Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Jaki wybrać

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

o

Edytowano przez farmerro675

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

Mam Agro-Masz AS3 z packerem. Chodzi z proxą 8441 i z siewnikiem meprozet. Kupiliśmy go jesienią. Wielki plus ma u mnie za nową ramę. Bardzo masywnie i wytrzymale wygląda. Kolejnym plusem jest packer. Bardzo ładnie wygląda po nim pole i rozgniata bryły. Na moich ziemiach się sprawdza. klasa 4-6. Po zasianiu kilkunastu ha jesienią padły mi łożyska na przednim wale. Może były źle założone albo jakieś felerne się trafiły, ale je wymieniliśmy i po siewach wiosennych jest na razie wszystko ok. Zęby mam takie jak na tym zdjęciu  http://img04-otomoto.sogastatic.pl/400x300/A231417_2.jpg i nie wiem czy można zamówić inne.  Ciężko jest mi polecić coś co krótko posiadam, ale efekt na polu jest ładny i jego rama zdobyła u mnie uznanie. Obejrzy oba agregaty i wtedy będziesz wiedział na co postawić


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No właśnie oba oglądałem.Ale słyszałem że te rapy nie są takie dobre.Ale też od ziemi zależy no ale jeśli chodzi o uprawę jesteś zadowolony czy jeszcze inny agregat wziąść pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No ale jak ten agregat się sprawdza?Szczególnie mi chodzi o te dwa modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Na cięższych glebach proste łapy sie nie sprawdzaja zwłaszcza na wiosne kiedy gleba jest odleżała. kolega ma właśnie Agro maszu i narzeka,

Ja zamowiłem agregat Agro Tomu UPS3 z trzema rzędami łap i wałem crosskill w podstawie wazy 820kg a w takiej konfiguracji jak zamowiłem jeśli dobrze podali mi wagę to 1370 kg. i zastanawiam sie czy ursus 90kM 4x4 da sobie rade ale w planach jest wymiana ciagnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No ale właśnie prawdopodobnie był by agromasz i czy jest możliwość założenia tych rap zwykłych ale jak się sprawdzają tak ogólnie unia też mnie interesuje jest troche ziem ciążkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj