Polecane posty

BartekM    17

NIe ma co porównywać cedrobu do handlarzy, AgroCorn Rudno 350 i 12 zł%.. Handlarz kupi za 320 i zawiezie do cedrobu po 450 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Jak ja lubię takie analityczne spekulacje, które nie wiedzieć czemu zawsze wypływają przed żniwami :)

 

A 450zł/t wczoraj płacił Cedrob Ciechanów. Jak nie wierzysz - zadzwoń.

Najlepsza analiza to kiedyś przed żniwami w Agrobiznesie była cyt."Tegoroczne zbiory zapowiadają się obiecująco i przyszłoroczne również" :blink: Jak powiedział jeden baca "Prorok cy co?"

Szmidt Biskupie k Konina 380 za 30% Bugaj kupuje dopiero od  06.10.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

U mnie 360 podobno, bo sąsiad ma dziś kosić, ale dowiadywał się z tydzień temu to się mogło zmienić w tym czasie w wiadomym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

u mnie kupujący dalej oferuje 420 za 30.% i twierdzi iż na 100% na tym zarobi .koszę dla niego jutro Woli jesc małą łyżeczką bo jedząc dużą mógłby się zadławić i nic nie zarobić Za rok sieję dla niego niezależnie jaka cena będzie bo uczciwie podchodzi do tematu a cwaniaczki co oferują po 300 niech sieja sami

Edytowano przez icek1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek24m    12

Do Staszka 13415.Bądż rolnikiem i miej trochę optymizmu.Tobie się może wysnić i po 20zł Na twoich wypowiedziach to żerują pośrednicy.Oni też są na forum.

Rozmawiałem z zaufanym kolegą  co ma  suszarnie i doś duży przerób i powiedział że najprawdopodobniej cena bedzie podobna do zeszłorocznej.

U mnie znajomy powiedział do sąsiada widząc że kuku nie ma zielonych liści że kupi od niego bez wzgłedu na weilgotność po 22 zł.Cwaniactwo,

Piszcie prawdziwe ceny nie te co ktoś słysząl tylko sprawdzone.Piszcie swoje opinie o cwaniakach którzy żerują na waszej ciężkiej całorocznej pracy.Te firmy nie będą w przyszłości miały racji bytów.Rozbieżnoś ceny od 22 do 45zł to ropzbój w biały dzień.

Wstrzymajcie się pare dni.Jak im ciężko się odkryć z cenami.A firmy żeby na Tobie najwięcej zarobić to nic nie rezykując wystawiają śmieszne ceny.

A między nas rolników chcą podnieść adralinę spowodować skłócenie brak wiary bo wtenczas robią najlepsze interesy.

Dobrze negocjujcie szukajcie dobrych cen bo takie są.Trochę cierpliwości i wiary. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TommyLee    57

Jestem ze swietokrzyskiego i podzwonilem kilka firm skupujacych. wiekszosc placi 300zl netto. porozmawialem z jednym troche dluzej bo taki zainteresowany byl nawet oddzwonil bo zerwalo polaczenie, wiec pytam po ile placi za mokra kuku 30% odpowiedz 300zl netto platnosc po zaladunku gotowka. ma swoj transport wiec wydaje sie ze tylko kosic i sypac na auto. Ciekawosc jednak sprawila ze zapytalem ze moze byloby cos drozej mam wlasny transport itd szybka odpowiedz ze nie jest zainteresowany  moim transportem. Domyslam sie ze dlatego bo ma podpisany kontrakt po 400-450zl i tylko przewozi ziarno i liczy kase. jak zwykle najwiecej zarabia posrednik.  takich firm pewnie jest duzo i dlatego takie ceny 300zl. Bo jak pisze icek1 uczciwy kupujacy dba o swoj interes patrzac troche w przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

no własnie tylko w polsce patrzą jak sie nachapać a co bedzie to nikogo nie obchodzi już


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piechu    43

Ja proponuje poczekać nie możliwe żeby kukurydza była taka tania. Niektórzy proponują po 380 zł. Niestety pośrednicy jak zwykle chcą się nachapać i mieć czysty zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    185

Jak mam sprzedać za 300 zł qq to wole wyprzedać wszystkie pozostałe zboże - pszenżyto , mieszanki . pszenice a karmić samą qq  do tego białko i opasy puchną w oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

Wstępnie mówiło się o cenie 310-320 netto przy 30% ale ostatecznie usytalili cenę na poziomnie 360 netto


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek24m    12

W centralnej zaczeli się odkrywać.Cieżko im to idzie.Zaczeli od 28zł a na obecną chwilę walą od 33zł do 38zł netto.Jesatem świecie przekonany że do 40zł netto dojdzie.Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

około 400 zł powinno być bo już gdzie niegdzie poniżej 380 cena nie spada


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek24m    12

Omacnica nam narobiłaq szkody że się połamała

a skupujący myśleli że to z wydajności

Panowie skupujący wężcie sobie  ziemię

w dzierżawę i wystawcie sami sobvie cenę.

nie idżcie po trupach do celu

nie opłaci wam się to nie kupujcie

my nie będziemy naqjwyżej sieli

Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bialy2005
      Jak nawozić kukurydzę? Przedsiewnie dostała 200kg mocznika, 200kg soli potasowej i 200kg superfosfatu 46%, wczesniej obornik 30-40t/ha Mam ochote teraz jeszcze rozsiac 150kg mocznika na hektar czy jest sens???
      Co roku o tej porze pryskałem raz albo 2 razy mocznikiem 25kg na hektar ale w tym roku nie co robic bo juz oststnie dni kiedy moge wjechac zeby jej nie łamac?
      Jakie zapotrzebowanie na składniki odżywcze ma kukurydza?
    • Gość filmownik
      Przez Gość filmownik
      Jak długo można przechowywać kiszonkę z kukurydzy na pryźmie ?
       
    • Przez kamil18fmr
      Proszę o jakieś informacje i opinie odnośnie siewników w/w producentów. Chodzi mi szczególnie o użytkowników.
      Siewnik sprzedawane głownie w Podlaskim. Wszyscy sprzedawcy tych marek dobrze się znają.
      Cena bardzo atrakcyjna, wykonanie też nie najgorsze. Sekcje wysiewające ponoć skopiowane są z Gaspardo starszych generacji.
    • Przez gofeer666
      Witam, posiadam male gospodarstow rolne (mniej niz 10ha) do tej pory zawsze wszystko obisiewalem zbozem ozimym (pszenzyto, pszenica) rok temu złożyłem oswiadczenie i po sprawie, jednak w tym roku, chcialbym na polowie ziemi posiac kukurydze. Czy kukurydza jest traktowana jako zboze i czy moge w tym roku tez zlozyc Oswiadczenie, czy powinienem raczej zlozyc normalny wniosek zeby uwzglednic w nim kukurydze? Prosze o szybka porade bo do jutra termin skladania oswiadczen :P
    • Przez figlewicz
      Chciałbym posiać kukurydze na ziarno. Przeglądałem sklepy ale nie wiadomo co wybrać. Co wy siejecie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj