Skocz do zawartości

Zdjęcie

prasa john deere 336 problemy ;(

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Wampirek

Wampirek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 01 wrzesień 2014 - 21:27

prasa john deere 336 problemy ;( Witam kupilismy prase john deere 336 i prasowała dobrze do pewnego czasu. Coś jej odbiło i w ostatnim czasie gdy snopki są ścisłe to prasa nie spuszcza sznurka z palca, wyglada to tak ze trzyma 2 czy nawet 3 nie zawiązane sznurki a potem puszcza wszystkie, dzieje się tak tylko na jednym aparacie i gdy snopki są ,,ścisłe" znaczy lekko ściśnięte bo gdy są takie ,,leluciaste" ze po wypadnięciu ledwo się trzymają to wszystkie zawiązane są ok, na sucho bez siana też wiąże super, dodam, że gdy sznurki zostaną puszczone to są nie związane

Edytowany przez Wampirek, 02 wrzesień 2014 - 07:08.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
prasa john deere 336 problemy ;( Dzisiaj, 11:03
  •  

#2 Share Klepk995

Klepk995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 976 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze :D

Napisany 02 wrzesień 2014 - 21:35

prasa john deere 336 problemy ;( palec nie ma wżerów od sznurka ??

#3 Share Wampirek

Wampirek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 03 wrzesień 2014 - 16:32

prasa john deere 336 problemy ;( nie, okoliczny mechanik stwierdził ze to co z dzwignią nozową podłożył tam jakies podkladki zeby wyzej lapala ale nadal jest to samo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Karol445

Karol445

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 856 postów

Napisany 03 wrzesień 2014 - 19:31

prasa john deere 336 problemy ;( Po pierwsze naostrz dobrze nóż ten co odcina sznurek bo może być tępy i zaciska sznurek na palcu. Po drugie sprawdź czy dźwignia nożowa przesuwa się po palcu z lekkim oporem Po trzecie sprawdź rolke tej dźwigni czy nie jest wytarta i dźwignia ma za mały skok wtedy. Jak te trzy rzeczy zrobisz i nadal będzie nawijała rozkręć docisk palca tak o jeden obrót nakrętki. Może tez byc jakiś sznurek nie taki założyłeś one sa kapryśne co do jakości sznurka i czasem wystarczy założyc inny i kłopot sie kończy

#5 Share Wampirek

Wampirek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 03 wrzesień 2014 - 20:12

prasa john deere 336 problemy ;( właśnie przestało się dziać to z tym nie spuszczaniem sznurka teraz raz na kilka snopków zdazy się tak ze sznurek jest zawiązany ale właśnie jakoś tak dziwnie ucięty np jeden koniec ze supłem krócej drugi dłużej czasem utnie super a czasem ,,wyzemle" i sznurek sie wtedy rozwiązuje ale nozyk wydaje się być dość ostry próbowałem nim normalnie przeciąć sznurek i nie ma zadnego oporu

Edytowany przez Wampirek, 03 wrzesień 2014 - 20:14.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Klepk995

Klepk995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 976 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze :D

Napisany 03 wrzesień 2014 - 20:52

prasa john deere 336 problemy ;( ale naostrzyć możesz bo ja też w w podobnej prasie miałem że nożyk osty a i tak nie wiązała a naostrzyłem to było dobrze