Lilii

AgroRandka Ona szuka jego!

Polecane posty

Landfarmer    3581

No przeciez każde dziecko wie że rozmiar pleców jest bardzo ważny :lol:


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

No i co z tym masażem? Jeszcze od siebie dorzucę materac wodny, co by przodek dobrze leżał i wygodnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Lili rozumiem ze chcesz mieszkac na wsi, ale to nie oznacza ze nusisz mieć męza rolnika. Rolnik to bardzo zły materiał na chłopaka czy męza. uświadomiła mi to kolezanka, jak dawała mi kosza. niestety ale miała rację.


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To niech sobie poszuka z miasta jak woli być zdradzana i oszukiwana na lewo i prawo. Nic nie straciłeś, CO CI PO TAKIEJ TORBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Karol niektóre cechy harakteru wszyscy rolnicy (a przynajmniej wszyscy jakich znam) maja takie same i o to sie rozchodzi


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Jestem ciekawa tych cech ? :D

Ciekawe czy te cechy pasują też do Rolniczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Pewnie to, że na pierwszym miejscu będzie gospodarstwo a nie rodzina.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilii    0

Lili rozumiem ze chcesz mieszkac na wsi, ale to nie oznacza ze nusisz mieć męza rolnika. Rolnik to bardzo zły materiał na chłopaka czy męza. uświadomiła mi to kolezanka, jak dawała mi kosza. niestety ale miała rację.

 

Niektóre panny chcą wyjść za mąż za śmieciarza, marynarza a ja chce za rolnika i już xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

A czego szukasz w takim Twoim wymarzonym rolniku?


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

a jakże by inaczej tylko to jest jedynie część naszych dobrych cech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

Ja za to poszukuje partnerki na studniówkę :P


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Jestem ciekawa tych cech ? :D

Ciekawe czy te cechy pasują też do Rolniczek :D

Troszke trudno to ubrac w słowa ale spróbuje. Rolnicy to perfekcjonisci pasjonaci, majacy jedno zainteresowanie tj. własne gospodarstwo, traktuja to jako hobby, wiec inne jest im nie potrzebne. Więc maja nudne hobby i bark czasu na ciekawe zainteresowania. Mało czasu na randki, nie pedza na kazde zawołanie. jak ktos pracuje 8h to wieczory ma wolne. Rolnictwo to bardzo angazujace zajecie bo rolnik musi byc dobry z wszystkiego (dokumenty, chemia, zoologia, mechanika) co sprawia ze żyje w "zamknietym" swiecie, troche za mocne słowa, ale chodzi o to ze pomimo swojej wiedzy (czasem po studiach) wydaje sie ze ma waskie horyzonty i jest nie na czasie, bo ma troszkie inne ideały itd.

Cos takiego usłyszałem o sobie, ale moi koledzy rolnicy pasuja tez do tego.

Lili takie cechy moze miec wielu facetów mieszkajacych na wsi a pracujacych zawodowo.

Chłopaki pytanie do was co wybralibyscie dziewczyne (ogolnie bycie z kimś nie jakąś konkretna) czy ziemie?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

A nie można wybrać i ziemi i kobiety ? Znam wielu ludzi którzy mają swoje gospodarstwa ale również mają czas dla swoich kobiet :P


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

To tak nie działa. To dziewczyna ma wybierać a nie rolnik. To ona musi zdecydować czy miasto czy wieś. Oczywiście jeżeli woli miasto to materialistka a jak postawiłaby takie pytanie rolnikowi to też materialistka.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

Jeżeli kocha to przyjdzie na wieś. A jeżeli nie bedzie chciała to nie jest warta zachodu :P


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

To według twojej logiki, to jak nie pójdziesz z nią do miasta to też jej nie kochasz i nie jesteś jej wart?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilii    0

Mam takie dziwne spostrzeżenia, że rolnicy są po prostu lepszymi ludźmi.. muszą pracować i nie mają tyle czasu na głupoty tak jak mieszczuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

To tak nie działa. To dziewczyna ma wybierać a nie rolnik. To ona musi zdecydować czy miasto czy wieś. Oczywiście jeżeli woli miasto to materialistka a jak postawiłaby takie pytanie rolnikowi to też materialistka.

widzę ze nie zrozumiałeś pytania. inaczej pojawia sie wróżka i mówi chłopie jak nie zostawisz gospodarki i nie pójdziesz do normalnej pracy to sie nie ożenisz wybieraj.

 

Mam takie dziwne spostrzeżenia, że rolnicy są po prostu lepszymi ludźmi.. muszą pracować i nie mają tyle czasu na głupoty tak jak mieszczuchy.

szkoda ze tak mało dziewczyn mysli tak jak Ty


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj