Skocz do zawartości

Zdjęcie

części do talerzówek itp.

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share filp3090

filp3090

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 14 wrzesień 2014 - 20:02

witam  mieszkam niedaleko oleśnicy ( dolnośląskie  ) i mam zamiarzrobi sobie bronę talerzową i teraz mam pytanie , gdzie produikują , albo gdzie jest hurtownia części do talerzówektypu talerze łożyska  osłony na łożyska itp . części na ramę to nie  jest problem bo wiem gdzie sprzedawają taki kątowniki profili płaskowniki itp.

odrazu dziękuję za pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
części do talerzówek itp. Dzisiaj, 05:32
  •  

#2 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1712 postów

Napisany 14 wrzesień 2014 - 21:33

o takie rzeczy zapytaj w agromie - w sklepie z czesciami do maszyn rolniczych  a "obory na swinie" już nie budujesz ? To w gimnazjum uczą już budowy talerzówki ?

Edytowany przez wojtal24, 14 wrzesień 2014 - 21:38.

ZETOR TEAM

#3 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2729 postów

Napisany 14 wrzesień 2014 - 21:54

Ludzie różne rzeczy robią dla satysfakcji i przyjemności, niekoniecznie zyskując pieniądze na tym, jeden łowi ryby, drugi podróżuje motocyklem po świecie a inny spawa talerzówkę, jego sprawa 

#4 Share filp3090

filp3090

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 21 wrzesień 2014 - 13:30

Wojtal24 nie bądż taki cwany , bo nie umiesz czyta ze zrozumieniem, napisałem o hurtowni  a nie o sklepie bo w sklepie jest drożej niż w hurtowni a , poza  tym znam pewien sklep w Oleśnicy gdzie mógł bym kupic  części , a mi chodzi o hurtownie.

Pawel 885 , raczej mi się    to opłaci , a jak  zrobię ramę z  dobrego materiału to możże będzie lepsza niż te polskie firmowe.

#5 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7800 postów

Napisany 21 wrzesień 2014 - 17:57

Też zastanawiam się nad robotą talerzówki, interesują mnie piasty z talerzami, resztę sobie zrobię na wzór Lemkena Rubina.

W sklepie za cały element razem z mocowaniem  powiedzieli 300 zł i to jest nie opłacalne lepiej kupić nową, zwłaszcza że na Bednarach za 4 m składaną hydraulicznie , chyba Staltech powiedzieli 21 tyś netto.

#6 Share MichalUrbaniak

MichalUrbaniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 385 postów

Napisany 21 wrzesień 2014 - 18:01

Po hurtowych cenach nikt Ci nie sprzeda bo bierzesz ilości detaliczne. Poszukaj w necie używanej bo jak będziesz robił sam to albo przepłacisz albo zrobisz na chińskich częściach 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1712 postów

Napisany 21 wrzesień 2014 - 18:48

Wojtal24 nie bądż taki cwany , bo nie umiesz czyta ze zrozumieniem, napisałem o hurtowni  a nie o sklepie bo w sklepie jest drożej niż w hurtowni a , poza  tym znam pewien sklep w Oleśnicy gdzie mógł bym kupic  części , a mi chodzi o hurtownie.

Pawel 885 , raczej mi się    to opłaci , a jak  zrobię ramę z  dobrego materiału to możże będzie lepsza niż te polskie firmowe.

Gimnazjalisto jak byś miał trochę pojęcia  o takich sprawach to byś wiedział że na ramę nie kupuje się kątowników ze składu budowlanego tylko stal lepsza bardziej wytrzymalsza tzw  narzędziową lub konstrukcyjna, ale w gimnazjum tego jeszcze nie uczą, a po za tym w dużym sklepie typu agroma przy większych zakupach też dają rabaty 

ZETOR TEAM

#8 Share Bmash_pl

Bmash_pl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 25 wrzesień 2014 - 12:36

Akurat tak się składa,że jeżeli wątek jest aktualny to być może będziemy w stanie pomóc z tanszymi częściami,posiadamy dosyć dużą bazę,więc czekam na Twoją odpwoiedź.

#9 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7800 postów

Napisany 25 wrzesień 2014 - 19:30

To ile kosztuję piasta z talerzem około 600 mm.

#10 Share spokofarmer

spokofarmer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 05 październik 2014 - 20:00

Akurat tak się składa,że jeżeli wątek jest aktualny to być może będziemy w stanie pomóc z tanszymi częściami,posiadamy dosyć dużą bazę,więc czekam na Twoją odpwoiedź.

ale skąd jesteś , nowe masz te częsci, ja będę potrzebował wszystkie jakie są talerzówce.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share ewos

ewos

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 30 listopad 2014 - 15:44

ja zazwyczaj kupuję wszelkie części i narzędzia w tym sklepie online http://www.ebmia.pl/...arne-c-997.html  , bo mają naprawdę sporo rzeczy także do tej pory wszystko dawało się znaleźć a i cenowo wychodziło bardzo opłacalnie :)