Skocz do zawartości

Zdjęcie

Oferta pracy dla forumowiczów- Przedstawiciel handlowy

1 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Actio-HR

Actio-HR

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 11 wrzesień 2014 - 11:39

Oferta pracy dla forumowiczów- Przedstawiciel handlowy Dzień dobry,
chciałem z góry prosić o wyrozumiałość w związku z zamieszczeniem oferty pracy na forum tematycznym, jednkaże specyfika stanowiska wymaga ode mnie konieczności odwołania się do grupy, która zajmuje się rolnictwem.
Drodzy Państwo obecnie dla naszego klienta, firmy dystrybuującej środki ochrony roślin, nawozy i nasiona poszukuję kandydatów na stanowisko PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO. Regionem działania są: -województwo kujawsko-pomorski (powiaty od Torunia na wschód),
-powiaty sztumski, malborski, kwidzyński i iławski (Pomorskie i Warmińsko-Mazurskie)

Proszę Państwa nie chcę zamieszczać całej oferty na forum, gdyż zapewne nie każego to bedzie interesować. Klient poszukuje osób z doświadczeniem w branży rolnej- w handlu, w sprzedaży itp., ale również takich, którzy po prostu znają się na rolnictwie! Wiek nie gra roli.
W razie wstępnego zainteresowania zapraszam do pisania maili do mnie na adres rekrutacja@actio-hr.pl lub kontaktu telefonicznego 506-568-903 zapoznam wtedy z nazwą klienta i opowiem szerzej o ofercie.
Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję za wyrozumiałość
Miłosz

Edytowany przez Actio-HR, 11 wrzesień 2014 - 13:35.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Oferta pracy dla forumowiczów- Przedstawiciel handlowy Dzisiaj, 07:56
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Oferta pracy dla forumowiczów- Przedstawiciel handlowy Dzisiaj, 07:56
  •  

#2 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 11 wrzesień 2014 - 12:54

Oferta pracy dla forumowiczów- Przedstawiciel handlowy Osoby do 25lat z wyższym wykształceniem rolniczym i po kursie kito wciskania. Z przynajmniej 10letnim doświadczeniem i znajomością języka angielskiego i niemieckiego bo przecież największymi właścicielami ziemskimi w naszym kraju sa obcokrajowcy.