Skocz do zawartości

Zdjęcie

INTERNATIONAL 844 cos puka w silniku

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share manias2154

manias2154

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 01 wrzesień 2014 - 18:22

INTERNATIONAL 844 cos puka w silniku jak w temacie cos zaczęło pukac w silniku podczas wywożenia obornika i nie tak nagle tylko stopniowo narastało te pukanie silnik nadal można odpalać ale strach żeby cos nie wyszło bokiem i pisze na tym forum jak myślicie co mogło by tak stopniowo zacząć tam stukac poadrawiam i czekam na jakies sugestie

Edytowany przez manias2154, 01 wrzesień 2014 - 18:25.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
INTERNATIONAL 844 cos puka w silniku Dzisiaj, 09:34
  •  

#2 Share johenek

johenek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 01 wrzesień 2014 - 19:56

INTERNATIONAL 844 cos puka w silniku Ja podobnie miałem w Fiacie 880DT że początkowo zaczęło delikatnie stukać( jak by zawór stukał) a potem coraz bardziej i bardziej. Okazało się że obróciło panewkę na korbie i ją wytarło tak że zaczęła stukać jak by ktoś młotkiem bił z całej siły w blok.
Najlepiej spuść olej z silnika i go przecedź aby zobaczyć czy nie ma opiłków metalu w oleju. Odkręć też filtr oleju silnikowego i najlepiej go rozetnij za pomocą nożyc do blachy, a następnie zobacz czy tam nie ma opiłków. Jeśli będą to czeka cie odkręcanie miski olejowej i sprawdzanie w tedy bez pośrednio każdej panewki.
KPK Kumurun Team

#3 Share manias2154

manias2154

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 01 wrzesień 2014 - 20:02

INTERNATIONAL 844 cos puka w silniku akurat jak to zaczęło się tak robic to teść jeździł ciągnikiem i właśnie mówił ze chyba cos nie tak z zaworami ale jak tam zajrzałem to wszystko jest ok a jeśli to panewka to czeka mnie kapitalny remont czy niekoniecznie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share johenek

johenek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 01 wrzesień 2014 - 20:40

INTERNATIONAL 844 cos puka w silniku jak już poszła panewka to na pewno cały silnik jest już zużyty i lepiej zrobić generalkę. Bo i tak musisz prawie cały silnik rozbierać aby wyjąć wał i do szlifu go oddać.
KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share manias2154

manias2154

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 02 wrzesień 2014 - 14:32

INTERNATIONAL 844 cos puka w silniku no to się nacieszyłem ciągnikiem teraz trochę postoi zanim kasy nazbieram na remont bo tani to on na pewno nie bedzie

Dodaj odpowiedź