Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki ciągnik polecacie o mocy od 130 do 150 km

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Grz3g0rz

Grz3g0rz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 07 wrzesień 2014 - 13:37

Jaki ciągnik polecacie o mocy od 130 do 150 km Witam,
Mam zamiar kupić używany ciągnik (ok. 5-cio letni) o mocy od 130 do 150 km, ma być głównym ciągnikiem w gospodarstwie i zastanawiam się jaką markę wybrać, oraz czy lepiej kupić z silnikiem 4 lub 6 cylindrowym?
Ziemie mam ciężkie (glina itp.),
Proszę o wypowiedź posiadaczy ciągników w tym przedziale mocy oraz użytkowników, którzy są obeznani w temacie :)

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki ciągnik polecacie o mocy od 130 do 150 km Dzisiaj, 14:24
  •  

#2 Share johenek

johenek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 07 wrzesień 2014 - 14:00

Jaki ciągnik polecacie o mocy od 130 do 150 km napisz ile kasy masz do wydania na ten ciągnik :)
KPK Kumurun Team

#3 Share Grz3g0rz

Grz3g0rz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 07 wrzesień 2014 - 15:27

Jaki ciągnik polecacie o mocy od 130 do 150 km Do 200.000 zl :)

#4 Share xerion3800

xerion3800

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 928 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i mechanizacja

Napisany 07 wrzesień 2014 - 15:47

Jaki ciągnik polecacie o mocy od 130 do 150 km Case Puma. Bardzo dobre ciągniki. Oszczędne silniki. Ten co pokazuję jest trochę mocniejszy i droższy ale w bardzo ładnym stanie. Mało jest pum z drugiej ręki. A jak coś chcesz wybrać to tylko wersja 6 cyl. http://otomoto.pl/ca...ma-A453762.html
Zapraszam na mój kanał na YouTube!
https://www.youtube.com/user/clasxerion3800

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Grz3g0rz

Grz3g0rz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 07 wrzesień 2014 - 15:51

Jaki ciągnik polecacie o mocy od 130 do 150 km a jak sprawuje sie skrzynia w tej Pumie?

#6 Share xerion3800

xerion3800

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 928 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i mechanizacja

Napisany 07 wrzesień 2014 - 17:01

Jaki ciągnik polecacie o mocy od 130 do 150 km Multitronic to przekładnia bezstopniowa. Jeśli się nie mylę to jest normalny CVT. Czyli najlepsza bezstopniowa skrzynia na rynku. Jest to taka skrzynia jak w NH czyli Auto Command. Jeśli się mylę to poprawcie mnie.
Zapraszam na mój kanał na YouTube!
https://www.youtube.com/user/clasxerion3800

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 wrzesień 2014 - 18:49

Jaki ciągnik polecacie o mocy od 130 do 150 km Jeśli brać 5 letni to brałbym z ograniczoną liczbą elektroniki. Nikt nie sprzedaje zdrowego ciągnika! Ciągniki które są sprzedawane (chodzi mi tu o te prawie nowe) to są albo już w jakiś sposób zużyte albo po prostu nie spełniają oczekiwań bądź są za duże na dane gospodarstwo. Jeśli chciałbyś ciągnik ok 5 letni to brałbym np. coś z John Deere a mianowicie z serii 7x20 bądz 7x30 ale ta wersja jest już z komputerem.
Jeśli miała by być to inna firma to może coś z Fendt'a ? Nie wiem czy dobrze pamiętam a nie chce mi się sprawdzać ale 716 vario ma coś ok 160/170km i nie chodzi mi tu o nowy model SCR.
Jeśli inny ciągnik to może jeszcze coś z Valtr ? Tu nic nie pomogę bo nie miałem nic wspólnego z tymi ciągniczkami.
Kolejną marką którą mógłbyś się zainteresować jest moim zdaniem Massey Ferguson.
Na twoim miejscu nie brałbym pod uwagę z ursusa ponieważ trzeba skończyć ten stereotyp, że ten polski ciągnik jest najlepszy i niezastąpiony. Takie myślenie mają albo ci co po prostu nigdy nie pracowali na maszynach innych marek albo ci co chcą się po prostu pod pasować do myślenia właśnie, że URSUS to najlepszy możliwy ciągnik.

Dodaj odpowiedź