Zaloguj się, aby obserwować  
patula48

Deutz-Fahr DX92 Lampka Kontrolna

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
patula48    0

Witam, od niedawna jestem posiadaczem Deutz-Fahr DX92, i od niedawna na zimnym silniku zapala mi się żółta lampka kontrolna z małym filterkiem, co to oznacza i jak to zlikwidować? Jeśli ktoś wie co to znaczy to proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scott11    0

Masz  przytkany filtr hydrauliki , pod schodkami z lewej strony , dokładnie to są tam 2 filtry . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patula48    0

Pod kabiną po stronie pedału gazu jest tylko jeden długi filtr z czujnikiem w środku, filtr został zmieniony i nie widać poprawy,

 

Dokładnie chodzi o tą kontrolkę (żółta po prawej stronie) - 2 pierwsze zdjęcia

 

 

 

 

Dodatkowo jeszcze przy wciśnięciu sprzęgła zapala się czerwona kontrolka po lewej stronie na 3 zdjęciu:

I też nie wiem co to oznacza

 

post-29815-0-98906700-1410597106_thumb.jpg

post-29815-0-17838400-1410597144_thumb.jpg

post-29815-0-14849500-1410597157_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scott11    0

Wymieniłeś filtr oleju silnika ten z prawej strony , te o których ja mówiłem są z lewej tuż pod schodkami . Możesz sprawdzić przez tą kontrolkę poprzez dotknięcie ze sobą przewodów przy czujniku zamontowanym na filtrze .

Jeżeli chodzi o tą czerwoną kontrolkę zapalającą się po wciśnięciu sprzęgła to ci nie powiem o co chodzi , w każdym bądź razie u mnie też ona się tak zapala od ponad 10-iu lat i nic się nie dzieje , no może mi się tak tylko wydaje .  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heniek36    18

kontrolka czerwona jest od ciśnienia oleju w skrzyni biegów po wciśnięciu sprzęgła powinna się zapalać a żółta od filtra hydrauliki może sprawdż czy czujnik w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patula48    0

od schodkami po lewej stronie jest zbiornik paliwa (zdjęcie 4), natomiast po prawej stronie pod podlogą, jest tylko taki filtr jak na zdjęciach 1,2 i 3. Jeśli chodzi o czujnik, to przy zgaszonej kontrolce wyciągnięcie kabelka powoduje zapalenie się kontrolki.

post-29815-0-76541200-1410722777_thumb.jpg

post-29815-0-53355900-1410722830_thumb.jpg

post-29815-0-38192500-1410722848_thumb.jpg

post-29815-0-45513200-1410723102_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scott11    0

Wynika z załączonych zdjęć , że u ciebie jest trochę inaczej . U mnie nie ma zbiornika z lewej strony , co prawda ja mam DX 90 i tu jest ta subtelna różnica . Trzeba by się zająć tym filtrem na 3 pierwszych zdjęciach lub do wymiany czujnik na filtrze . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patula48    0

A może zacząć od wymiany oleju w skrzyni biegów,tylko ile go tam jest i jaki wlać,a po drugie jak go spuścić a jeszcze trudniej nalać                                                                                       Myślę że filtr jest od skrzyni ,bo jak wymieniałem filt18-05-14 to olej jest już do wymiany ,bo hydrauliczny mam osobno i jest czyściutki. (szacun dla was)                                                                                

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj