Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Holland 2205 przerzut przez duży ciągnik na wysoki rozrzutnik

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kondziu123

kondziu123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze elektronika i technika rolnicza

Napisany 04 wrzesień 2014 - 06:03

New Holland 2205 przerzut przez duży ciągnik na wysoki rozrzutnik Witam mam pytanie do użytkowników tych serii nh jak u was wygląda rzucanie sieczki do tyłu czy bez problemu sieczkarnia rzuci na koniec dużego rozrzutnika, u mnie jest z tym duży problem i w sumie już nie wiem jaka może być tego przyczyna , próbowałem już delikatnie zwiększyć obroty ale brak efektów, teraz sprawdziliśmy rurę miała trochę nierówności ale dalej nie jest tak jak wg mnie powinno być tzn. nie ma tak dużego pędu tak jakby wentylator za wolno podawał. Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
New Holland 2205 przerzut przez duży ciągnik na wysoki rozrzutnik Dzisiaj, 20:48
  •  

#2 Share PiotrekNHts

PiotrekNHts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 04 wrzesień 2014 - 16:49

New Holland 2205 przerzut przez duży ciągnik na wysoki rozrzutnik nie wiem jak tam jest ale może jest jakaś możliwość zmniejszenia szczeliny między łopatkami wyrzutu czy jak tam jest bo nie wiem dokładnie a podłogą czy też wanną jak to inni nazywają po której sieczka się przesuwa w rurę jeśli jest taka możliwość to pomoże to w 100%

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
New Holland 2205 przerzut przez duży ciągnik na wysoki rozrzutnik Dzisiaj, 20:48
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share kondziu123

kondziu123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze elektronika i technika rolnicza

Napisany 05 wrzesień 2014 - 18:18

New Holland 2205 przerzut przez duży ciągnik na wysoki rozrzutnik Problem mam nadzieję że rozwiązany dzisiaj podnieśliśmy trochę rurę, przerobiliśmy wylot sieczki na łączeni rury z wylotem wentylatora i rzuca jeszcze dość mokrą kukurydzę na koniec rozrzutnika także nie jest źle:)
PiotrekNHts dzięki za odpowiedź