Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetor 11741 opinie

37 odpowiedzi na ten temat

#1 Share agroleon

agroleon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 10 wrzesień 2014 - 19:31

Zetor 11741 opinie Witam wszystkich.
Chciałem się poradzić co do zakupu a mianowicie dziś kupiłem ciągnik marki Zetor Forterra 11741. Pytanie moje polega na tym czy to dobry wybór nadmienię iż do traktora dostałem pług uni grudziąc ibis xxl 4+1. Szukałem traktora propozycji było dużo i wiele traktorów oglądałem każdy był od handlarza a tego kupiłem od pierwszego właściciela sadownika. Co możecie powiedzieć o tym traktorze?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor 11741 opinie Dzisiaj, 15:06
  •  

#2 Share nunu85

nunu85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1164 postów

Napisany 10 wrzesień 2014 - 19:54

Zetor 11741 opinie o takie rzeczy, to sie pyta przed zakupem, żeby pozyskane informacje miały jakis wpływ na transakcję.
A teraz, nawet jakby ci tu wszyscy napisali, ze ten traktor to złom, nieudana seria itp, to co by co to dało poza zepsuciem humoru? absolutnie nic, bo przecież byś nie pojechał i nie oddał.

No ale wracajac do tematu, jak nie ma jakiejs ukrytej wady i nie jest przesadnie wymęczony, to bedzie służył.

Ile za niego dąłes? ile za pług?
jaki rocznik i stan licznika?

#3 Share konrad004

konrad004

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo militaria motoryzacja off-road stare polskie samochody

Napisany 10 wrzesień 2014 - 19:54

Zetor 11741 opinie mam takiego i w sumie daje radę
ale z tym pługiem to będzie miał ciężko 5 skibę musisz odkręcić jak chcesz nim orać
Valtra-Power Partner

#4 Share agroleon

agroleon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 10 wrzesień 2014 - 20:04

Zetor 11741 opinie za komplet dałem 90tyś pług ma możliwość dokręcenia 5 skiby ale jej nie posiada ukrytych wad nie posiada i zmęczony nie jest stanu licznika nie pamiętam rocznik 2006 traktora a pług 2012 jedyna wada tego traktora to brak tuza z przodu i wyblaknięty lakier który mam zamiar odnowić poza tym mój bardzo dobry mechanik go oglądał i powiedział że jest w stanie dobrym nie wymaga wkładu żadnego oprócz kosmetyki

posiadam u1614 bez turba czyli tak wprawdzie mówiąc to tak jak 1224 i mam dość ciągłych napraw i myślę ze ten zetor będzie o niebo lepszy od ursusa

Edytowany przez agroleon, 10 wrzesień 2014 - 20:08.

#5 Share PROXIMAMICHAL

PROXIMAMICHAL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 10 wrzesień 2014 - 20:59

Zetor 11741 opinie ten temat jest po to żeby pochwalić sie forumowiczom o jaki zaje-isty ciągnik zakupiłeś??

kolejna sprawa "nie posiada ukrytych wad" - pojeździsz wtedy się dowiesz czy tak jest

#6 Share agroleon

agroleon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 10 wrzesień 2014 - 21:14

Zetor 11741 opinie panowie a co maiłem kupić były różne traktory zjeździłem kawał drogi. stał new holland z 2001r z zajechanym silnikiem za 49tyś lub case 5150 z 1995 za 50tyś landini z2001 kopcił zę szok chwila w garażu odpalony i nie szło wytrzymać w garażu a kosztował uwaga 75 tyś był również mf 2001 niestety właściciel się upierał że nie był robiony jak był rozjeżdżany nawet nie umiał wszystkiego poskładać jak należy i też nie chodził dobrze o innych nie będę wspominał bo dużo by tu się rozpisywać a ten zetor zajeżdżam na miejsce stoi podchodzę odpala za pierwszym razem chodzi dobrze zaparty o drzewo wkopał się wszystkimi kołami silnik pracował równo no i sprzedający mówi że ma pług i może pokazać z jakim pracował więc powiedziałem że mogę wziąć traktor i pług. Myślę że transakcję zrobiłem dobrą traktor oglądałem dokładnie z mechanikiem z którym wcześniej jeździłem oglądać inne traktory. Jak będzie się dobrze spisywał to kupię następnego zetora i wymienię stare ursusy na nowszy sprzęt bo ile można starymi ursusami pracować. w niektórych zachodnich albo ehr nie działa albo sterowanie z błotników różne wady były a każdy handlarz że dobry nic nie było robione sprawny a jak mówiłem podepnij pod pług to odpowiedz była ja sprzedaję a nie testuje. Zetorka dostałem od rolnika który zajmuje się sadownictwem i uprawą warzyw i z miłą chęcią chciał podpiąć pod pług wypróbować zaparliśmy traktor o drzewo i pokazał że sprawny wszystko działa i się zdecydowałem na niego z pługiem. taka to historia cała

nie chodzi o to by się pochwalić tylko zapytać o to czy to dobry zakup za u1614 bez turba i czy taki komplet w tych pieniądzach to dobra transakcja kolego proximamichal

#7 Share nunu85

nunu85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1164 postów

Napisany 10 wrzesień 2014 - 21:34

Zetor 11741 opinie jakby na serio był sprawny w 100% to cena całkiem całkiem.

jestem tylko ciekaw z wrażen w pracy, bo zamieniłes 6cyl na 4, a to nawet przy tej samej katalogowej mocy daje sie wyczuć. Szóstką jednak pracuje sie jakby przyjemniej. tak łątwo sie nie zdusza, ma wiekszą bezwładnosc.

#8 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7793 postów

Napisany 10 wrzesień 2014 - 21:49

Zetor 11741 opinie Ale to chyba jest 6 z silnikiem Deutz, poszła krótka seria bo za dobry był podobno.

#9 Share nunu85

nunu85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1164 postów

Napisany 10 wrzesień 2014 - 21:51

Zetor 11741 opinie jak szóstka z deutzem to juz w ogóle byłoby git.

#10 Share kazikow

kazikow

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisany 11 wrzesień 2014 - 17:48

Zetor 11741 opinie W tym Zetorze montowano 6 cylindrowy silnik marki Same. Zetor stosując własne silniki więcej na tym zarabia dochodzi jeszcze do tego sprzedarz częśi zamiennych, po co pchac pieniądze do konkurencji, jeśli można je wykorzystać samemu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share kManiek

kManiek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 11 wrzesień 2014 - 18:01

Zetor 11741 opinie Jestem ciekaw czemu zetor nie wkłada teraz do tych nowych ciągników silnika 6 cylindrowego?

#12 Share agroleon

agroleon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 11 wrzesień 2014 - 19:48

Zetor 11741 opinie mam w nim 6 cylindrów marki same 120 KM tylny tuz pona 6 ton udźwigu blokadę mechanizmu różnicowego więcej powiem na jego temat po pracy tym sprzętem

trochę szkoda że zetor nie ma już 6 cylindrów mieli robić maxterre i jakoś ich nie ma w produkcji tylko pokazowy traktor jest :(

#13 Share kManiek

kManiek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 11 wrzesień 2014 - 20:08

Zetor 11741 opinie Widocznie jakiś nie wypał z tą maxterrą

#14 Share agroleon

agroleon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 11 wrzesień 2014 - 20:34

Zetor 11741 opinie podobnie jak Ursus 15014 chociaż już widziałem na allegro jednego na sprzedaż oto link http://otomoto.pl/ci...hr-A443626.html
nie wiem dlaczego zetor nie wprowadza 6 cylindrów tylko 4 a szkoda bo 6 cylindrów to 6
A co powiecie o moim zakupie lepiej że starego ursusa zamieniłem na zetora ?

#15 Share kManiek

kManiek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 11 wrzesień 2014 - 20:56

Zetor 11741 opinie Na pewno lepszy komfort pracy

#16 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 11 wrzesień 2014 - 21:15

Zetor 11741 opinie jeszcze szybko zatesknisz za ursuem,zetor 11741 to najwieksza wpadka zetora,nikt tego nie chce kupowac i dla tego jest taniszy nawet od 9641 ,facet dal ci w prezencie plug warty kupe kasy bo samego traktora za licho pewnie nie mogl sprzedac a tak go wybawiles.chciales dobrego zetora trzeba bylo kupic 12441 ale duzo drozej za taki trzeba zaplacic

#17 Share nunu85

nunu85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1164 postów

Napisany 11 wrzesień 2014 - 21:17

Zetor 11741 opinie a co w nim takiego złego?
pracowałes na nim?
czy raczej tylko słyszałes opinie, ze kolega kolegi miał i mu sie nie podobał?

#18 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 11 wrzesień 2014 - 21:26

Zetor 11741 opinie troche tym handluje wiec wiem co ludzie chca kupowac a co maja w czterech literach.ceny tez mowia za siebie za 1 szt 12441 mozna kupc 2 sztk 11741 do wybory bo stoja po roku na ogloszeniach

#19 Share nunu85

nunu85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1164 postów

Napisany 11 wrzesień 2014 - 21:29

Zetor 11741 opinie być moze to przez przeświadczenie sporej ilości kupujących, ze traktor ten ma jakis dziwny, nieznany silnik, to strach brać.
Tymczasem jest to sprawdzona i dość trwała jednostka.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 11 wrzesień 2014 - 21:37

Zetor 11741 opinie akurat do silnika nikt nic nie ma .