikt nie szanuje i nie lubi,wobec czego próbujesz uzyskać reputacje w internecie.Ja wolę w rzeczywistoći budzić respekt,niż się wysilać na forum i zwracać uwagę na symbole.Zadaję ponownie to samo pytanie i deklaruję, iż chcę uzyskać odpowiedź tylko od osób mających czyste zamiary.

no na takim areale i z takim wykształceniem do kokosów nie zbijesz  ;)

Edytowany przez milanreal1, 01 grudzień 2014 - 20:22.

#6 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 wrzesień 2014 - 15:44

Jestem dobrze wykształconym człowiekiem i nie życzę sobie tego rodzaju dygresji.Zadałem jesne,precyzyjne pytanie,które dla takiego wszechwiedzącego powinno być bułką z masłem.Ciebie człowieku pewnie nikt nie szanuje i nie lubi,wobec czego próbujesz uzyskać reputacje w internecie.Ja wolę w rzeczywistoći budzić respekt,niż się wysilać na forum i zwracać uwagę na symbole.Zadaję ponownie to samo pytanie i deklaruję, iż chcę uzyskać odpowiedź tylko od osób mających czyste zamiary.

:D :D :D :D :D

dobrze widziec przyszłego proboszcza

sens swojego istnienia to ja znam i napewno nie jest to noszenie wam pieniedzy, na tace, za sluby, chrzest itd

gdyby wszyscy wiedzieli chociaz tyle co ja i mieli takie nastawienie do tej Waszej wiary (w pieniadze) jak ja, to byscie dawno po prosbie chodzili, miedzy innymi własnie do tego co wyrzuca gnój od swin

:D :D :D

najpierw to ty sam zrozum sens swojego istnienia i nie opowiadaj bajek

#7 Share nojsze

nojsze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów

Napisany 21 wrzesień 2014 - 16:03

Kolega Zizou chce jak najwięcej pozyskać ale gospodarstwo traktuje jak Hobby :)))

Pozyskać po co ?! 

Zapraszam do lektury kto jest płatnikiem netto do kasy UE, i takich wsio-nierobów nam nie potrzeba gdyż pieniądze te powinny służyć rozwojowi infrastruktury wiejskiej a nie przejadaniu przez cwaniaków, naszej wspólnej kasy.Prawdziwy gospodarz inwestuje w przyszłość a nie teraźniejszość a Teologia potrzebna będzie aby z takim socjalnym podejściem MOŻNA BYŁO SIĘ DOGADAĆ z tymi ,,Na górze" o słońce , deszcz i pomyślność.

Jest pewna żelazna zasada że dofinansowanie skierowane jest do tego co robisz a nie ukierunkowania produkcji pod dofinansowanie jedno rozporządzenie i klapa..... 

Prawdziwy rolnik pracuje na ziemi,  i na samym końcu zastanawia się czy została mu dopłata czy tez nie? w obliczaniu nadwyżki bezpośredniej.

Nic złośliwego kolego do Ciebie nie mamy ale wśród pracujących ciężko ludzi, cwaniacy nie są mile widziani.

Amen....................

#8 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3821 postów

Napisany 21 wrzesień 2014 - 17:15

Aleś Ty narwany... Po 1 nie dostaniesz ani młodego rolnika ani prow bo nie spełniasz warunków kolego - brak wykształcenia, mały areał, wymogów SPO nie spełnisz. Zostało przewracać te pare ha c360 i teologować na miedzy.

#9 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7794 postów

Napisany 21 wrzesień 2014 - 17:31

Jakby był DOBRZE WYKSZTAŁCONY to udał  by się  to ARR i tam powiedzieli by mu wszystko.

Od tego trza zacząć.

#10 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 wrzesień 2014 - 17:44

Albo ksiądz, albo pastor, ale żeby tak się wyrażał.       :P  feeeeeeeeeeeeeee           :lol:

Edytowany przez milanreal1, 01 grudzień 2014 - 20:23.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Pieceofmind

Pieceofmind

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 21 wrzesień 2014 - 17:48

Teolog to będzie katecheta specjalność: wyciągacz unijnej kasiory :D

#12 Share STIG0013

STIG0013

• Members
  • PipPipPip
  • 1083 postów

Napisany 21 wrzesień 2014 - 17:49

Im zawsze mało to i tu pomyślał że na jakąś darmochę może liczyć. Ogólnie jestem osobą wierzącą ale najbardziej rozbroiła mnie sytuacja z przed kilku lat w parafii. Ksiądz od jakiegoś czasu zbierał się z pomysłem remontu ponad 100 letniego kościoła i zbierał na to kilka razy $$$ ale i tak mówił że mało, jakiś czas później kupując samochód goście z salonu pewnej marki padali ze śmiechu bo ów ksiądz ma u nich stałego klienta :D

#13 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2005 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 21 wrzesień 2014 - 18:07

Gdzie takich głąbów robią?

#14 Share rafooo

rafooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 21 wrzesień 2014 - 18:12

Witam,chciałbym się dowiedzieć ile można maksymalnie pozyskać z UE.Chodzi mi o wszystkie  możliwe fundusze:Młody rolnik,modernizacja gospodarstwa  itp.Mój przypadek 13 h.

odpowiedź prosta maksymalnie mogłeś uzyskac 100 tysi Młodego 300tys Modernizacji i jescze mogłeś Róznicowania 100 razem pół bańki ale to już było bo naborów nie bedzie pozatym swoiej doli trzeba by miec tyle samo . . Manna z Nieba ani z Uni jakoś nie chce leciec. :lol:  :lol:   

#15 Share KRISS75

KRISS75

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 970 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja

Napisany 21 wrzesień 2014 - 18:30

Ja kolego jestem mniej wykształcony od Ciebie ale mam szacunek do innych ludzi także tych z forum których na oczy nie widziałem a Twoje wyrażenia dalece odbiegają od wykształcenia.

#16 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 21 wrzesień 2014 - 18:49

Mała rada -http://grypsuj.pl/im...499c66b335d.jpg

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#17 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 21 wrzesień 2014 - 18:58

Wyciągnąć z UE jak najwięcej! To wszystko na nic, wziąć z uni, z Polski dołożyć i oddać dla germańca.

#18 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 21 wrzesień 2014 - 19:15

Ja wolę w rzeczywistoći budzić respekt, 

pewnie musisz żeby cię inny wykształcony nie przeleciał 

nie bój się my tu nie mamy takich nieczystych zamiarów  ;) wszechwiedzący frajerze  :P

#19 Share STIG0013

STIG0013

• Members
  • PipPipPip
  • 1083 postów

Napisany 21 wrzesień 2014 - 19:27

Rolnik a ta maszyna robi u ciebie czy u ,,germańca" ? 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 21 wrzesień 2014 - 19:32

Wyciągnąć z UE jak najwięcej! No i co z tego że u nas, jakby tą kasą podzielił się z rodakami to by się lepiej żyło wszystkim, a tak bieda a germaniec upasiony.